Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(matre @ 2011 02 25, 14:23)
Mane tai kabina tokia žalsva suknelė su kvarbatkom ax.gif Bet reikia pabaigt megztuką ir kitus darbus blush2.gif Apsileidau kapitališkai blush2.gif

Kažin ką Tiklis gražaus gamina kad nesirodo.Kai dės vieną dieną dar kokį šedevrą smile.gif

ir as vakar atsigulus pagalvojau,kad kazka jau mum pries nosis pamojuos grizusi,nes tyluma is jos puses biggrin.gif
carnitaster labai jau daili tavo suknyte wub.gif
gal gali rastuka trinktelt man i az,as vis kaupuosiu tokiam reikalui biggrin.gif
Atsakyti
o man atrodo, kad Tikli pavasariniai darbai uzklupo ax.gif kiek pamenu, jei nemaisau, ji soda turi... o pavasari - gi pats darbymetis doh.gif
Atsakyti
idomu ka ji gali sode daryti kai aplink pilna sniego ir -15 g.gif ka?as kiek pastebejau ji pradejo megzti mezgimo masina
Atsakyti
Pakuždėsiu, kad Tiklis dabar mezgimo mašina džiaugiasi - nėra laiko net į internetą įlyst cool.gif
Atsakyti
va ne as viena tai pastebejau ax.gif
Atsakyti
Energingasis Tiklis persimetė ant mezgimo mašinos wub.gif , garantuotai jau per mezginius namuose nebeperlipa ir iki kompiuterio prieiti negali... rolleyes.gif
Su virbalais būdavo - 2 dienos ir naujas megztukas, o čia............ cool.gif
Atsakyti
OOoooo !!!!!!!!!!! ka as praleidau !!! Tiklis, mezgimo masina nusipirko ?!?!? blink.gif jooo... dabar, tai moteryte, urmu suknytes varys bigsmile.gif nebedagint mums jos doh.gif

o del sodo... tai as susimoviau blush2.gif kai pas mus saulute zeme ridinejasi ir viskas zaluma dengiasi - kazkaip ir pagalvojau apie pavasario darbus... primirsau, kad kitame zemyne sedziu doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 02 25, 22:16)
o del sodo... tai as susimoviau  blush2.gif  kai pas mus saulute zeme ridinejasi ir viskas zaluma dengiasi - kazkaip ir pagalvojau apie pavasario darbus... primirsau, kad kitame zemyne sedziu  doh.gif  ax.gif

Nu kai perskaičiau apie pavasarinius sodo darbus, pagalvojau gal afrikoj randiesi lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš taip pat turiu sodą, tačiau net daigų nesėju, nes sniego iki kelių ir temp naktį -20 lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Nu tiklis kaip duos vaizdų, kai pasirodys thumbup.gif Kaip pradės krauti nuotraukas, nebebus kada įsiterpti bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
aaagnex kaip šalis? blush2.gif Jau baiginėji?
Papildyta:
QUOTE(juodauoga @ 2011 02 23, 11:41)
Pyniuotų Suknelių modeliai ir  schemos: https://picasaweb.go....viola7/Samoni#  4u.gif

Jaaazau tiiirpstu tease.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 26 vasario 2011 - 11:35
Ten visos schemos panašios, įmantrioji pynė panaši į šitą :
user posted image

Jei gerai įžiūriu schemą, čia kasų mezgimas:
user posted image

Ir čia tinkama kasų schema, nesunku pritaikyt:
user posted image

Atsakyti
Oooooooooooooooo ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 02 26, 12:30)
aaagnex kaip šalis?  blush2.gif Jau baiginėji?

Dar ne visai... bet savatgalį stengsiuos didžiuosius pagrindinius medalius užbaigt... Jau labai terminas spaudžia blush2.gif

Tikiuosi, kitos savaitės gale jau užbaigt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 02 26, 12:30)
Nu kai perskaičiau apie pavasarinius sodo darbus, pagalvojau gal afrikoj randiesi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Aš taip pat turiu sodą, tačiau net daigų nesėju, nes sniego iki kelių ir temp naktį -20  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif



mano sodas po langu, tai net įiurpas nupurtė lotuliukas.gif tokiu oru kapstytis nenorėčiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Laukiam tiklio bigsmile.gif

mano visi rankdarbiai stovi nepajudinamai ir laukia pavasario...
Atsakyti