Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(Kilina @ 2011 05 19, 10:39)
Mergaites, gal turit minčių kaip visą tai apjungti?

nelabai suprantu klausimo... ką apjungt? Medalius tarpusavyj galima arba sunert arba adata susiųt... Aš abu šalius susiuvau adata, o poto vienam skyles mažais medaliukais užtaisiau, o kitam nėriau tokį voratinkliuką kaip ir aukštais stulpeliais - kaip asta30a mokė... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 05 19, 10:50)
nelabai suprantu klausimo... ką apjungt? Medalius tarpusavyj galima arba sunert arba adata susiųt... Aš abu šalius susiuvau adata, o poto vienam skyles mažais medaliukais užtaisiau, o kitam nėriau tokį voratinkliuką kaip ir aukštais stulpeliais - kaip asta30a mokė... blush2.gif

Tai norejau to paklausti,ką ir atsakei.Galvojau netaisyklingu tinkleliu jungti,bet kitam šalyje tą bandysiu.Dabar sumezginėju.Ačiu aaagnex,kad vis atsišauki 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 19, 11:14)
Ačiu aaagnex,kad vis atsišauki 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nėr už ką mirksiukas.gif , kai pirmąjį nėriau, tai irgi iš šitos temos neišlindau su klausimais biggrin.gif

Aš įsidėjus temą į favoritus, tai matau visas najas žinutes, todėl nesunku atsišaukt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 05 19, 11:34)
Nėr už ką mirksiukas.gif , kai pirmąjį nėriau, tai irgi iš šitos temos neišlindau su klausimais biggrin.gif

Aš įsidėjus temą į favoritus, tai matau visas najas žinutes, todėl nesunku atsišaukt cool.gif

Dar toks klausymėlis iškilo,kai viską susidėliojau tai matau,kad stipriai truks man tų medaliukų,nors nunėriau tiek kiek buvo parašyta.
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 19, 14:07)
Dar toks klausymėlis iškilo,kai viską susidėliojau tai matau,kad stipriai truks man tų medaliukų,nors nunėriau tiek kiek buvo parašyta.

dauguma čia nėrė žymiai daugiau medaliukų, nes originalas storais labai siūlais ir vašeliu nertas. Aš antrąjį nėriau iš ~100g-100m siūlų 6mm vašeliu, tai maždaug tiek pat reikėjo nert medalių, o šiaip, tai maždaug dvigubai daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 05 19, 15:14)
dauguma čia nėrė žymiai daugiau medaliukų, nes originalas storais labai siūlais ir vašeliu nertas. Aš antrąjį nėriau iš ~100g-100m siūlų 6mm vašeliu, tai maždaug tiek pat reikėjo nert medalių, o šiaip, tai maždaug dvigubai daugiau ax.gif

Vaje,aš keturiolika motkelių jau sumezgiau po penkiasdešimt gramų 115metrų mtkelyje. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 19, 18:19)
Vaje,aš keturiolika motkelių jau sumezgiau po penkiasdešimt gramų 115metrų mtkelyje. doh.gif

aš antrąjį šalį nerdama sunėriau kažkur 1,6kg, tai nėra ko per daug stebėtis... ax.gif Apie 1kg dauguma sunėrė...

Siūlyčiau siūt kiek turi, o eigoj žiūrėt kiek trūksta ir danerdinėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 19 gegužės 2011 - 17:25
QUOTE(aaagnex @ 2011 05 19, 18:24)
aš antrąjį šalį nerdama sunėriau kažkur 1,6kg, tai nėra ko per daug stebėtis...  ax.gif Apie 1kg dauguma sunėrė...

Siūlyčiau siūt kiek turi, o eigoj žiūrėt kiek trūksta ir danerdinėt mirksiukas.gif

Jau susisiuvau.O tu kai nerei iš tokių storų siūlų ar gražiai atrodo?Man čia jau draugė priekaištauja,kad mano siūlai per stori.
Atsakyti
ziuriu, aprimo visai temuke... rolleyes.gif
dialogas tarp dvieju merginu tik vyksta lotuliukas.gif

Nagi, kilina, greiciau foto rodyk bigsmile.gif
o mano irgi salis sunkokas - 1,7 kg ... bet... dailiai atrodo ir tikrai nera per storas...

Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 05 19, 23:53)
ziuriu, aprimo visai temuke...  rolleyes.gif
dialogas tarp dvieju merginu tik vyksta  lotuliukas.gif

Nagi, kilina, greiciau foto rodyk  bigsmile.gif
o mano irgi salis sunkokas - 1,7 kg ... bet... dailiai atrodo ir tikrai nera per storas...

Va,dar nebaigtas, sunerta 14 motkelių po penkiasdešimt gramų.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilina: 20 gegužės 2011 - 07:45
Sveikos, mezgėjėlės. Sakykit prašau, kokio dydžio pas jus gavosi šalis-siuvu medaliukus ir nežinau, kiek dar trūksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minita @ 2011 05 20, 12:05)
Sveikos, mezgėjėlės. Sakykit prašau, kokio dydžio pas jus gavosi šalis-siuvu medaliukus ir nežinau, kiek dar trūksta  ax.gif

Antrąjį klientės pageidavimu nėriau ~1,7ilgio ir 1,1m pločio

manau, kad pakankamai užteko ir ilgio ir pločio, nes dar didesnis jau paklodė būtų ax.gif

jeigu sau neri, taigi imk ir matuokis... matysi kiek reikia, kad apsivyniot patogu būtų, koks ilgis geriau žiūrisi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 20 gegužės 2011 - 11:11