Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

taip taip raudonai smile.gif
Atsakyti
Na merginos jus pavarote - as dar tik siandiena pabaigiau medalijoniny saly nerti, o cia tik pokst uzejau ir vel virusa pasigavau ... na ka, einu nert blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina212 @ 2011 07 27, 17:44)
Na merginos jus pavarote - as dar tik siandiena pabaigiau medalijoniny saly nerti, o cia tik pokst uzejau ir vel virusa pasigavau ... na ka, einu nert  blink.gif


nagi nagi !!!! kur medalioninio vaizdeliai ?!?!? bigsmile.gif
Atsakyti
Neriu ir aš , tik paskutiniu metu daug laiko atima agurkų marinavimas, atsargos žiemai, bet po truputį krutu... ax.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Siandien man neneriadienis smile.gif, tingiu tingeti.
Ziuriu as is savo spalva nerinio ir galvoju kodel tokia spalva pasiemiau g.gif . pas mane alyvine, o kokios spalvos jusu?
Dar bliuzeles neipusejau, o jau matau save su tokio tipo suknute is juodo blizgaus siulo. va tokio tipo siulo
user posted image

Panasaus tipo suknutes
http://club.osinka.r...fe4bf52d2a46dde
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image

Kazkur nete maciau ir vestuvine tokio tipo, labai graziai atrode, tik dabar nerandu.

Nepykit , kad patersiau tema, bet jau tokia diena siandien man ax.gif
Atsakyti
Pas mane paprasta balta medvilnė smile.gif aš taip pat galvoju, kad tokia suknutė būtų labai neprasta puošmena. Yra mercerizuota medvilnė, nežinau ką tai reiškia, bet gal ji būtų žvilgi ir minkšta g.gif Maxi kuriuos turiu yra toki žvilgesni nei kiti nėrimo siūlai, bet man jie baisiai nemalonūs, kaip dratai schmoll.gif

O suknučių čia "visai nieko" įkėlėt, bet man po šios "orinės" bliuzelės jau norėsis subtilesnių nėrinių, ne tokių grubių ir sambių, kaip kad suknelėse ant manekenų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 28 liepos 2011 - 08:28
QUOTE(cipa007 @ 2011 07 27, 23:18)
Neriu ir aš , tik paskutiniu metu daug laiko atima agurkų marinavimas, atsargos žiemai, bet po truputį krutu...  ax.gif


nu jo ir aš sloinikais apsikrovus lotuliukas.gif bet trečia eilė šiandine turi būt įveikta. reiks žiūrėt ar tik nereiks ketvirtos eilės iki rankovių darymo.....
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 07 27, 22:24)
nagi nagi !!!! kur medalioninio vaizdeliai ?!?!?  bigsmile.gif



As tokia tyli skaitytoja. Perskaiciau visas pirmas temas kur jus kartu nerete. Kvailai cia pasakysiu, bet jus man kaip drauges pasidaret:) nes kiekviena ryta su kavos puodeliu ir jumis pradedavau:) O foto taip ir neismokau ideti (nes nebuvo reikalo dar to daryti). Bet prizadu kazkaip siandiena ideti savo medaliuka i sita tema, nes tikrai jauciuosi skolinga uz toky grozy jums. Nes be jusu nebutu buve ir jo:) Aciu 4u.gif
Atsakyti
user posted image


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carolina212: 28 liepos 2011 - 11:50
Carolina tavasis šalis sakyčiau vienas gražiausių man. Gražiai sujungta ir spalva tokia miela nors nesu alyvinės mėgėja. Nes kiti matyti šitie šaliai šiek tiek grubesni tokie buvo. Žodzžiu gražu, balionėlis tau 4u.gif
Atsakyti
Avijacija - aciu labai labai labai tau uz tokius grazius zodzius:) dabar sedziu visa laiminga kaip braske bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carolina212: 28 liepos 2011 - 12:54
Carolina212, labai garzu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif , kokio dydzio, na ismatavimu gavosi?

O mano medalinis guli ir verkia, garsiai verkia komodos stalciuje, visi medaliai nunerti, o sujungta tik puse salio. Niu bet i toki Carolinos grazu sali paziurejus, savaji butinai reikes pabaigti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 28 liepos 2011 - 13:01