Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

Axioma - po tavo zinutes apie ardyma ir as iskarto taip pat pagalvojau, kad pirmiau virsu gelyciu apsinersiu su tinkliuku ir ziuresiu kaip cia kas, nes nerti tai as galiu ilgai, bet jau isardyti ir isnaujo - tai neaaa, kaip sakei dingsta 'kovine dvasia' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 08 03, 16:49)
aš pati vakar bambėjau mintyse ant vyro ( nes jis nugarą kuravo  biggrin.gif  ), atseit blogai numatavo. bet ištiesų tai pati gi kalta, viską padariau, o po to sumąsčiau, kad gal reikia patikrinti ir žinoma buvo blogai. trečią eilę kai nunersiu, pradžioje paradarysiu tą viršutinį paprastą apnėrimą ir žiūrėsiu kas gaunasi, vis mažiau ardymo bus. Mano pirma eilė iš 20 gėlyčių, antroje dariau 24 gėlytes, bet smarkiai buvo permažai, dar danėriau 4, tai sumoje 28. dar nebaigiau viršaus apnėrimo, bet pakolkas iki idelaus varianto viena gėlyte būtų lyg ir perdaug.


O vargeli, nejaugi ir mano bus blogai? doh.gif Aš pirmą eilę irgi dariau 20 gėlyčių, o antrą 24... blink.gif Ne šiandien nebežiūrėsiu, geriau rytoj šviesia galva pamatuosiu kas ten darosi. O jau abi eilės gatavos, tereikia tik tinkliuką prinerti... blink.gif Kai nunersiu daugiau pafotkinsiu ir aš pasirodysiu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina212 @ 2011 07 28, 11:48)

Ohoho as suzaveta, nu pavarai kaimyne thumbup.gif . Labai grazus, labai dailiai padarytas, saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 07 28, 14:11)
VIKSE- jei pasiekciau-ATIMCIAU TAVO BLIUSKUTE BALTAJA...NESIRODYK MAN AKYSE...RRRRR.....kaip as jos noriu wub.gif ....


Sventojoje visa savaite "spaceravau" su savo baltaja smile.gif Susilaukiau demesio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Carolina212 @ 2011 08 01, 10:16)
Olaiva, kad cia nerealiai grazu - sutinku 100 proc.  bigsmile.gif  visa diena mintys ir sukiojasi apie sita modeliuka...o zinot juoda spalva tikriausiai kaip matau ziuresis dar geriau nei balta  wub.gif

Balta-romantiskesne, juoda-elegantiskesne smile.gif
Atsakyti
Vikse, dafai paaiškink mums kaip teisingai apskaičiuoti kiek reikia gėlyčių nerti smile.gif

štai pafotkinau savo razgalynę. Nerta su 0,8 vašeliu, nei laisvai labai, nei įtemptai. Pirmas žiedas 20 gėlių, antras 28 ir kai jau galiausiai apnėriau vidinę pusę pasirodė kad reikėtų dar vienos. na bet jau nebeardysiu.

user posted image
user posted image

beja, gal kur matėt tokių kaip mano siūlai?. pas mane į kaimą jų atveš ( jei atveš aplamai) tik kažkada rugpjųtį, o turiu tik 150 gr ir bijau kad neužteks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 03 rugpjūčio 2011 - 22:42
QUOTE(axioma @ 2011 08 03, 23:40)
Vikse, dafai paaiškink mums kaip teisingai apskaičiuoti kiek reikia gėlyčių nerti smile.gif 


[B]

Matavimo budu smile.gif Pirma eile nuneriau matuodama, kokio dydzio dekoltes noriu. Antra padidinau gal 3 ar 4 gelytemis-nebepamenu. O toliau matavausi, kiek mazdaug reikia, ties krutine, liemeniu... Neturejau jokiu taisykliu ar formuliu smile.gif
Atsakyti
aš taip pat matavau ir ne po vieną kartą, bet vistiek nepataikiau. abi rankos kairios, reiškiasi smile.gif
Atsakyti
axioma kiek eiliu darei tinkleli? Kaip matosi,tai kelias tik eilutes,o as nieko nesuprantu,schemoj lyg 9 eiles g.gif
As tinkleli dariau po visa eilute gelyciu,pasakykit man kvaksei ar blogai darau doh.gif
Bet jei darau po visa eile gelyciu,tai gaunasi dvigubas nerimas.
Nu nezinau,ka as cia svaigstu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 08 03, 14:49)


mamkaa, aš nerčiau dar vieną eilę, pamažintą pačiam viršui. maniškė prasideda palei kaklą, pločio tokio kad tik tik galvai pralysti laisvai ir visai neblogai atrodo. ne gundančiai, o taip romantiškai  wub.gif


ziuresiu gal ir danersiu ta visrutine eile pamazindama, jei "kovines dvasios" turesiu, po to kai viska nunersiu.

O jei ne tai vaiksciosiu labai jau nuogais peciais, pasileidele tokia busiu. Nors tas dvi eiles uzsimeciau ant nuogo kuno tai vyras sake, kad grazu, nemazink.
Papildyta:
QUOTE(norwa @ 2011 08 03, 22:21)
axioma kiek eiliu darei tinkleli? Kaip matosi,tai kelias tik eilutes,o as nieko nesuprantu,schemoj lyg 9 eiles  g.gif
As tinkleli dariau po visa eilute gelyciu,pasakykit man kvaksei ar blogai darau  doh.gif
Bet jei darau po visa eile gelyciu,tai gaunasi dvigubas nerimas.
Nu nezinau,ka as cia svaigstu  blink.gif


As tinkleli dariau 8 eiliu.
Atsakyti
ten tinklelio dar nėra smile.gif tiesiog užmečiau parodyti.

žodžiu, nusišnekėjau stipriai. pasirodo pas mane antra eilė iš 30 akių ir dar 1-2 trūksta iki visiško gerumo. manau ardysiu dar kartą.

ir taip, gaunasi dvigubas nėrimas. po apačia maždaug ištisai eina tinklelis, o ant viršaus tabaluoja gėlių girliandos smile.gif

o dėl to smukimo nuo pečių kad nebūtų taip, jog dar nėrinys nuo šiokio tokio svorio patc pasitemps į apačią g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 04 rugpjūčio 2011 - 07:27
QUOTE(mamkaa @ 2011 08 04, 07:34)

As tinkleli dariau 8 eiliu.

tai turbut jau viska darau gerai,nu ziuresim kaip cia gausis rolleyes.gif
Mano pirma eile 14 gelyciu,antra 19,tik dar neprijungiau,kai prijungsiu,gal ir man reiks ardyt,vakare bus aisku
Atsakyti
QUOTE(vaidilute0326 @ 2011 08 03, 23:10)
Ohoho as suzaveta, nu pavarai kaimyne  thumbup.gif . Labai grazus, labai dailiai padarytas, saunuole  4u.gif



Aciu vaidilute biggrin.gif
Atsakyti