Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

Mmm.... tikrai labai sauniai ziurisi sie darbeliai wub.gif
o mano suknyte taip leeeetai judasi doh.gif

beje... zvilkterkit, mergaites, kokie cia groziai bigsmile.gif http://woman7.ru/ruk...n-kruchkom.html
Atsakyti
nu tai kur mergaitės vaizdai? smile.gif aš tai su trečia eile kankinuos, per svaaitę po eilutę ir rudeniop bus gatava lotuliukas.gif
Atsakyti
Savaitgalis sode vacation1.gif vacation4.gif , nuostabiai praleidau laika smile.gif, tai nieko ir nenuneriau, turiu tik pirmos eiles gelytes, pas mane ju 22 pirmoje eileje, tai siandien jei nesutingsiu apnerisu ir pabaigsiu iki galo pirma eile.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 25, 21:00)
Savaitgalis sode  vacation1.gif  vacation4.gif , nuostabiai praleidau laika smile.gif, tai nieko ir nenuneriau, turiu tik pirmos eiles gelytes, pas mane ju 22 pirmoje eileje, tai siandien jei nesutingsiu apnerisu ir pabaigsiu iki galo pirma eile.

trečioj eilėj pas mane 37 gėlės, varge varge doh.gif nu bet kaip nors šiandien gal įveiksiu.
Atsakyti
o as maudimuka pradejau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 26, 06:33)
trečioj eilėj pas mane 37 gėlės, varge varge  doh.gif  nu bet kaip nors šiandien gal įveiksiu.


Vakar nieko nebaigiau, nes nuo zaibu ir perkunijos, net elektra buvo dingusi. o siandien su agurkais ir pomidorais virtuveje bendrauju (marinuoju), tai kazin ar vakar ebus nuotaikos nerti g.gif g.gif g.gif


Mergaites, ar dar kas nors neriate, ar as tik vien acia tokia atsilikusi su viena nebaigta eile?


QUOTE(kvartetas @ 2011 07 26, 07:16)
o as maudimuka pradejau.  ax.gif


neriate is galvos ar pagal schema kokia?
Atsakyti
aš nunėriau pirmą eilę, tada pamačiau, kad su klaidom ją padariau, teko išmesti. Dabar antras dublis, pirmą eilę lyg ir turiu, tik man neaišku kaip prinerti tuos stulpelius kur į kaklo pusę eina. Mano pirmoje eilėje 20 gėlyčių, kaip ant originalaus modelio doh.gif tai kas paskui bus kitose eilėse bijau pagalvoti. Man teko čiut paikoreguoti raštą, kad gražiau atrdytų. Vakare bandysiu parodyt kaip ten man sekasi smile.gif

pradėjau skysčių dietą, gal mažiau gėlių reikės nerti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 26 liepos 2011 - 11:32
blink.gif blink.gif blink.gif padarete klaida? jei ne paslaptis kokia? kad ir as nepridirbciau g.gif g.gif . baigiu gerti kava, dar porai val i virtuve ir tada jau nersiu nersiu nersiu.

Ka koregavote raste?
Papildyta:
niu dabar net pasiziurejau kava begerdama ta schema kur i kaklo puse reikia nerti. kas ten jums neaisku? man kol kas aisku, bet kai pradesiu nertu bus matyti iki kokio lygio aisku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 26 liepos 2011 - 11:36
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 26, 12:22)
neriate is galvos ar pagal schema kokia?

persiskaiciau tema ir pasirinkau sintetinius siulus. pagal atsiliepimus medvilne ilgai dziuna ir issitampo. tai visgi pataria rinktis sintetinius siuliukus.

