Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(juodauoga @ 2011 06 13, 15:08)
Kilina, šaunuolė  4u.gif  4u.gif  4u.gif , nuostabūs darbeliai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiū blush2.gif

Papildyta:
Dar kartą sveikos 4u.gif pasižiūrėkit kokį grožį aptikau,gal užsivirusuosime?

http://radikal.ru/F/...6fa3ab.jpg.html
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 06 14, 14:02)
Ačiū blush2.gif

Papildyta:
Dar kartą sveikos 4u.gif pasižiūrėkit kokį grožį aptikau,gal užsivirusuosime?

http://radikal.ru/F/...6fa3ab.jpg.html

Visos gelytės tai elementarios,galima dar gražesnių prisinert,na
bet ta gyvačiukė,nors užmuškit,neišeina.Pažiūrėjus atrodo niekų darbas,bet nieko nesigauna man.
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 02 16, 13:42)

Ralph Lauren modelis , arba paprasčiau  -  "Ratuotas" mezgtinis  wub.gif

Tema pas rusaites: http://club.osinka.r...59a886a2c240000

Mūsų Auksarankių darbeliai:

Forget
user posted image


user posted image



Brangiosios, deja nekaitau rusiskai.. blush2.gif gal galit kas nors man persiusti i az ar ideti cia "ratuoto" megztinio schema... as del sito megztuko jau menesi laiko kankinuos ieskodama schemos ir netycia pamaciau pas jus.. thumbup.gif
Labai laukiu ir is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
nadza, perversk visą rusaičių temą, ten schemos yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 06 15, 14:28)
Visos gelytės tai elementarios,galima dar gražesnių prisinert,na
bet ta gyvačiukė,nors užmuškit,neišeina.Pažiūrėjus atrodo niekų darbas,bet nieko nesigauna man.

as jau pasikabinusi, ilgokai ieskau tinkamu siulu. nenoriu baltu, nes sunku bus plauti. dar reikia kad butu stipresnio sukimo, kitaip labai pasosi beneriant doh.gif
manau, kad visas palto grazumas ne gelyciu mandrume bet siulo storyje ir neiprastume. siam rudeniui sis paltas mano planuose. nersiu grynai pagal schemas. laukiu kartu nerianciuju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nadza @ 2011 06 15, 19:47)
Brangiosios, deja nekaitau rusiskai..  blush2.gif gal galit kas nors man persiusti i az ar  ideti cia "ratuoto" megztinio schema...  as del sito megztuko jau menesi laiko kankinuos ieskodama schemos ir netycia pamaciau pas jus..  thumbup.gif
Labai laukiu ir is anksto dekoju smile.gif


aš rusiškai skaitau vos vos, mezgiau tiesiog pagal paveiksliuką. Jei perverstum temas, tikrai rastum paiškinimus lietuviškai mūsų surašytus. Nes dabar jau nieko neatsimenu, senai tą megztuką mezgiau rolleyes.gif

kiek gražių darbelių bigsmile.gif Šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 06 16, 10:17)
aš rusiškai skaitau vos vos, mezgiau tiesiog pagal paveiksliuką. Jei perverstum temas, tikrai rastum paiškinimus lietuviškai mūsų surašytus. Nes dabar jau nieko neatsimenu, senai tą megztuką mezgiau rolleyes.gif



Dekui smile.gif))) sios temos yra 7, po 50 psl... doh.gif bet...... ko nepadarysi del tokio grozio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nadza @ 2011 06 16, 14:08)
Dekui smile.gif)))   sios temos yra 7, po 50 psl...   doh.gif  bet...... ko nepadarysi del tokio grozio  wub.gif


Schema čia Sekančiam puslapyje yra ir rankovės schema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 16 birželio 2011 - 13:44
Nadza, 7 temų nereikia skaityt ax.gif , jei gerai pamenu, prieš tai buvusioj temoj apie ratuotajį šnekėta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aprilia143 @ 2011 06 16, 10:01)
as jau pasikabinusi, ilgokai ieskau tinkamu siulu. nenoriu baltu, nes sunku bus plauti. dar reikia kad butu stipresnio sukimo, kitaip labai pasosi beneriant  doh.gif
manau, kad visas palto grazumas ne gelyciu mandrume bet siulo storyje ir neiprastume. siam rudeniui sis paltas mano planuose. nersiu grynai pagal schemas. laukiu kartu nerianciuju  drinks_cheers.gif

Aš pradėsiu ne už ilgo,tik baigsiu trečiąjį medalijoninį.O palto gražumas pirmiausia priklauso nuo rašto gražumo ir atlikimo,šiuo atveju nuo nėrimo.Siūlai irgi turi didelę reikšmę,bet ne pagrindinę.
Atsakyti
Su Joninem, auksarankes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilina: 24 birželio 2011 - 16:44
Sveikos.Visos išsilakstę po laukus po miškus biggrin.gif smagu vasarą.Aš stengiuos viską suderinti smile.gif
http://www.magiya.co...mk_hook/67.html čia nuorodėlė to šniūrelio,apie kurį ankščiau kalbėjau.Gal prireiks. 4u.gif
Atsakyti