Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(Nonna @ 2011 08 30, 23:56)
Man geda prisipazinti  doh.gif per savaite nesugebejau susiuti salio  doh.gif
labai tikiuosi, kad ryt kibsiu i darba ir viska uzbaigsiu  biggrin.gif

Astada visai jau tyliu,greit bus metai kaip puse sujungt o toliau nekaip doh.gif
Atsakyti
gal kas bandėt nert tokį daiktą? g.gif ar tinkami maxi siulai jiems?
Papildyta:
QUOTE(almara @ 2011 09 05, 20:26)
Astada visai jau tyliu,greit bus metai kaip puse sujungt o toliau nekaip doh.gif

pas mane irgi biggrin.gif nekyla rankos jungt
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 09 06, 20:33)
gal kas bandėt nert tokį daiktą?  g.gif ar tinkami maxi siulai jiems?



As bandziau:) ir isiuvau sagute gale salikelio, kad galiukus susegti galeciau. Neriau is 100 proc.New Wool Merino sudeties siuliuku tai gavosi ypatingai svelnus, o sunaudojau apie 300 metru.
user posted image
user posted image
Dar neriau is prastesniu siuliuku (tai buvo pirmas bandymas) kur sintetika ir moheris sudetyje, tai toks griauziantis prie kaklo gavosi ir patyso isskalbus, nors vaizdas vistiek man patinka jo:
user posted image
O is maxi siulu manau kad jau nebe sezonas nerti. Arba atidek darbely pavasariui 4u.gif
Atsakyti
As taip pat neriau sita salikeli, bet is storesniu siuliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2011 09 05, 19:26)
Astada visai jau tyliu,greit bus metai kaip puse sujungt o toliau nekaip doh.gif


Mano irgi jau metus guli iki puses sujungtas blush2.gif , bet prisizadejau sau pabaigti.

galvoju apie kazka naujo ir grazaus, tik neuzkliuna akis uz jokio grozio smile.gif

Tiklisman tokia neissisementi skrynute smile.gif, gal pasiulysite ka grazaus nusimezgus rudeniui?
Prisimenu kai nereme medalius saliui, kaip ji su kantrybe lietuviskai liaudiskai viska isaiskindavo, jei kas nebudavo aisku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 09 rugsėjo 2011 - 08:55
QUOTE(Carolina212 @ 2011 09 06, 20:41)
As bandziau:) ir isiuvau sagute gale salikelio, kad galiukus susegti galeciau. Neriau is 100 proc.New Wool Merino sudeties siuliuku tai gavosi ypatingai svelnus, o sunaudojau apie 300 metru.
user posted image
user posted image
Dar neriau is prastesniu siuliuku (tai buvo pirmas bandymas) kur sintetika ir moheris sudetyje, tai toks griauziantis prie kaklo gavosi ir patyso isskalbus, nors vaizdas vistiek man patinka jo:
user posted image
O is maxi siulu manau kad jau nebe sezonas nerti. Arba atidek darbely pavasariui  4u.gif

Koks grazus daiktas,o galschemute butu galima gauti ax.gif
Atsakyti
Hola 4u.gif
Viskas assa.gif assa.gif
Ilgai nenoresiu matyt vaselio rankose karsta.gif
mazdaug 170cm/70cm be burbulu
svoris apie 800 g
vilna 100%
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonna: 18 rugsėjo 2011 - 18:19
QUOTE(Nonna @ 2011 09 18, 18:18)
Hola  4u.gif
Viskas  assa.gif  assa.gif



Puikus darbukas bigsmile.gif Labai labai sauniai ziurisi 4u.gif

Ir kaip faina, kad vis dar atsiranda nerianciu/uzbaiginejanciu si nuostabu sali cool.gif

as pati jau rezgu plana-chuligana, antra toki nertis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 09 18, 19:32)
Puikus darbukas  bigsmile.gif  Labai labai sauniai ziurisi  4u.gif

Ir kaip faina, kad vis dar atsiranda nerianciu/uzbaiginejanciu si nuostabu sali  cool.gif

as pati jau rezgu plana-chuligana, antra toki nertis  rolleyes.gif


Cia mano 3 salis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2011 09 18, 18:40)
Cia mano 3 salis  mirksiukas.gif



Sveikos mezgėjėlės 4u.gif Pernai buvau užklydus į jūsų temutę,bet pavyko neužsikrėsti,o va šiemet doh.gif .Perskaičiau 5 temas,ieškodama patarimų,idėjų,juokiausi iš Tiklio bajerių,sekiau kaip kam sekėsi...Kaip matau,pagrindinės "ligoniukės" jau turbūt kitose palatose.Nes čia laaabai jau ramu ir tylu palyginus kas vyko prieš metus g.gif
Kai kas va jau po trečią šalį baigė,kai kas antram kaupiasi...O aš pasigedau Kolekcionierės ir Mammkos šalių...Juk Kolekcionierė,jei neklystu,ir užkrėtė tuo virusu...Negi negaila tiek įdėto darbo,kad taip užmest?...Klausiu,nes bijau kad man taip nenutiktų...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti