Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

http://s57.radikal.r...5fbdbd8dbaf.jpg
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 08 21, 12:50)
ir bumbolus, atrodo tik mes dvi ir tedejome  rolleyes.gif



Ir aš dėjau bumbulus tongue.gif dėjau gal tik 4,bet dėjau.

O megztuką ratuotą irgi nešioju biggrin.gif
Kol kas naujų darbų nesiimu,bet sijonukas rudeniui gundo iš kokių storesnių ir šiltesnių siūlų. smile.gif
Atsakyti
ir as bumbulus dejau ant antrojo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2011 08 23, 11:26)

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
o aš savo "vazdušnaja koftačka" jau nutrenkiau šalin. pasidaviau kai per tris kartus sėkmingai nesujungiau dviejų eilių. broko neišmečiau, jei kitais metais vėl pakils rankos tai bliuskei tai bus gera mokomoji medžiaga.

dabar narplioju tokį švarkiuką, jei kas padoraus gausis tai pasirodysiu smile.gif

sėkmės visoms, kurios dar neria ( bet tyli smile.gif )
Atsakyti
Iveikiau siandien visus burbulus thumbup.gif
Ryt skalbsiu, isdziovinsiu, islyginsiu, nuo ketvirtadienio kibsiu i susiuvima doh.gif manau uztruksiu 2 dienas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonna: 23 rugpjūčio 2011 - 18:32
savitre,nuostabi suknute wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2011 08 23, 12:26)


kooks groozis thumbup.gif
o gal galima ir is priekio pamatyti... audziu ir as minti gal tokia nusinerti g.gif labai patogi - nelaba su amziumi atsirade ''gelbejimo ratai'' matosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 08 24, 21:02)
kooks groozis  thumbup.gif
o gal galima ir is priekio pamatyti... audziu ir as minti gal tokia nusinerti  g.gif  labai patogi - nelaba su amziumi atsirade ''gelbejimo ratai'' matosi  blush2.gif

šita radau osinkoj imečiau kaip ideja čia kitokiu foto nebuvo ten
Atsakyti
Man geda prisipazinti doh.gif per savaite nesugebejau susiuti salio doh.gif
labai tikiuosi, kad ryt kibsiu i darba ir viska uzbaigsiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos Mergaites... Pagelbekit..... Gal paaiskinsite man kaip nerti 2-tro medaljono 12 eile? nelabai iseina man
Atsakyti
QUOTE(oooorchideja @ 2011 09 05, 00:28)
Sveikos Mergaites... Pagelbekit.....  Gal paaiskinsite man kaip nerti 2-tro medaljono 12 eile? nelabai iseina man



ten ta sugarbiniavima turi tikriausiai omenyje. Ten is tikro kiekviena dare savaip. Ankstesnese temose yra tikrai merginos smulkiai ta garbianiavima aprasiusios. As asmeniskai dar nenumegzta paskutine eile graziai susilankstau kaip mazdaug turetu atrodyti. Tau kaip neriant pirma karta patariu su smeigtukais susismaigztyti ir matysi ar graziai atrodo ar ne. Ziurek kad vienodi tarpukai gautusi ir tada graziai apnerti. Kai kurios merginos apnere ir ta triguba sulankstymo vieta, bet as tai tuos is virsaus su sulankstytus sluoksnius palieku neuznerus, tik apatiny uzneriu ir kad neatvipe butu negraziai tai dar prikabinu kad neplevesuotu tas uzlankstymas. Siaip tai jauciu nelabai aiskiai cia paaiskinau, bet turi pasiimti foto is arciau sito medaliuko ir pati pasinagrineti. Pasikartosiu: is pradziu susismaigstyk su smeigtukais ir viskas atrodys daug daug paprasciau:)
Gal kuri mergina sugebes paaiskinti aiskiau. Sekmes beneriant 4u.gif
Atsakyti