Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

sveikutes, norejau pklausti, ar maxi siuliukai siam groziui tinka, turiu juodos spalvos, tai labai knieti pradeti bigsmile.gif
Atsakyti
manau, kad tinka, juk kaip ne kaip, jie yra nerimo siulai smile.gif
Atsakyti
Po keliu ardymu ir vel nerimu is naujo pasirodau ir as ka cia nuveikiau ratuotojo temoje.

Pirma eilute
user posted image

Su antra eilute
user posted image

Tinklelio dariau tik 8 eilutes ir neriau is 5 kilpeliu. Beja, as cia tik bandausi kaip cia neriasi is siulu likuciu - jei vaizdas patiks - tada nusipirksiu normaliu siulu nerimui. O sitas mano bandymas atiteks 3 metuku mergaitei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina212 @ 2011 08 04, 18:59)
Po keliu ardymu ir vel nerimu is naujo pasirodau ir as ka cia nuveikiau ratuotojo temoje.


Tinklelio dariau tik 8 eilutes ir neriau is 5 kilpeliu. Beja, as cia tik bandausi kaip cia neriasi is siulu likuciu - jei vaizdas patiks - tada nusipirksiu normaliu siulu nerimui. O sitas mano bandymas atiteks 3 metuku mergaitei  4u.gif

Na viskas ok gaunasi.
Kaip sauniai sugalvojai,mazesne atiteks mergytei bigsmile.gif
Atsakyti
aš tai pomidorais apsikrovus, visai nėrimui laiko nėra doh.gif kaip kolegėm sekas? žiūriu jau keletas vaizdelių įdėta ax.gif
Atsakyti
ir as uzsiknisusi marinavimuose, jau nusibodo visos darzoves ir stiklainiai, daugiau nieko nematau doh.gif
Nieko nenuneriau, nes nera kada, kaip turejau taip ir turiu dvi eiles blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
kaip tik šiandien apie jus galvojau, kad tylu tylu smile.gif nėr ką rodyt, musėt.

aš nors nieko nevekuoju, bet laiko vistiek neturiu. namuose generalinę tvarkymosi savaitę dariau. per tuos ardymus ir vėl nėrimus taip sučiupinėjau gėlytes, kad jau pošlykštės darosi unsure.gif tikiuosi atsiskalbs gražiai.

šiandien vyras nudžiugino, kad rugsėjo pradžioje važiuosime į Briugę paturistauti tai dabar net apsiputojus nersiu bliuskę, kad turėčiau kuom pasipuošti smile.gif
Atsakyti
Man irgi labai jau pamažu neriasi doh.gif
Ir kuo vėsesni orai, tuo mažiau noro nerti ją, nes akivaizdu, kad nespėsiu šiai vasarai. Man ryškiai maža 24 val. paroje... doh.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimgaile: 12 rugpjūčio 2011 - 20:28
Labas Mergaites,
As kankinuosi su savo isvajotuoju ratuotu megztuku... ax.gif
Kaip suprantu dabar nelabai kas si grozi krapsto.. g.gif Na as jau nemazai issiaiskinau ir padariau vien tik jusu pagalba ir aprasymais siame forume. 4u.gif Aciu Jums!!!

Dabar turiu toki klausimuka - ar nebandet kuri mergaite megzti rankoves nuo peciu? Turiu galvoje susirinkti akis nuo rankoves angos ir megzt nuo peciu link plastakos? Ar tai per daug suetinga/neimanoma? man atrodo taip butu graziau / vientisiau nei prisiuti?

Ka manot? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nadza @ 2011 08 17, 12:03)
Labas Mergaites,
As kankinuosi su savo isvajotuoju ratuotu megztuku... ax.gif 
Kaip suprantu dabar nelabai kas si grozi krapsto.. g.gif  Na as jau nemazai issiaiskinau ir padariau vien tik jusu pagalba ir aprasymais siame forume. 4u.gif  Aciu Jums!!!

Dabar turiu toki klausimuka - ar nebandet kuri mergaite megzti rankoves nuo peciu? Turiu galvoje susirinkti akis nuo rankoves angos ir megzt nuo peciu link plastakos?  Ar tai per daug suetinga/neimanoma? man atrodo taip butu graziau / vientisiau nei prisiuti?

Ka manot? mirksiukas.gif

reiskias neatidziai skaitei..ir ne viska...as mezgiau rankoves surinkus nuo peties zemyn... mirksiukas.gif ir NIEKO NESIUVAU
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 08 17, 17:22)
reiskias neatidziai skaitei..ir ne viska...as mezgiau rankoves surinkus nuo peties zemyn... mirksiukas.gif ir NIEKO NESIUVAU


Ir aš biggrin.gif Jei dar gerai atsimenu. Ratuoto taip nei karto ir nebuvau apsivilkus, vis gi man karštakraujei, per šilti siūlai buvo... Dukterėčia džiaugiasi biggrin.gif
Atsakyti