Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

labas...mergyckos... 4u.gif

ei,ziuriu maniski baltasis salis jau turi alyvini broli dvyni bigsmile.gif ...labai labai labai kruoppstu-100 balu thumbup.gif ..kokie siulai,jei ne paslaptis?

mamka-gausi per uzkapali uz tokius darbus mirksiukas.gif ...greit baigt prasom...

VIKSE- jei pasiekciau-ATIMCIAU TAVO BLIUSKUTE BALTAJA...NESIRODYK MAN AKYSE...RRRRR.....kaip as jos noriu wub.gif ....
Atsakyti
Dar karta aciu uz pagyras merginos. Tikliukai, pataikei kaip pirstu i aky - ir bandziau daryti panasu i tavisky:) nes jis man labai labai patiko - tu buvai mano ikvepeja. Ismatavimai gavosi kazkur 150x75 cm., o siulai tai dabar tiksliai nebepasakysiu, bet zinau,kad sudetyje 80 proc.vilna. As irgi jau nuo pavasario jy dabaiginejau. Kazkaip uzsikabinau ant mocherinukes sukneles, tai salis irgi buvo padetas i stalciu - bet kazkaip geda pasidare ir atsisedusi per 2 dienas damusiau as jy:) Bet dar vieno nesiryzciau nerti, nes laaaaabai jau daug darbo prie jo:) Nunerti medaliukus tai vieni juokai, bet juos susiuti - reikejo daaaaaug kantrybes doh.gif Sekmes visoms merginoms dabaiginejant savo salius, o nedabaigusios- maarrss greit dabaigti biggrin.gif
Atsakyti
karolina-nu lenkiu zemai galva,uz toki darba...as kiek bandziau ka nors padaryt ''visiskai toki pat'',identiska-niekad nesigaudavo..visad lengviau yra paimti ideja,ir ja ''patobulinti''..kas gaunas eigoj-taip ir gerai...o vat jei jau nori padaryt beveik ar visai identiska-tai man tai ''misija neimanoma''...saunuole,kad pavyko tai ko norejai mirksiukas.gif

pirma mintis pamacius taviski-''kazkas pavoge mano baltaji is brolienes,ir ji perdaze...'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 28 liepos 2011 - 14:00
Tikli, medaliuku isdestymas skiriasi tikrai, o ir kai kur tinklely ineriau tarp medaliu kaip Bielra patarusi buvo, taciau tos gelytes maziukes tikrai paimtos is tavojo salio. Jos man tokios mielos wub.gif Tikiuosi nesupykai - pamaciusi saviskio medaliuko broliuka dvynuka. Beja, neriau su 2.5 vaseliu, tai maniskis toks smulkesnio rasto turetu buti... bandau skirtumu ieskoti:) O siaip tikli turetum didziuotis savimi, jei zmonems ziurint i tavo darbelius kyla noras taip pat sukurti kazka panasaus, nes jie tikrai nuostabus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carolina212: 28 liepos 2011 - 15:01
Carolina, laaaaaabai saunus darbukas wub.gif Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
nu tai kur tos mezgėjėlės dingo? lotuliukas.gif
aš tai giliuose apmastymuose daryt tą ketvirtą eilę....... nes man tų trijų lygtai mažoka kad pažastis jau nuleist. Na gėlyčių aišku nieks netrukdo nerrt, net apmąstymai ax.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 31, 19:33)
nu tai kur tos mezgėjėlės dingo?  lotuliukas.gif
aš tai giliuose apmastymuose daryt tą ketvirtą eilę....... nes man tų trijų lygtai mažoka kad pažastis jau nuleist. Na gėlyčių aišku nieks netrukdo nerrt, net apmąstymai  ax.gif

user posted image

user posted image

Labai gražu thumbup.gif nėra ką ir pridurti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 31, 17:33)
nu tai kur tos mezgėjėlės dingo?  lotuliukas.gif


Grazu, man juoda tokia prabangiai atrodanti thumbup.gif

Konservuojam, marinuojam, nera kada nerti. dvi eiles nunertos, rezultatu patenkinta. tik paroj valandu per mazai.


Avijacija, matau daug galiuku , daug darbelio jusu laukia, pabandykit nerti nenutraukiant siulo, tikrai lengvai ir greitai neriasi, ir atkrinta galiuku slepimo drabas mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 31 liepos 2011 - 18:58
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 31, 19:55)
Konservuojam, marinuojam, nera kada nerti. dvi eiles nunertos, rezultatu patenkinta. tik paroj valandu per mazai.


aš irgi šį savatgalį jau vos kojas panešu - pomidorai, agurkai, cukinijos ir obuoliai įveikti. Duona garuoja šilta. Spėjau tik paskutinę eilutę apnert ir nufotkint doh.gif
Atsakyti
Aviajacija, kazkaip ziurejau ziurejau, jauciu dar nerk viena eilute. Nes kad paskui neatrodytu kaip isaugtine. Nors aisku ka ten is tos nuotraukos pasakysi. Na nebent tai kad siulu nenusipirkau ir niekaip neapsisprendziu ka nerti ar zefyrinuke ar sita grozy. Vot turiu dilema g.gif Nes abu modeliai jau taip man patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 31, 18:33)
nu tai kur tos mezgėjėlės dingo?  lotuliukas.gif
aš tai giliuose apmastymuose daryt tą ketvirtą eilę....... nes man tų trijų lygtai mažoka kad pažastis jau nuleist. Na gėlyčių aišku nieks netrukdo nerrt, net apmąstymai  ax.gif

user posted image

ilindau netycia,bet toki grozi uzmaciau wub.gif thumbup.gif kazkas labai grazaus gimsta bigsmile.gif
Atsakyti
Olaiva, kad cia nerealiai grazu - sutinku 100 proc. bigsmile.gif visa diena mintys ir sukiojasi apie sita modeliuka...o zinot juoda spalva tikriausiai kaip matau ziuresis dar geriau nei balta wub.gif
Atsakyti