Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

Neradau temoj, kodel medaljonus susiuvate. Labai noreciau ir as tokio saltiems ziemos vakarams, bet su adata visai nedraugauju, manau kad nesugebeciau susiuti, juolab tiek daug g.gif Kodel ju sunerti neina? Negrazu?
Atsakyti
QUOTE(Carolina212 @ 2011 07 28, 09:48)


Nuostabus salis! Man vienas is graziausiu wub.gif !
Seku temele seniai, nes jau keli menesiai pati neriu toki. Jau buvau suabejojusi, ar tikrai noriu ji tureti rolleyes.gif . Na, manau, kad pamacius Carolinos212 sali dabar jau tikrai uzbaigsiu savaji biggrin.gif ...
Liorka, as siusiuvu adata, nes man taip graziau mirksiukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2011 08 02, 19:28)
Neradau temoj, kodel medaljonus susiuvate. Labai noreciau ir as tokio saltiems ziemos vakarams, bet su adata visai nedraugauju, manau kad nesugebeciau susiuti, juolab tiek daug g.gif Kodel ju sunerti neina? Negrazu?


na as nesiuvau... tiesiog ''voratinkliu'' suneriau rolleyes.gif
kadangi man retesnis graziau ziurisi ax.gif
kiekviena mergaite pagal savo skoni junge si sali - kam patiko tankesnis, stangresnis, tos siuvo... kurios susizavejo labiau retesniu, ''skystesniu'', tos airisku nerimu junge cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 08 02, 17:55)
o kur vaizdai mergaitės? labai gi smalsu kaip gaunas kitiem  4u.gif

beje, dėkui už pagyrimus. Smagiau ir nerti  blush2.gif


nunersiu trecia eile ir butinai pasirodysiu mirksiukas.gif , nes dabar tik dvi, tai nera ka ir rodyti. ir kazka teks daryti su pirma eile, niu per pora gelyciu ji per diele, smunka nuo peciu.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 08 03, 07:45)
nunersiu trecia eile ir butinai pasirodysiu  mirksiukas.gif , nes dabar tik dvi, tai nera ka ir rodyti. ir kazka teks daryti su pirma eile, niu per pora gelyciu ji per diele, smunka nuo peciu.

Labas rytas,
ir as pradejau ta bliuskute,nu ji labaiiiii jau fainai atrodo,bet ja nersiu tik kai laiko turesiu verysad.gif tai nezinau kada as ja baigsiu,turiu tik viena gelyciu eile:
user posted image
O dabar sakykit,ta tinkleli reikia nert kabinant i praita eile,ar kaip kitaip ? g.gif
Mano pirma eile is 14 gelyciu,darysiu mazesne iskirpte.
Ir dar neaisku,kur neriasi va sitas rasciukas ? g.gif
user posted image
Na turbut viska surasiau,kas man neaisku,padekit man isiaiskint unsure.gif
Atsakyti
Hm ,as dar del to siuvimo. Gal turit kas kokiu nuotraukeliu kokiu principu susiuvama? Man, kaip niekada nesiuvusiai, iskart kyla klausimas - kaip siula pradzioj tvirtinti, juk tai ne medziaga? g.gif
As anksciau kai nerdavau koki megztuka, tai krastus tiesiog sukabindavau pereinamosiomis kilputemis is blogosios puses, cia taip neiseitu, niekas nebandet?
Atsakyti
Dabar merginos man vel probleminis klausimas iskilo: Nusineriau pirma eile ir galvoju kaip jus apskaiciuojate kiek gelyciu reikes antrai eilei?? Sedziu ir galvoju kad nepasidaryt per daug. Nenoriu labai daug 'kvarbatku' prisidaryt. Ta antra gelyciu eilute kaip suprantu turi pilnai islysti is po pirmosios.

