Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(aaagnex @ 2011 05 20, 11:10)
Antrąjį klientės pageidavimu nėriau ~1,7ilgio ir 1,1m pločio

manau, kad pakankamai užteko ir ilgio ir pločio, nes dar didesnis jau paklodė būtų ax.gif

jeigu sau neri, taigi imk ir matuokis... matysi kiek reikia, kad apsivyniot patogu būtų, koks ilgis geriau žiūrisi ax.gif

Ačiū už greitą atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minita: 20 gegužės 2011 - 11:21
Mano irgi kazkur 1.6 x 1.1 m... tiksliai nebepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 05 20, 23:30)
Mano irgi kazkur 1.6 x 1.1 m... tiksliai nebepamenu  blush2.gif

O aš nusinėriau tuos visus kur surašyti ir galvojau viskas blush2.gif ,o čia dar tiek, ko gero reikės,man dėl siūlų tai nesvarbu
bet bijau ar nebus per sunkus,nes vieni medaliukai yra plonesni ,dėl savo rašto kiti storesni.O paskui dar viską aplink reikia apnerti?kad viskas tarsi apsijungtų?
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 21, 18:17)
O aš nusinėriau tuos visus kur surašyti ir galvojau viskas blush2.gif ,o čia dar tiek, ko gero reikės,man dėl siūlų tai nesvarbu
bet bijau ar nebus per sunkus,nes vieni medaliukai yra plonesni ,dėl savo rašto kiti storesni.O paskui dar viską aplink reikia apnerti?kad viskas tarsi apsijungtų?

iš visų nėrusių, tai man rodos tik Forget apnėrė... Daiugiau lyg ir niekas... ir taip svorio užtektinai...

o jeigu bijai, kad bus labai sunkus - imk papildomai ne tokius sunkius medaliukus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 05 21, 18:50)
iš visų nėrusių, tai man rodos  tik Forget apnėrė... Daiugiau lyg ir niekas... ir taip svorio užtektinai...

o jeigu bijai, kad bus labai sunkus - imk papildomai ne tokius sunkius medaliukus rolleyes.gif

as irgi apneriau man graziau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2011 05 21, 19:16)
as irgi apneriau man graziau thumbup.gif

Aš tai irgi apnersiu,man irgi gražiau kaip yra apjungta.Čia vienos žiūrėjau darbelį,nunerta gražiai,bet vaizdas tarsi susiūta daug servetelių atskirų.Ir nedarysiu tokio didelio,mano supratimu,tai visai nebūtina.,aišku kiekviena neria kaip jai atrodo gražiausia,bet ir originalas nėra didelis.
Atsakyti
cool.gif as nei vieno neapnerinejau...nu ir nelabai isivaizduoju kaip reiktu apnert tarkim 1l g.gif ...vaizda tikrai jo pagadintu...o ir kai kurie medaliukai linke truputi temptis-tai jei standziai apnersi-bus ''pilvukai''..zodziu-as manau,kad salio ''tvarkingumas'' ir isbaigtumas siuo atveju tikrai nepriklauso nuo jo viso apnerimo...aisku,cia kiekvieno asmenis reikalas,bet kam atlikinet bereikalinga darba.. biggrin.gif ...nia?

(pas mane nei tampos,nei banguojas,nei deformuojas...ir zinokit visur veziojuos savo ''ponca''...na man kaip patiko sita forma wub.gif ...jei tik vesu-uzsimetu ji..ir rankos laisvos,ir judesiu nevarzo...liuks...)
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 05 25, 08:46)
cool.gif  as nei vieno neapnerinejau...nu ir nelabai isivaizduoju kaip reiktu apnert tarkim 1l g.gif ...vaizda tikrai jo pagadintu...o ir kai kurie medaliukai linke truputi temptis-tai jei standziai apnersi-bus  ''pilvukai''..zodziu-as manau,kad salio ''tvarkingumas''  ir isbaigtumas siuo atveju tikrai nepriklauso nuo  jo viso apnerimo...aisku,cia kiekvieno asmenis reikalas,bet kam atlikinet bereikalinga darba.. biggrin.gif ...nia?

(pas mane nei tampos,nei banguojas,nei deformuojas...ir zinokit visur veziojuos savo ''ponca''...na man kaip patiko sita forma wub.gif ...jei tik vesu-uzsimetu ji..ir rankos laisvos,ir judesiu nevarzo...liuks...)

Aš apnėriau tik aplinkui.Fotikas truputį streikuoja,vėliau įmesiu nuotraukytę.Aš labai patenkinta,pasidariau nedidelį,tarsi megstinėlį.Tik manau,kad mano siūlai per sunkūs.Kitą jau nerčiau atydžiau rinkdamasi siūlus.Labai ačiū aaagnex ir visoms kitoms,kurios padėjo man darbuotis. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilina: 25 gegužės 2011 - 08:34
tai vat as ir kalbejau apie viso,susiuto salio apnerima...as kiekviena medaliuka uzbaiginejau taip,kad jis but tvirtas ir ''isbaigtas''...na tada tik susiuvau ir viskas-jokiu apnerimu aplink...tada man kazkaip graziau tie medaliukai gula.jie turi laisvumo judet,ir jei tempias-tai ''graziai''...na bet cia TIK MANO NUOMONE... 4u.gif ...

smagu kad jau pabaigei...pirmaji as ilgai kankinau9na bet ir reikejo netoli simto detaliu doh.gif ),o jau antrasis-sau brangiajai-tai greit nusinere... wub.gif ...

dabar dar mergyte zyyzia tokio sau biggrin.gif -ar tik nereiks vel ''medalint'' biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 25 gegužės 2011 - 08:47
QUOTE(tiklis @ 2011 05 25, 09:46)
tai vat as ir kalbejau apie viso,susiuto salio apnerima...as kiekviena medaliuka uzbaiginejau taip,kad jis but tvirtas ir ''isbaigtas''...na tada tik susiuvau ir viskas-jokiu apnerimu aplink...tada man kazkaip graziau tie medaliukai gula.jie turi laisvumo judet,ir jei tempias-tai ''graziai''...na bet cia TIK MANO NUOMONE... 4u.gif ...

smagu kad jau pabaigei...pirmaji as ilgai kankinau9na bet ir reikejo netoli simto detaliu doh.gif ),o jau antrasis-sau brangiajai-tai greit nusinere... wub.gif ...

dabar dar mergyte zyyzia tokio sau biggrin.gif -ar tik nereiks vel  ''medalint'' biggrin.gif
blink.gif Arti šimto??Oho doh.gif ,na tu ir šaunuolė 4u.gif ,o gal gali paaiškint,kaip kiekvieną medaliuką sutvirtinai?Aš žiūrinėjau tavo darbelį ir man pasirodė,kad tavo irgi apnertas.

Atsakyti
biggrin.gif nea-maniskis nei vienas salis neapnertas... as tik kiekviena medaliuka( isskyrus 1l) apneriau papildomai arba zemu stulpeliu eile(ar 2) arba putliuju stulpeliu eile...priklause nuo rasto..ir viskas...medaliukai igavo tvirtumo..tada susiuvau ir viskas..tiesa-angorinis siulas tvirtesnis ir ne taip tamposi...o vat jau merino vilnos siulas-labai tempias... doh.gif ..na bet vistiek vaizdas geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 05 25, 10:21)
biggrin.gif  nea-maniskis nei vienas salis neapnertas... as tik kiekviena medaliuka( isskyrus 1l) apneriau papildomai arba zemu stulpeliu eile(ar 2) arba putliuju stulpeliu eile...priklause nuo rasto..ir viskas...medaliukai igavo tvirtumo..tada susiuvau ir viskas..tiesa-angorinis siulas tvirtesnis ir ne taip  tamposi...o  vat jau merino vilnos siulas-labai tempias... doh.gif ..na bet vistiek vaizdas geras biggrin.gif

Na,antram šaliui ieškosiu siūlų nežinau kokius pasirinti.Iš pradžių galvojau mocherą,bet gali raštas pranykti.Na,žiūrėsiu.
Atsakyti