Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(cipa007 @ 2011 07 08, 21:08)
Aš irgi nieko prieš tuo virusu užsikrėsti. Iš tiesų tai jau senokai noriu toki grožio tik, kad schemų neiššifruoju. Prisidėčiau su malonumu megzti kartu.  mirksiukas.gif


Siandien Sostines turguje nusipirkau siulu ir nuneriau 2 pirmas gelytes
user posted image

Gaila tik, kad nemoku nerti nenutraukiant siulo. Labai negraziai gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 10, 11:45)
Siandien Sostines turguje nusipirkau siulu ir nuneriau 2 pirmas gelytes
user posted image

Gaila tik, kad nemoku nerti nenutraukiant siulo. Labai negraziai gaunasi

Viskas čia tau gražiai gaunasi,kai nersi paskutinę eilutę tai iškarto junk prie jau nunertos gelytės. 4u.gif o kokie siūliukai?medvilnė ar akrilas?
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 07 10, 13:19)
Viskas čia tau gražiai gaunasi,kai nersi paskutinę eilutę tai iškarto junk prie jau nunertos gelytės. 4u.gif o kokie siūliukai?medvilnė ar akrilas?

Dabar graziai, nes nerta nutraukiant siula smile.gif. Kaip jungti-irgi zinau. Tik yra toks budas, kai visa juosta gelyciu neriama nenutraukiant siulo. Va sito as graziai nemoku. Siulai-50% medvines, 50%akrilo. Jau baigiu nunerti pirmaja juosta. Pakankamai greitai einasi. Kai baigsiu, parodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 10, 15:13)
Dabar graziai, nes nerta nutraukiant siula smile.gif. Kaip jungti-irgi zinau. Tik yra toks budas, kai visa juosta gelyciu neriama nenutraukiant siulo. Va sito as graziai nemoku. Siulai-50% medvines, 50%akrilo. Jau baigiu nunerti pirmaja juosta. Pakankamai greitai einasi. Kai baigsiu, parodysiu smile.gif


tiesiog, kai užbaigi vieną gėlytę, pratempi siūlą iki kitos viduriuko ir neri sekančią, nenutraukus. Ar čia ne tas būdas? g.gif Yra koks kitoks gal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 10, 15:13)
Dabar graziai, nes nerta nutraukiant siula smile.gif. Kaip jungti-irgi zinau. Tik yra toks budas, kai visa juosta gelyciu neriama nenutraukiant siulo. Va sito as graziai nemoku. Siulai-50% medvines, 50%akrilo. Jau baigiu nunerti pirmaja juosta. Pakankamai greitai einasi. Kai baigsiu, parodysiu smile.gif
Kažkada nėriau gelytes penkialapes,tai nuneri po puse gelytės o grįžtant baigi.Tarkim i vieną pusė tris lapelius o grįžtant du.Tavo atveju tai neaišku doh.gif ,bet visvien turi būti sprendimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilina: 10 liepos 2011 - 14:55
na, man graziau gaunasi, nutraukiant siula. Nors darbo daugiau, kol galiukus suslapstai smile.gif

Na va, pirmoji eile smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 10, 16:25)
na, man graziau gaunasi, nutraukiant siula. Nors darbo daugiau, kol galiukus suslapstai smile.gif

Na va, pirmoji eile smile.gif
user posted image

user posted image

Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 10, 16:25)
na, man graziau gaunasi, nutraukiant siula. Nors darbo daugiau, kol galiukus suslapstai smile.gif

Na va, pirmoji eile smile.gif

Gera pradžia pusė darbo.
Kokio storio siūliukai pas tave? Turbūt čia reikia plonų siūlų. g.gif
Atsakyti
ajetus aš dar tik siūlų eisiu iškot, o čia jau pirmą eilę nunėrė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2011 07 10, 20:30)
Gera pradžia pusė darbo.
Kokio storio siūliukai pas tave? Turbūt čia reikia plonų siūlų.  g.gif


100 g-780 m
Ne voratinklio plonumo, bet kai nelabai daug priraukta, tai lyg ir neblogai atrodo
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 11, 08:25)
100 g-780 m
Ne voratinklio plonumo, bet kai nelabai daug priraukta, tai lyg ir neblogai atrodo


aš pabandysiu plonesnius gal.... tik taip mėtaus ar juodą ar baltą spalvas rinktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 11, 09:28)
aš pabandysiu plonesnius gal.... tik taip mėtaus ar juodą ar baltą spalvas rinktis  doh.gif

Man vasariška labiau balta spalva. Aš pirksiuos baltą. Tik turbūt kol nusipirksiu nebespėsiu kartu su jumis nerti. blush2.gif
Atsakyti