Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(axioma @ 2011 07 21, 08:55)
Labas rytas smile.gif

aš taip pat jungiuosi prie jūsų. Vakar pradėjau nerti, pasirinkau medvilnę baltą, pradžioje bandžiau su 1mm vašeliu, bet paskui teko persėsti ant 0.8mm. Tai bus ilgas kelias per kopas man su tokiais siūlais  doh.gif   turiu ir lino, bet jis taip pat tik tokio storio ir dar nebalintas tai tiek to. Jei be didelių kančių pavyks pirma bliuzelė tai iš lino galima bus raizgyti suknelę, nes anyta atidavus didžiulę babiną jo, gal daugiau kaip kilogramą.

Vikse, labai lauksim pasirodant smile.gif  o ne jūs nėrėt paltą free form stiliuku, toki juodai pilkai baltą?.. kaip pasisekė?  Buvau pametus aš nėrino temas kuriam laikui, tai nesugaudžiau kaip tas projektas baigėsi smile.gif


Man sitai bliuzelei susimegs lygiai 200 g=1560 m (savikaina 16 lt, o grozio uz visa 1000)


As neriau. Padariau virsutine dali ir sustojau, kai dukra mestelejo: koki cia kilima neri doh.gif Dabar karsta su tokiais siulais dirbti, bet jau siomis dienomis buvau issitraukusi apziureti ir sugalvojau varianta, kaip pabaigti. Bet siulu teks pirkti. Uzssiimsiu tuo reikalu po atostogu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 21 liepos 2011 - 08:04
mergaites, gal dar yra kur apie sia bliuzele internete info, gal yra jau kas suknute nusinere? gal osinkoj yra g.gif g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 21, 11:31)
mergaites, gal dar yra kur apie sia bliuzele internete info, gal yra jau kas suknute nusinere? gal osinkoj yra  g.gif  g.gif ?

Tai gi yra 33 puslapyje.
Taip ,mergaitės,bandos jausmas stiprus dalykas doh.gif nutariau ir aš pabandyti,ne sau žinoma,bet dukrai. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Dar turėsiu atsiklausti ar norės biggrin.gif Ir del siūliukų,o jeigu iš medvilnės?tokie pupets siūliukai yra jie su šilko blizgesiu,toks prabangus vaizdas,tik galai žino,kap visas nėrinys atrodys.Aš iš tų siūliukų su adata nėriau ,tai labai gražu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilina: 21 liepos 2011 - 11:36
QUOTE(Kilina @ 2011 07 21, 10:16)
Tai gi yra 33 puslapyje.
Taip ,mergaitės,bandos jausmas stiprus dalykas doh.gif nutariau ir aš pabandyti,ne sau žinoma,bet dukrai. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

niu tai ta psl as maciau, bet galvojau gal dar kur yra blush2.gif blush2.gif blush2.gif Ot va matot uzsimane boba kitur pasiziureti smile.gif, galvojau gal kur suknelinis variantas yra. ax.gif
Atsakyti
Startuosiu šiandien ir aš . Vikse tu tik neprapulk, nes kol kas tos schemos man kažkokia mistika. doh.gif
Atsakyti
oi, zinokite, nezinau kaip cia bus... As visada mielai padesiu, tik beda (o man-dziaugsmas), kad rytoj atidirbu paskutine diena ir iseinu 3 savaitem atostogu. Namuose nebusiu, gal tik fragmentiskai, kompo neturesiu... Bet jau dabar Avijacija nebe naujoke sitame darbelyje smile.gif Gal ji pades

O siandien dar cia pabusiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 21 liepos 2011 - 19:08
na įkelsiu parodyt kad nevisiškai užmigau. Šiandien dar yra laiko reiks toliau stumtis. Schemos gan aiškios jei ką tai tas 3savaites klauskit ko ax.gif šiaip kas buvo man neaišku Viksės klausiau. tai viskas matosi praeituose puslapiuose.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Papildyta:
bais pajuodėlė mano bus lotuliukas.gif bet realiu vaizdu visai patenkinta blush2.gif
Atsakyti
labai grazu thumbup.gif . Ir visiskai kitoks vaizdas, nei baltos
Atsakyti
Avijacija labai gražiai sujungtos tavo gėlytės. Tu jas iš karto jungi? Papasakok kaip? Aš kaip tik pradėjau, dar vašelio storį derinu, žiūriu su kokiu gražiausiai gaunasi.
Atsakyti
Aviacija, labai dailu thumbup.gif

jei gauti siūlus su kokia viskoze, kad čiut žvilgėtų ir nerti tokią juodą suknelę... tada jau ir į priėmimą pas prezidentą galima eiti bigsmile.gif

Aš neriu nenutraukiant siūlo, šiek tiek nervina paskui atgaline tvarka akis skaičiuoti, bet visgi ne taip kaip galiukų slapstymas. Tik baisiai ilgai aš užstruksiu... siūlai ploni. reikės melejono gėlyčių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2011 07 21, 21:45)
Avijacija labai gražiai sujungtos tavo gėlytės. Tu jas iš karto jungi? Papasakok kaip? Aš kaip tik pradėjau, dar vašelio storį derinu, žiūriu su kokiu gražiausiai gaunasi.


jungiu nerdama paskutinę eilę. Kai yra tos paskutinės eilės 6 pynutės akutės. Tai aš išmezgu 3 tada jungiu ir vėl 3 akutės neriamos. mano vašelis tai lygtai 0.85. |vargsiu dar ilgai doh.gif
Atsakyti
Vakar taip nagus niestejo nerti, bet neturejau tinkamo numerio vaselio sad.gif, tik siandien nusipirksiu.
bandziau is lino dvieju giju, bet kadangi vaselis buvo 1.5 nr tai labai jau perstoras tokiam siuliui, o is triju giju jau pats mezginys bus labai standus.
Tai ir metausi kaip dusele be vietos. Galvoju gal kitoki siula pabandyti g.gif . Ar mezgate dar kas is lino?
O dar lina perku gijose, tai kol susisuku doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif , niu bet vienintele paguoda, kad labai pigu.

QUOTE(Avijacija @ 2011 07 21, 18:58)
na įkelsiu parodyt kad nevisiškai užmigau. Šiandien dar yra laiko reiks toliau stumtis. Schemos gan aiškios jei ką tai tas 3savaites klauskit ko  ax.gif  šiaip kas buvo man neaišku Viksės klausiau. tai viskas matosi praeituose puslapiuose.



Labai grazu. Net pavydu. kas cia per siulas? Itariu jei nersiu is dvieju giju lino tai ir man reikes 0.85 arba 1 nr vaselio.

QUOTE(axioma @ 2011 07 21, 20:49)
Aviacija, labai dailu  thumbup.gif

jei gauti siūlus su kokia viskoze, kad čiut žvilgėtų ir nerti tokią juodą suknelę... tada jau ir į priėmimą pas prezidentą galima eiti  bigsmile.gif

Aš neriu nenutraukiant siūlo, šiek tiek nervina paskui atgaline tvarka akis skaičiuoti, bet visgi ne taip kaip galiukų slapstymas. Tik baisiai ilgai aš užstruksiu... siūlai ploni. reikės melejono gėlyčių  doh.gif


Tikrai taip, jei siulas zvilgetu butu pasakiskai grazu. Vakar nete pas rusaites prisiziurejau is tokio siulu nertu graziu sukneliu, na tokio tipo sukneliu, nertu tokiom juostom ir po to sunertu kartu.

Gal galima placiau, na vaizdziai su foto ar kaip g.gif , kaip reikia nerti nenutraukiant siulo. nes ats galiuku slepimas doh.gif doh.gif



As vis pagryztu pasiziuriu i Vikstes bliuzele, pasikrauti ikvepimo smile.gif
Atsakyti