Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

Na suknytes grozis butu superinis. Noretau. tik kogero tiek kantrybes netureciau jungiant gelytes ir slapstant galiukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 19, 06:59)
Kaip zadejau-rodausi. Nors su dukra nusprendeme, kad reikia dar vienos eiles, nes tokia lyg isaugtine palaidine atrodo smile.gif Siek tiek trumpoka. Bet vietiek sia savaite as ja iveiksiu galutinai smile.gif Pakankamai greitai neriasi-pradejau sestadieni, baigiau pirmadieni.

user posted image

woooooowwwwwww blink.gif swoon.gif o jau tempai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 07 19, 20:54)
woooooowwwwwww blink.gif swoon.gif o jau tempai thumbup.gif


nu aš tai šiandien tik vakuotų agurkų temoj galėčiau pasigirt lotuliukas.gif sustojo nėrimas. Bet va jei patiks bliuzelės vaizdas, labai norėčiau ir kokio sijonuko panašaus...... su tais pačiais motyvais apačioj. Tik ech vargsiu ilgai. Jausmas toks kad man net ne 3 eilių reiks iki pažastų o cielų 4 doh.gif na kol kitos nusipirks siūlus ir pradės tai aš kaip nors pasistengsiu kartu megzt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 07 19, 20:54)
woooooowwwwwww blink.gif swoon.gif o jau tempai thumbup.gif

nuo sestadienio iki pirmadienio-tai cia ne trys dienos smile.gif Tarpe visa pilna savaite rolleyes.gif
Atsakyti
Vikse, labai labai gražu 4u.gif

O jei suknia tai ir ženytis galima su tokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 19, 06:59)
Kaip zadejau-rodausi. Nors su dukra nusprendeme, kad reikia dar vienos eiles, nes tokia lyg isaugtine palaidine atrodo smile.gif Siek tiek trumpoka. Bet vietiek sia savaite as ja iveiksiu galutinai smile.gif Pakankamai greitai neriasi-pradejau sestadieni, baigiau pirmadieni.



Labai gražiai wub.gif ir tikrai greitai įveikei. 4u.gif Dėl suknelės tokios irgi nebloga idėja, turėtų šauniai atrodyti.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 07 19, 21:21)
Vikse, labai labai gražu  4u.gif

O jei suknia tai ir ženytis galima su tokia  wub.gif


siuliau dukrai tokia ideja vestuvinei suknelei (teketi dar nesiruosia-cia ateiciai smile.gif ), bet rauko nosi pries mano mezginius/nerinius
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 20, 07:31)
siuliau dukrai tokia ideja vestuvinei suknelei (teketi dar nesiruosia-cia ateiciai smile.gif ), bet rauko nosi pries mano mezginius/nerinius


Vestuvems gal ne ...g.gif Bet dukrytes krikstynoms - o jeee thumbup.gif thumbup.gif Dukryte su mamyte tokiom suknytem turetu but pasaka bigsmile.gif
Atsakyti
O as nusipirkau siulus siam groziui. Vis del to susigundziau linu, ziuresiu kaip gausis. Nersiu bliuzele, jei labai nestorins taransformuosiu i suknute.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 20, 20:43)
O as nusipirkau siulus siam groziui. Vis del to susigundziau linu, ziuresiu kaip gausis. Nersiu bliuzele, jei labai nestorins taransformuosiu i suknute.


aš irgi mąsčiau apie liną. mano manymu, tai gausis labai gražiai. jis toks standenis siūlas...turėtų visai gražiai tie paraukimai sugult 4u.gif nu va turėsiu kompaniją, o tai Viksė jau baigė. Aš dar tik dvi eiles garbanėlių padariau.... doh.gif antroj eilėj jau 28 gėlytės. tai trečioj jau kokia 32 bus doh.gif nu kitose eilėse jau reiks mažiau nors tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 21, 08:34)
aš irgi mąsčiau apie liną. mano manymu, tai gausis labai gražiai. jis toks standenis siūlas...turėtų visai gražiai tie paraukimai sugult  4u.gif  nu va turėsiu kompaniją, o tai Viksė jau baigė. Aš dar tik dvi eiles garbanėlių padariau....  doh.gif  antroj eilėj jau 28 gėlytės. tai trečioj jau kokia 32 bus  doh.gif  nu kitose eilėse jau reiks mažiau nors tiek  lotuliukas.gif


As dar vis su jumis drinks_cheers.gif Neriu paskutine juosta, nes per trumpa man pasirode. Siandien vakare zadu pabaigti, isskalbsiu ir tada jau pasirodysiu visiskai pabaigta varianta smile.gif

Dabar jau nusipirkau YarnArt Lily tamsiai melynu siulu ilgam sijonui. Vizija matau, o konkreciai ko noriu (kokiu rastu)-nesugalvoju. Bet nuo pirmadienio prasideda atostogos-3 savaites galesiu megzti-nerti nuo ryto iki vakaro, sededama prie juros thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 21 liepos 2011 - 07:58
Labas rytas smile.gif

aš taip pat jungiuosi prie jūsų. Vakar pradėjau nerti, pasirinkau medvilnę baltą, pradžioje bandžiau su 1mm vašeliu, bet paskui teko persėsti ant 0.8mm. Tai bus ilgas kelias per kopas man su tokiais siūlais doh.gif turiu ir lino, bet jis taip pat tik tokio storio ir dar nebalintas tai tiek to. Jei be didelių kančių pavyks pirma bliuzelė tai iš lino galima bus raizgyti suknelę, nes anyta atidavus didžiulę babiną jo, gal daugiau kaip kilogramą.

Vikse, labai lauksim pasirodant smile.gif o ne jūs nėrėt paltą free form stiliuku, toki juodai pilkai baltą?.. kaip pasisekė? Buvau pametus aš nėrino temas kuriam laikui, tai nesugaudžiau kaip tas projektas baigėsi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 21 liepos 2011 - 07:58