Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

na... idedu paivairinimui temutes ax.gif savaitgali pas draugus mergyte gime... tai eisiu susveikinti rolleyes.gif

user posted image

o siaip pati VS sijonuka rezgiu... ale, kiek daug siulu susinaudoja doh.gif ar yra dar nerianciu si sijonuka ? cool.gif

ko tai be Tiklio - tyluma cia isiviespatavo blink.gif biggrin.gif

Tikliiiiii !!!! gryzk i sektaaaa !!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 26 vasario 2011 - 20:36
asta30a, nuostabiai gražūs batukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kas tas VS sijonas ? g.gif , spalvotas ar tas, kurį Poemė įdėjo wub.gif ? Nerti rūbai daug siūlų ima...neriu ir sijoną ( kol kas ananasų raštu ) ir keletą ekstravagancijų vasarai - ojej kiek jau sunėriau siūlų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 02 26, 21:35)
o siaip pati VS sijonuka rezgiu... ale, kiek daug siulu susinaudoja  doh.gif  ar yra dar nerianciu si sijonuka ?  cool.gif

yra biggrin.gif kaip fainiai neraisi jisai man negaliu,sustot.kaip uzsisedu tai miegot kol nuveju save doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 02 27, 00:00)
Kas tas VS sijonas ?  g.gif , spalvotas ar tas, kurį Poemė įdėjo  wub.gif   ?


rudasis... zemiau keliu... pries kelis puslapiukus schemutes buvau idejusi rolleyes.gif

puse nuneriau... ir dabar ardau - per trumpas jis man gausis doh.gif bandysiu nerti su 3 uzmetimais, kaip, kad merginos ir siule unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 27 vasario 2011 - 01:12
Tas sijonas gražus bigsmile.gif , pas rusaites yra visa tema: http://club.osinka.r...pic.php?t=42260 , mezga jos jį įvairaus ilgio wub.gif

Labai rūpi iš kelių motyvų neriat sijono plotį, kiek kartų raštas kartojasi ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodauoga: 27 vasario 2011 - 02:48
QUOTE(juodauoga @ 2011 02 27, 03:40)
Tas sijonas gražus bigsmile.gif , pas rusaites yra visa tema: http://club.osinka.r...pic.php?t=42260  , mezga jos jį įvairaus ilgio  wub.gif

Labai rūpi iš kelių motyvų neriat sijono plotį, kiek kartų raštas kartojasi ?  ax.gif

mano sijone yra 14 motyvų, ploni siūlai smile.gif
Atsakyti
man va sitas grazesnis (cia kaip suprantu-"modifikuotas" VS sijonas). Idomu, kaip atrodo nertas su 3 uzmetimais-ar nepasidaro tystantis. Nes vaziuodama troleibusu maciau mergina su VS tamsiai rudu poilgiu sijonu ir kiek spejau suziureti-ilgais stulpeliais (panasu, kad su 3 uzmetimais). Man jis pasirode tikrai negrazus. Kazkoks nutyses ir be formos. Gal geriau nerti su 1 ar 2 uzmetimais, tik daryti daugiau motyvu... Is karto atsiprasau-nieko nenoriu izeisti smile.gif , tik pasakiau savo pastebejimus. Kiekvienas darbas vis kitoks, gal mano kelyje tik nelabai vykes pasitaike ... 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 02 27, 03:40)
Tas sijonas gražus bigsmile.gif , pas rusaites yra visa tema: http://club.osinka.r...pic.php?t=42260  , mezga jos jį įvairaus ilgio  wub.gif

Labai rūpi iš kelių motyvų neriat sijono plotį, kiek kartų raštas kartojasi ?  ax.gif

Motyvai - tai čia tos vertikalios "juostos"? blush2.gif Jei, taip lotuliukas.gif tada pas mane 9 4u.gif O raštas kartojasi - tai čia paskutinis raštelis? Jezau kaip žirafai kokiai nedaeina doh.gif
Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2011 02 27, 02:10)
puse nuneriau... ir dabar ardau - per trumpas jis man gausis  doh.gif  bandysiu nerti su 3 uzmetimais, kaip, kad merginos ir siule  unsure.gif

Nu taigi zuikeli, su paskutiniu rašteliu pasidarysi ilgį kokį nori mirksiukas.gif

O jau batukai kokie fainuoliai wub.gif thumbup.gif Tokie minkštučiai, šiltučiai thumbup.gif Ir spalvytė pasakiška 4u.gif
Atsakyti
asta30a labai dailūs tapukai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai už atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif , turėjau mintyje aplinkui neriamų raštelių skaičių , netiksliai paklausiau ( blush2.gif ) , bet supratot ko norėjau thumbup.gif
Nersiu stulpeliais su 2 užmetimais, bet kartosiu į apačią po 2-3 kartus pirmą arba antrą schemas... rolleyes.gif
Kažkur pas rusaites mačiau ilgą , vos ne iki žemės šitą sijoną, labai gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 02 27, 02:40)
Labai rūpi iš kelių motyvų neriat sijono plotį, kiek kartų raštas kartojasi ?  ax.gif


pas mane 14 motyvu ax.gif ...

QUOTE(Viksė @ 2011 02 27, 10:13)
Idomu, kaip atrodo nertas su 3 uzmetimais-ar nepasidaro tystantis.


cia dar priklauso ir nuo vaselio ir siulu storio... jei siulai labai ploni, o daromi 3-4 uzmetimai, tadu manau tikrai atrodys tystantis sijonukas unsure.gif bet pas mane siulai is storuju... tai neriant su 2 uzmetimais toks net i tampriaja (gal net per daug) puse ejosi unsure.gif

QUOTE(poeme @ 2011 02 27, 11:05)
Nu taigi zuikeli, su paskutiniu rašteliu pasidarysi ilgį kokį nori  mirksiukas.gif



man butu reikeje kartoti kokius 4-6 kartus paskutiniji motyva doh.gif ... buvau nunerusi puse sijono, o ilgis sieke vos 18 cm blink.gif

ale, kiek daug nerianciu si sijonuka wub.gif
Atsakyti
As pabaigiau savo baltaji megztuka (idejau i pagyru skyreli), dabar pradejau toki sijonuka, kaip ikeliau 79 zinuteje. Neriu su 1 uzmetimu, kad butu tankesnis. I ploti-9 motyvai
Atsakyti