Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(Avijacija @ 2011 07 21, 20:58)
na įkelsiu parodyt kad nevisiškai užmigau. Šiandien dar yra laiko reiks toliau stumtis. Schemos gan aiškios jei ką tai tas 3savaites klauskit ko  ax.gif  šiaip kas buvo man neaišku Viksės klausiau. tai viskas matosi praeituose puslapiuose.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Papildyta:
bais pajuodėlė mano bus  lotuliukas.gif  bet realiu vaizdu visai patenkinta  blush2.gif

Labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nuotrauką padarysiu kai bus vienas pilnas žiedas padarytas, dabar nėra vaizdo smile.gif o schema jei žiūrite spalvotą tai ir padaryta nėrimui nenutraukiant siūlo, reik atidžiai sekti violetines ir raudonas akis. Neriant 1 gėlytės paskutinę eilę ( ta kuri raudona) nunėrus 5 puslankius (po 6 akis) prasideda 3 violetinės akys ir dar 20 akių violetinės jau 2 gėlytės sudedamoji dalis.

Žodžiu taip, nunėrus tuos 5 puslankius išneriu 23 akis, atgal atsiskaičiuoju 10 akių ir sujungiu į žiedą- tai naujos gėlytės viduriukas ir tada vėl pagal schemą visa gėlytė iki paskutinės eilės, kurią vėl kartoju kaip prieš tai buvusią. Taigi gėlytės lieka tokios nevisai išbaigtos nes visos gėlyčių grandinės viršuje dar trūksta tų 6 akių puslankių ( žydra spalva schemoje), jie prineriami kai visos gėlytės jau sujungtos.

tikiuosi aiškiai parašiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 22 liepos 2011 - 07:52
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 22, 08:22)
Tai ir metausi kaip dusele be vietos. Galvoju gal kitoki siula pabandyti  g.gif . Ar mezgate dar kas is lino?
O dar lina perku gijose, tai kol susisuku  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif , niu bet vienintele paguoda, kad labai pigu.
Labai grazu. Net pavydu. kas cia per siulas? Itariu jei nersiu is dvieju giju lino tai ir man reikes 0.85 arba 1 nr vaselio.



aš pati mąsčiau nerti iš lino. ir būčiau rinkusis jaučiu tik dviejų siūliukų. tai jo tada vąšelis arba 0.8 arba 1. o aš tai medvilnikę pirkaus, tik labai jau ji ploniukė, tokiuose mažuose kamuoliukuose, galėsiu kada fotkę įkelt.
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 07 22, 06:50)
Nuotrauką padarysiu kai bus vienas pilnas žiedas padarytas, dabar nėra vaizdo smile.gif  o

dabar aisku, dasuto. O as blondine galvojau, kam ta schema paspalvota, ot teisybe MB sako, dazyk kiek nori, vistiek blondine.
Papildyta:
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 22, 06:52)
aš pati  mąsčiau nerti iš lino. ir būčiau rinkusis jaučiu tik dviejų siūliukų. tai jo tada vąšelis arba 0.8 arba 1. o aš tai medvilnikę pirkaus, tik labai jau ji ploniukė, tokiuose mažuose kamuoliukuose, galėsiu kada fotkę įkelt.


varysiu siandien vaselio pirkti ir pasidaisyiu kitu siulu, niu bet, ka dman labai patinka linas ir kaina prieinama 100 g. 3.03 lt.
Aviacija, kaip jus neriat, nutraukiant siula ar kaip Axioma rase?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 22 liepos 2011 - 08:03
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 22, 09:02)
dabar aisku, dasuto. O as blondine galvojau, kam ta schema paspalvota, ot teisybe MB sako, dazyk kiek nori, vistiek blondine.
Papildyta:
varysiu siandien vaselio pirkti ir pasidaisyiu kitu siulu, niu bet, ka dman labai patinka linas ir kaina prieinama 100 g. 3.03 lt.
Aviacija, kaip jus neriat, nutraukiant siula ar kaip Axioma rase?


aš nutraukiu, gėlytės atskiros tik jungiu paskutinėj eilėj. nes dar matosi foto daug nesukaišiotų siūliukū smile.gif bet kad nepalikt visko paskutiniam etapui, tai dalį sukaišioju 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi ,kaip ir aviacija bei Vikse,nutraukineju siūlą,man atrodo,taip greičiau.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 22, 08:52)
aš pati  mąsčiau nerti iš lino. ir būčiau rinkusis jaučiu tik dviejų siūliukų. tai jo tada vąšelis arba 0.8 arba 1. o aš tai medvilnikę pirkaus, tik labai jau ji ploniukė, tokiuose mažuose kamuoliukuose, galėsiu kada fotkę įkelt.

Paminkla jums reikia statyti uz nerima is tokiu siulu. As neriau 1.75 nr vaseliu smile.gif
O lino nemegstu del jo standumo. Dabar nusipirkau YarnArt Lily 100% mercerizuota medvilne, bet siulas labai grazus-su silkiniu blizgesiu, siek tiek slidus. Nersiu ilga sijona, turetu graziai kristi smile.gif Gal imesti dar viena virusiuka ar geriau nerodyti, koki grozi (bent jau man) radau? cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Kilina @ 2011 07 22, 09:44)
Aš irgi ,kaip ir aviacija bei Vikse,nutraukineju siūlą,man atrodo,taip greičiau.

Siuliukus slepiau darbo eigoje, tai nebuvo labai bjaurus darbas. Pradedama nerti siulo gala apneriu kartu su viduriuku, darydama pirma eile, tai ji tiesiog nukerpu kiek lieka, o pabaigoje palieku ilgesni, kad butu galima iverti i adata ir prakaisioju pirmyn-atgal. Pakankamai greitas darbas ir jokiu galiuku nelieka
Atsakyti
Vikse, parodykit ką dar radot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 07 22, 13:13)
Vikse, parodykit ką dar radot smile.gif


Cia suknele, bet nersiu sijona (tik, zinoma, su pasijoniu bus). Ir bliuzele (arba padarysiu suknele, jei nepatiks sijonas). Is grazios tamsiai melynos spalvos siulu. Dar siek tiek blaskausi, ar daryti toki kaip paveikslelyje, ar kazka pakeisti (cia detos tekstilines juosteles). Kol kas nerandu tokios, kad atitiktu siulu spalva.
user posted image
o cia rastelis, jei kas nors susigundysite, kol manes nebus smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 22 liepos 2011 - 12:25
Ir as pradejau nerti, turiu jau 4 gelytes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ir vis del to neriu is lino, ciupinejau siandien pardeje visus siulus is eiles, jau net pardaveja buvo pradejusi snairai ziureti, ko viska ciupineju ir nieko neperku. priejau prie jos po kokiu 20 min viska isciupinejusi ir sakau man vaseli 1 nr., tai taip paziurejo doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
ilgai ir as nersiu, nes plonas siulas, turiu 300 g., bet manau kad neuzteks, reikia dar dasipirkti, tikiuosi rasiu tokio atspalvio.
Atsakyti
na va-rodausi galutini varianta. Nuotraukele is toliau ir is arciau smile.gif
Tik vienas patarimas. Tinkleli ties auksciausia krutines vieta priekyje dariau 2 eilutemis ilgesni, nei nugaraoje, kad priekis nebutu pasikeles. Ir platinau ji daugiau priekyje, nei nugaroje.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vikse labai labai gražu,na ir figūrytė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti