Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

Sveikos.Turbūt karštis visas išguldė?! biggrin.gif O aš jau rudąją pabaigiau. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Aūūūū mergaitės,gal galit pasufleruoti,kur yra aprašymas kaip megzti tą ratuotąjį,kažkaip nerandu,tik jau jūsų numegstų darbelių nuotraukas.
Atsakyti
Na ir tempai thumbup.gif

QUOTE(Kilina @ 2011 06 09, 11:50)
Aūūūū mergaitės,gal galit pasufleruoti,kur yra aprašymas kaip megzti tą ratuotąjį,kažkaip nerandu,tik jau jūsų numegstų darbelių nuotraukas.


Ratuoto schemos imtos iš Osinkos. Kažkokio aprašymo kaip ir nėra. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaites.Kažko aš viena čia biggrin.gif negi nei viena nieko nedirba?O kuri ten nėrė baltą suknelę?Jaučiu jau pasipuošus?
ABC nusipirkau labai neblogą vilną babinose keturiasdešim penki litai kilogramas.Yra balta,labai grazi šviesei pilka.Bandau trečią medalijoninį,draugei į Ameriką.
Atsakyti
Na kilina Jusu tempai neitiketini blink.gif . as savaji sijona nugrudau i spinta. nesugalvoju del to liemens vis niekaip. ir reik nusipirkti pasijoniuj medziageles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 11 birželio 2011 - 10:10
QUOTE(kvartetas @ 2011 06 11, 11:10)
Na kilina Jusu tempai neitiketini blink.gif . as savaji sijona nugrudau i spinta. nesugalvoju del to liemens vis niekaip. ir reik nusipirkti pasijoniuj medziageles 4u.gif

Ką galiu patarti?pasidairyk pasijonio apatinio trikotažo parduotuvėj ar padėvėtų drabužių parduotuvėjė.Nežinau kaip į tai reaguoji,bet aš laikau,kad vanduo nuplauna viską biggrin.gif
Ir kaspiną atlasinį isiverk ir bus baigta.Kitus darbus darai greitai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 06 09, 10:50)
Aūūūū mergaitės,gal galit pasufleruoti,kur yra aprašymas kaip megzti tą ratuotąjį,kažkaip nerandu,tik jau jūsų numegstų darbelių nuotraukas.


cia visi nestandartiniai medaliukai mirksiukas.gif
http://public.fotki....mos/papildomos/

QUOTE(Kilina @ 2011 06 11, 07:58)
Sveikos,mergaites.Kažko aš viena čia biggrin.gif negi nei viena nieko nedirba?O kuri ten nėrė baltą suknelę?Jaučiu jau pasipuošus?



Dvynuke zadejo baltaja nerti, ta is sesiakampiu ir as, ta liemenuota ax.gif ... net nebezinau kaip einasi Dvynukei... o as tai pastrigau blush2.gif neriu... esu prie lovos pasidejusi ir kartas nuo karto pries miega paimu koki filma ziuredama... bet retokai... pavasaris - kazkaip pasaliniu darbu ir pramogu vis atsiranda doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kvartetas @ 2011 06 11, 10:10)
Na kilina Jusu tempai neitiketini blink.gif . as savaji sijona nugrudau i spinta. nesugalvoju del to liemens vis niekaip. ir reik nusipirkti pasijoniuj medziageles 4u.gif


o kas liemeniui ? nesilaiko ? rolleyes.gif
manasis kazkoks sunkus gavosi ir vis lyg in apacia slysti nori... o gumeles nenorejau i sijona verti... taigi... as savo rudaji sijona, prie rudo ''golfiuko'' prisiuvau thumbup.gif ir gavosi kaip ciki cool.gif niekas nesmunka ir neverzia - patogumelis wub.gif o pasijoniui is apatinio trikotazo nusipirkau kuno spalvos apatinuka-sijonuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 06 11, 13:17)
Dvynuke zadejo baltaja nerti, ta is sesiakampiu ir as, ta liemenuota  ax.gif ... net nebezinau kaip einasi Dvynukei... o as tai pastrigau  blush2.gif  neriu... esu prie lovos pasidejusi ir kartas nuo karto pries miega paimu koki filma ziuredama... bet retokai... pavasaris - kazkaip pasaliniu darbu ir pramogu vis atsiranda  doh.gif

pas mane irgi panasiai,pradejau dirbti viskas apmire,dar vasara,bbq ir pan.kaip ir turiu virsu,dar trukumas sijono doh.gif
Atsakyti
as gerai ziuriu ir i padevetus ir i naujus mirksiukas.gif . va nebloga mintis su apatinuku is apatinio trikotazo parduotuves- nebuciau net sumascius. zadejau pirkti medziaga nesti pas siuveja doh.gif . jojo ir manasis sunkokas gavosi. o su liemeniu pas mane toks reikalas- kad jis platokas, bet jei siaurinsiu nebeikisiu savo dubces. gumele man irgi ne prie sirdies smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 06 08, 13:44)
Sveikos.Turbūt karštis visas išguldė?! biggrin.gif O aš jau rudąją pabaigiau. blush2.gif
user posted image


uj uuuujjj ... kokia as begede doh.gif pasidziaugiau nauju nunertu groziu ir.... ir pamirsau pagirti puikuji sali ir bistriaja nerejele thumbup.gif wub.gif Pukkus darbukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 06 12, 20:19)
uj uuuujjj ... kokia as begede  doh.gif  pasidziaugiau nauju nunertu groziu ir....  ir pamirsau pagirti puikuji sali  ir bistriaja nerejele  thumbup.gif  wub.gif  Pukkus darbukas  wub.gif

Ačiū,Asta už pagyras,bet ištikrųjų kaifuoju,net ir trečią šalį nerdama,jau senai nebuvau apturėjus tokio malonumo.
Atsakyti
Kilina, šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif , nuostabūs darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti