Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(aprilia143 @ 2011 07 07, 14:04)
ar jie babinose? ir ar paltas nesigaus labai sunkus? beje, kiek mazdaug kainuoja?
as taip pat ieskau siulu, bet tie kur man patinka buna lengvo sukimo ir neriant pasosi  g.gif

Aš nėriau vieną šali iš grynos vilnos,kuri buvo babinoje.Taip pat Marijampoles.Dėjau du siūlus tai gan storokas gavosi.Paltui noriu pusvilnes,nes ji geriau nešiojasi,nesusiskalbia.Vernito pusvilne tai šimtas gramų penki litai Kaune,o Marijampoleje trys su centais.Kada ten nukaksiu galesiu papasakoti.Tik kai pasiskaminau tai sakė,kad turi apie trisdešimt spalvų,nes Kaune ABC parduotuveje tik likučiai.
Atsakyti
dar vienas virusiukas. Man grozis cia-nerealus thumbup.gif .Visa vakara seile pravarvinau... Gal uzkresciau ka nors? Kompanijoje linksmiau sirgti mirksiukas.gif

user posted image

Kaip visada tokiu grziu skleideja Anastra. Aciu jai 4u.gif
Va cia visokios nuorodos
http://www.supermama...;#entry48229152
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 07 liepos 2011 - 22:19
QUOTE(Viksė @ 2011 07 07, 23:16)
dar vienas virusiukas. Man grozis cia-nerealus  thumbup.gif  .Visa vakara seile pravarvinau... Gal uzkresciau ka nors? Kompanijoje linksmiau sirgti  mirksiukas.gif

[Kaip visada tokiu grziu skleideja Anastra. Aciu jai  4u.gif
Va cia visokios nuorodos
http://www.supermama...;#entry48229152


aš visai norėčiau, galima būtų net temikę atsidaryt šitam grožiui...... jaučiu bus norinčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 07, 23:16)
dar vienas virusiukas. Man grozis cia-nerealus  thumbup.gif  .Visa vakara seile pravarvinau... Gal uzkresciau ka nors? Kompanijoje linksmiau sirgti  mirksiukas.gif

user posted image 

Kaip visada tokiu grziu skleideja Anastra. Aciu jai  4u.gif
Va cia visokios nuorodos
http://www.supermama...;#entry48229152

Labai dailu,bet ne kiekvienai tokia bliuzele tinka,smulkiai moteriai tai idealu,o kas turi labai išreiktą moteriškumą biggrin.gif storins.
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 07 08, 08:51)
Labai dailu,bet ne kiekvienai tokia bliuzele tinka,smulkiai moteriai tai idealu,o kas turi labai išreiktą moteriškumą biggrin.gif storins.


ai juk vasara, galima ir paplėvėsuot lotuliukas.gif tik aš va mąstau gal ne balta man reiktų..... nors kažkodėl kas balta gražiausiai ir atrodo. Tik to mano moteriškumo maža viršutinėj daly tai tiks gal ir baltas variantas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 08, 09:17)
ai juk vasara, galima ir paplėvėsuot  lotuliukas.gif  tik aš va mąstau gal ne balta man reiktų..... nors kažkodėl kas balta gražiausiai ir atrodo. Tik to mano moteriškumo maža viršutinėj daly tai tiks gal ir baltas variantas  mirksiukas.gif

Tai aišku,nerkis labai gražu,tik man atrodo daug darbelio,nes iš plonų siūliukų gražiausia.O balta spalva
prie padegusio kūno-super.
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 07 08, 10:01)
Tai aišku,nerkis labai gražu,tik man atrodo daug darbelio,nes iš plonų siūliukų gražiausia.O balta spalva
prie padegusio kūno-super.


nu va galvoju apie siūlus..... jaučiu ir maxiai bus per stori šiam reikalui. gal kokį liną griebt reiktų.......
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 07 08, 10:24)
nu va galvoju apie siūlus..... jaučiu ir maxiai bus per stori šiam reikalui. gal kokį liną griebt reiktų.......

Kaune KaSiūluose yra tokie puppets siūliukai-vengriški yra visokių numerių.Aš nėriau dešimtuku,bet nėriau su adata(frivolite)labai gražu,bet užsiknisimas juodas.
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 07, 23:16)
dar vienas virusiukas. Man grozis cia-nerealus  thumbup.gif  .Visa vakara seile pravarvinau... Gal uzkresciau ka nors? Kompanijoje linksmiau sirgti  mirksiukas.gif



Va čia tai grožis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 07 07, 23:16)
dar vienas virusiukas. Man grozis cia-nerealus  thumbup.gif  .Visa vakara seile pravarvinau... Gal uzkresciau ka nors? Kompanijoje linksmiau sirgti  mirksiukas.gif


Kaip visada tokiu grziu skleideja Anastra. Aciu jai  4u.gif
Va cia visokios nuorodos
http://www.supermama...;#entry48229152


Aš irgi nieko prieš tuo virusu užsikrėsti. Iš tiesų tai jau senokai noriu toki grožio tik, kad schemų neiššifruoju. Prisidėčiau su malonumu megzti kartu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif nu tik nesupykit,kad tokios nesamones klausiu doh.gif nu susizavejau Jusu ratuotu megztuku( mezgete praeitoj temelej).Perverciau visa tema ir niekur nerandu atsakymo blush2.gif nu gerai,jis mezgasi ratu,o kur tada susijungia???kur sujungimo siule daret??? blush2.gif ir kaip padaryt,kad nesigautu tokios dideles skylutes tu nedabaigtu eiliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(viva 31 @ 2011 07 09, 19:02)
Sveikos mergaites 4u.gif nu tik nesupykit,kad tokios nesamones klausiu doh.gif nu susizavejau Jusu ratuotu megztuku( mezgete praeitoj temelej).Perverciau visa tema ir niekur nerandu atsakymo blush2.gif nu gerai,jis mezgasi ratu,o kur tada susijungia???kur sujungimo siule daret??? blush2.gif ir kaip padaryt,kad nesigautu tokios dideles skylutes tu nedabaigtu eiliu? g.gif

Sveika,nors aš nemezgiau šito megstinėlio,bet atsakau smile.gif 31 puslapyje yra idėta nuoroda rusaičių forumo.Ten ieškok ir rasi 4u.gif
Atsakyti