Liorka, o del susiuvimo - as pvz dariau taip - kai nuneriu medaliuka ir jau nutraukiu siula, tai galiuka palieku toky ilgesny kaip reikalas, kad paskui susiuvinejant nereiketu tvirtinti naujo siuso susiuvant. O jei vietomis pritruksta susiuvant siulo, tai atsikerpu tiek kiek reikes ir su vaseliu prineriu ta siula, tada isiveriu adata ir siuvu. As irgi pries neriant saly perskaiciua beveik viska ka merginos nerdamos apkalbejo, tai lygtais praeitoje temoje arba Tiklis arba Asta30 buvo net nufotografavusi kaip graziai susiuna medaliukus. Tai as asmeniskai taip ir siuvau. Sekmes uzbaiginejant medaliukus merginos ir lauksim rezultatu bigsmile.gif

Norwa, o kaip supratau nerti tinklely reikia kabinant i tas 3 stulpeliu eilute. Pasiskaityk nuo 33 psl., ten jau paaiskinta ir net parodyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carolina212: 03 rugpjūčio 2011 - 10:04
Su tuo gėlyčių apskaičiavimu ir man bėda: antrą eilę rodos matavau matavau, o kai pabaigiau pasirodė, kad ji smarkiai permaža, tai turėjau smagumo visus apnėrimus nuardyti verysad.gif tada damezgiau papildomai 8 gėles ir dabar jau rodos kokiom 2 perdaug bus, kad viskas gražiai sueitų. net nzn kiek man čia reikės nert ir ardyt doh.gif jau po truputį prarandu kovinę dvasią.
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2011 08 03, 10:43)
Hm ,as dar del to siuvimo. Gal turit kas kokiu nuotraukeliu kokiu principu susiuvama? Man, kaip niekada nesiuvusiai, iskart kyla klausimas - kaip siula pradzioj tvirtinti, juk tai ne medziaga? g.gif
As anksciau kai nerdavau koki megztuka, tai krastus tiesiog sukabindavau pereinamosiomis kilputemis is blogosios puses,  cia taip neiseitu, niekas nebandet?

Nedaryk problemų,kur jų nėra smile.gif Paprasčiausiai imi ir siuvi,juk čia mezginys ir nieko nesimato.Kai kur siuvau mašininu dygsniu.Paprasčiausiai dėliokis ir eigoje viskas gausis,aš kai pirmą siuvau irgi galvojau kaip čia ,kur čia biggrin.gif .Jeigu tavo šalis plonytis,tai gali apnėrinėt.Apneri jungi kitą ir t.t.t nežinau ar aiškiau pasidarė biggrin.gif ,bet tiesiog bandyk 4u.gif
user posted image
nežinau ar kas matosi,kai kur siuvau vieną ant kito.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilina: 03 rugpjūčio 2011 - 14:03
Liorka - o pirmą puslapį skaitei? Pavartei pirmąsias temas? jeigu taip - nemanau, kad tokių klausimų turėtų kilt 4u.gif

va čia pavartyk - mūsų merginų skirtingi sujungimo būdai parodyti ax.gif http://public.fotki....saliu-jungimas/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 03 rugpjūčio 2011 - 15:05
Axioma - tai tu mane dabar pasiurpinai su tuo nuardymu blink.gif As baigineju antros eiles gelytes ir irgi bandysiu apnerineti jau. Tik baaaiissiiaaiii noriu pataikyti tinkama skaiciu is pirmo karto. Nu ziuresim kaip man cia seksis. O dar kai pagalvoju kaip reikes rankoves paskui nerti tai vel klausimu milijonas iskyla, bet sita nukeliu velesniam laikui. Dabar bandysiu kovoti su antra eile biggrin.gif
Atsakyti
aš pati vakar bambėjau mintyse ant vyro ( nes jis nugarą kuravo biggrin.gif ), atseit blogai numatavo. bet ištiesų tai pati gi kalta, viską padariau, o po to sumąsčiau, kad gal reikia patikrinti ir žinoma buvo blogai. trečią eilę kai nunersiu, pradžioje paradarysiu tą viršutinį paprastą apnėrimą ir žiūrėsiu kas gaunasi, vis mažiau ardymo bus. Mano pirma eilė iš 20 gėlyčių, antroje dariau 24 gėlytes, bet smarkiai buvo permažai, dar danėriau 4, tai sumoje 28. dar nebaigiau viršaus apnėrimo, bet pakolkas iki idelaus varianto viena gėlyte būtų lyg ir perdaug.

Mano mama būdavo pakraupus kai jaunystėje nerdavau servetėles ir pastebėjus klaidą ramiausiai nuardydavau trekšdalį darbo, bet dabar jau ne 16-olika man ir kantrybė nebeta schmoll.gif

mamkaa, aš nerčiau dar vieną eilę, pamažintą pačiam viršui. maniškė prasideda palei kaklą, pločio tokio kad tik tik galvai pralysti laisvai ir visai neblogai atrodo. ne gundančiai, o taip romantiškai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 03 rugpjūčio 2011 - 15:56