mini bikini tema http://www.supermama...?...8200&st=564

planuose 2 maudymukai. astkiras is sintetiniu siuliuku. pats paprasciausias nertas stulpeliais su uzmetimu. triusikeliu prisisaugojau namie kompe ivairiu. vieni man patiko tai pagal juos + - ir neriu. aisku prisidedu prie saves ir siek tiek koreguoju. papinyke nerdama padariau klaida gausiu pernaujo nerti. pacioj temos pradzioj yra schemute ranka piesta su paaiskinimu. ja taip pat issisaugojau.
o antrasis is medvilniniu siuliuku bendras. naudosiu i pirti. mastau apie sita.
user posted image
ir neapsisprendziu ar noriu tokio dar ale sijonuko. schemute taip pat susiradau, bet cia gal jau darbo procese bus matyt.
user posted image

o cia dar akytem paganyt http://onlady.com.ua...imwear/crochet/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 26 liepos 2011 - 12:53
Klaida tai tame, kad ne tuos gėlyčių lapelius sujunginėjau, jungiau per vidurį ir gavosi blogai, visgi reikėjo apačioje palikti dugiau lapelių nei viršuje. dabar darau kitaip ir tikiuosi kad jau bus gerai nes trečią sykį nepradėsiu smile.gif

o kregavimai tai toki nedideli, viduriuką dariau iš 11 akių, ne taip suspaudžia pirmus lapelius, paskui kur paskutinė kvarbatkos eilė, tuos pumpuriukus dariau 6, o ne 5 ir visur kur riekia durti į prieš tai einančią eilę tai ne apkabinu tarkime pynelę, o duriu į akį, taip viskas stabiliai gaunasi, nevažinėja stulpelis. nes iš nuorodos nuotraukų tai matosi, kad sekanti eilė nerta apkabinant prieš tai buvusią ir kai kur pasitampęs raštas.

O tą neaiškumą jau išsiaiškinau, dar kartą peržiūrėjau schemas ir supratau kam ten dar viena tokia nei šiokia nei tokia duota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 07 26, 12:02)
Klaida tai tame, kad ne tuos gėlyčių lapelius sujunginėjau, jungiau per vidurį ir gavosi blogai, visgi reikėjo apačioje palikti dugiau lapelių nei viršuje. dabar darau kitaip ir tikiuosi kad jau bus gerai nes trečią sykį nepradėsiu smile.gif



niu tai pypt pypt pytp, kad ti nesusikeikus. ir as tokia pacia klaida padariau cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif , kaip ta Paksiene sako, uzsikrioksiu.

kaip jau sakiau turejau visa eile 22 vnt gelyciu sujungtutarpusavyje, dabar atsisedau, saziningia suslepiau visus galiukus, sakiau jau nersiu kvarbatkas ir va paskaiciau cia kame klaida. niu visai nuotaika dingo. einu ka nors paveiksiu, kad piktumas praeitu, o po to bandysiu kazka daryti, kaip nors tas kvarbatkas prinerti, nes ardyti neisardysi, o is naujo nenersiu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
Nu nors galiuku nebuciau suslepusi, tai ne taip pikta butu, nes neriasi tai pakankmai greitai, tik tie galiukai.


Ai einu.............kur nors verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
nu gražu unsure.gif

tai gal įmanoma sutvarkyti dar, aš kai rūbuose visai neįgudus ( tik servetėlių prinėrus krūvas ) tai tikrai nesiėmiau taisyti savo broko, bet jums turėtų pavykti, tikrai smile.gif

o negerumas man buvo tas, kad vat per vidurį sujungus ir padėjus tą ratuką tarkime ant stalo jis nebuvo plokščias, o buvo toks į viršų visas, kaip stačia apykaklė, tai negerai. na ir žinoma paskui apačioje jau pagal raštą nesigavo tai nusispjoviau ir pradėjau naują. gerai man, kai nėriau nenutraukus siūlo, tai nors dėl slapstymo nepergyvenau. Beja, dar neriančiom patariu taip pat nenutraukinėti siūlo, jei pasigilinsite į schemą tai viską suprasit, be to kai išsimiklinau tai tkrai smagiai taip neriasi ir neatrinksi kur ten koki jungimai daryti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 26 liepos 2011 - 14:01