Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

gal jau pasirodysiu kai baigsiu smile.gif Dabar ir siuliuku daug nesukaisiotu.
Atsakyti
Avijacija, pasirodyk, kaip sekasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 18, 20:20)
Avijacija, pasirodyk, kaip sekasi smile.gif


nėr dar ką rodyt, antros eilės nepabaigus net doh.gif antroj eilėj turėtų būt apie 28 gėlytės, tai vargstu biggrin.gif gal ryt ką įkelsiu jau, jei šiandien padirbėsiu ilgiau showoff.gif
Atsakyti
As siandien planuoju pabaigti, jei nepasirodys, kad dar vienos eiles reikia. Tai, manau, ryt-poryt pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 18, 20:30)
As siandien planuoju pabaigti, jei nepasirodys, kad dar vienos eiles reikia. Tai, manau, ryt-poryt pasirodysiu smile.gif


nu aš savatgalį visai neprisėdau prie savo gėrio, tai ir lygintis nėra ką, o dar siūlai plonesni.... ryt va vėl agurkus vakuosiu doh.gif nu bet kada nors...... kada nors .....
Papildyta:
QUOTE(cipa007 @ 2011 07 11, 19:57)
Man vasariška labiau balta spalva. Aš pirksiuos baltą. Tik turbūt kol nusipirksiu nebespėsiu kartu su jumis nerti.  blush2.gif


niu gal pajudėjo darbelis? nes kompanijos nebeturėsiu, kolegė jau baigt žada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 18, 20:30)
As siandien planuoju pabaigti, jei nepasirodys, kad dar vienos eiles reikia. Tai, manau, ryt-poryt pasirodysiu smile.gif

Na bet ir greitai čia jums einasi. Aš dar baiginėju senesnį nebaigtuką, tada jau pulsiu prie šio grožio, tai kas neaišku bus klausinėsiu.
Atsakyti
Kaip zadejau-rodausi. Nors su dukra nusprendeme, kad reikia dar vienos eiles, nes tokia lyg isaugtine palaidine atrodo smile.gif Siek tiek trumpoka. Bet vietiek sia savaite as ja iveiksiu galutinai smile.gif Pakankamai greitai neriasi-pradejau sestadieni, baigiau pirmadieni.

user posted image
Atsakyti
Vikse, kokia faina palaidine. thumbup.gif Dailuma neispasakyta 4u.gif Man atrodo, kad dar ispudingiau atrodytu suknelinis variantas blush2.gif Tada jau tiesiai ant podiumo ar ant raudonojo kilimo biggrin.gif

Atsakyti
Vikse, kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif

Bandysiu ir as tokia nerti, tai jei kas bus neaisku tai klausinesiu kalusinesiu smile.gif smile.gif
Ryt varysiu siulu, bandysiu is lino nerti, tik va neisivaizduoju kiek reikes siulu man, nesinori kad pritruktu, ne spo to labai sunku nusipirkti trukstama kieki, tai ne ta serija jau buna, tai atspalvis skiriasi ir t.t.
Atsakyti
Vikse, na super gražu bigsmile.gif

Pasižiūrėjau į jus ir pati užsinorėjau, tik kaži ar gerai atrodysiu: krūtinė didelė, klubai poplačiai, o liemuo tarp kvarbatkų pradings doh.gif o jei padaryčiau aš įliemenuotą tai paskui neįlysiu, nebent kaipnors liemenį bandyti ant guminio siūlo montuoti g.gif
Atsakyti
Vikse labai ,labai ir taip greitai. thumbup.gif thumbup.gif Gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 19, 08:55)
Vikse, kaip grazu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Bandysiu ir as tokia nerti, tai jei kas bus neaisku tai klausinesiu kalusinesiu  smile.gif  smile.gif
Ryt varysiu siulu, bandysiu is lino nerti, tik va neisivaizduoju kiek reikes siulu man, nesinori kad pritruktu, ne spo to labai sunku nusipirkti trukstama kieki, tai ne ta serija jau buna, tai atspalvis skiriasi ir t.t.


Klausineti galima smile.gif O kaip atrodys is lino- g.gif Jis man toks pokietis atrodo. O cia reiketu krentancio siulo.
As pirkau 2 matkelius po 780 m. Bus kaip tik
Papildyta:
QUOTE(axioma @ 2011 07 19, 09:06)
Vikse, na super gražu  bigsmile.gif

Pasižiūrėjau į jus ir pati užsinorėjau, tik kaži ar gerai atrodysiu: krūtinė didelė, klubai poplačiai, o liemuo tarp kvarbatkų pradings  doh.gif    o jei padaryčiau aš įliemenuotą tai paskui neįlysiu, nebent kaipnors liemenį bandyti ant guminio siūlo montuoti  g.gif


As irgi dariau iliemenuota-visiskai prigludusia. Ilendu normaliai, nes apatine dalis po kvarbatkomis nerta tinkleliu. Tamposi
Atsakyti