Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(cipa007 @ 2011 07 11, 19:57)
Man vasariška labiau balta spalva. Aš pirksiuos baltą. Tik turbūt kol nusipirksiu nebespėsiu kartu su jumis nerti.  blush2.gif


nieko, aš dar tik va nusipirkau pabandymui siūliukų, nėrimas pas mane bus ilga sprocesas, nes laiko tam nelabai yra...... doh.gif tai kad spėsi ax.gif
Atsakyti
nu ir nusipirkau siūlus, plonesnių jau neradau matyt lotuliukas.gif pažiūriu dabar tą pirmą ratuką Viksės numegztą.... apie 16 gėlyčių. O pas mane bus kokia 24.... iki kitos vasaros pabaigsiu gal doh.gif 6 žiedlius panėriau, pabandžiau - smagu vasarą nert su vąšeliu. Nes su virbalais mezgiau ir dar vilną tai kankinaus. ia kaip atgaiva....
Atsakyti
taip, mano pirma eile 16 gelyciu (ir tai nuo peciu smunka), antra eile-20. Antros eiles liko paskutine eilute apnerti. Ir panasu, kad jau reikes jungti po pazastimis. Man gausis maziau eiliu, nei originale. Nes ir siulai storesni, ir as mazo ugio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 12, 08:36)
taip, mano pirma eile 16 gelyciu (ir tai nuo peciu smunka), antra eile-20. Antros eiles liko paskutine eilute apnerti. Ir panasu, kad jau reikes jungti po pazastimis. Man gausis maziau eiliu, nei originale. Nes ir siulai storesni, ir as mazo ugio smile.gif

Vikse,tu tiesiog nėrimo mašina biggrin.gif greitis kaip reikiant ir kokybė puiki.Aš tai gal irgi rinkčiausi plonesnius siūliukus,bet tavo nėrinys atrodo nuostabiai 4u.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif
As tiesiog turiu minimalu kieki kantrybes, todel visiskai ploni siuliukai man netinka smile.gif
Atsakyti
Oi, merginos... koki grozi nert pradejot wub.gif
jei pas mane neguletu pradeta nert suknele - tikrai griebciausi sios bliuzeles bigsmile.gif dabar jai teks lukterti savo eiles ax.gif
Atsakyti
nu jūs man papasakokit kur mezgama pagal šią schemą?

http://www.public.fo...75896483-4.html

o čia suprantu taip mezgamas tinklelis kurio paglba jungiasi tos juostelės tarpusavy.....

http://www.public.fo...5896492-33.html

nu pirmos juostalės gėlytes nunėriau, jei gerai suskaiciavau gavos 21 vnt. tai jei šiandien kraštelius apnersiu ir sukaišiosiu siūliukus ryt galėsiu ikelt foto smile.gif
Atsakyti
pirmos schemos niekur nepanaudojau-neprisireike smile.gif

Kai nuneri ir apneri juosta, tada is blogosios puses, kabinant i 3 stulpeliu grupeles , neriamas tinklelis po 6 akis pynutes, 9 eiles, prie kurio prineriama sekanti apnerta gelyciu juosta. As tik virsutini apnerima siek tiek keiciau pagal save
Atsakyti
pirmoji juostelė:

user posted image

mažyrės gėlytės gan gavos, siūlai bais ploni......

user posted image

na bet kaip nors į priekį judėsiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Viksė @ 2011 07 13, 12:19)
pirmos schemos niekur nepanaudojau-neprisireike smile.gif

Kai nuneri ir apneri juosta, tada is blogosios puses, kabinant i 3 stulpeliu grupeles , neriamas tinklelis po 6 akis pynutes, 9 eiles, prie kurio prineriama sekanti apnerta gelyciu juosta. As tik virsutini apnerima siek tiek keiciau pagal save


bet tai tą tinklelio juosta gi platinti reikia? tu jį gal pagal šitą schemą mezgei ar pati tiesiog žiūrėjai kas kaip ir kiek iš akies ?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 14, 23:24)
bet tai tą tinklelio juosta gi platinti reikia? tu jį gal pagal šitą schemą mezgei ar pati tiesiog žiūrėjai kas kaip ir kiek iš akies ?


Grazu thumbup.gif
1 gelytei prikabinti reikia 3 tinklelio kilpeliu. Nusineriau antra juosta (pirma buvo 16 gelyciu, antra-20), pasiskaiciavau, kad reikia 60 kilpeliu antrai juostai prikabinti (pirmai gaunasi 48), tiek ir platinau. Tik dariau paprasta tinkleli, be stulpeliu su uzmetimu.
As jau sujungiau viena juosta po pazastimis. Liko nunerti dar 3 juostas, bet jos jau nebe tokios ilgos (pagal gelyciu skaiciu) kaip virsutines. Tai greiciau eisis. Kol kas esu patenkinta dabar matomu rezultatu, kas darbo eigoje man retai buna smile.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai 4u.gif 4u.gif Šaunuolės,merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 15, 09:21)
Grazu  thumbup.gif
1 gelytei prikabinti reikia 3 tinklelio kilpeliu. Nusineriau antra juosta (pirma buvo 16 gelyciu, antra-20), pasiskaiciavau, kad reikia 60 kilpeliu antrai juostai prikabinti (pirmai gaunasi 48), tiek ir platinau. Tik dariau paprasta tinkleli, be stulpeliu su uzmetimu.
As jau sujungiau viena juosta po pazastimis. Liko nunerti dar 3 juostas, bet jos jau nebe tokios ilgos (pagal gelyciu skaiciu) kaip virsutines. Tai greiciau eisis. Kol kas esu patenkinta dabar matomu rezultatu, kas darbo eigoje man retai buna  smile.gif

Pasirodyk kiek turi... blush2.gif
Atsakyti