Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(Kilina @ 2011 05 12, 11:40)
Nors sakoma "pavelavusiems -kaulai",bet man sekasi,turiu daug patarėjų,nes dauguma jau baigusios savo grožius.Pradėjau trečiąjį ir sustojau kaip ta baronka pasidaro????? blush2.gif

Pirmo puslapio neskaitei nono.gif

Taigi yra tiklio padarytas fotoreportažas mirksiukas.gif http://www.supermama...?...5652&st=468
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 05 12, 11:57)
Pirmo puslapio neskaitei  nono.gif

Taigi yra tiklio padarytas fotoreportažas mirksiukas.gif http://www.supermama...?...5652&st=468

Labai ačiū,AAAGNEX 4u.gif ,buvau mačius šitą pamokėlę,bet tada nėriau antrąjį medaliuką,o šiandien daviausi po visur ir neradau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilina: 12 gegužės 2011 - 15:49
Tai va, jau baigiu trečio medaliuko ketvirtą egzempliorių mirksiukas.gif turiu pasakyti ,kad jie visi man skirtingi gavosi,bet vaizdo negadina.Pirmi du baronkos didesnes,o likusieji su mažesnėm. blush2.gif Žiūriu,kad aš čia viena" į paskutiniį vagoną isikibusi" biggrin.gif ,daugiau kartu "sergančių,kaip ir nėra"
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 14, 07:10)
Tai va, jau baigiu trečio medaliuko ketvirtą egzempliorių mirksiukas.gif turiu pasakyti ,kad jie visi man skirtingi gavosi,bet vaizdo negadina.Pirmi du baronkos didesnes,o likusieji su mažesnėm. blush2.gif Žiūriu,kad aš čia viena" į paskutiniį vagoną isikibusi" biggrin.gif ,daugiau kartu "sergančių,kaip ir nėra"


taigi visos jau pasipuosusios su jais mirksiukas.gif kai kurios net po du nusinerusios - taip patiko ji nerti bigsmile.gif
as irgi mielai dar nerciau viena - tik, kad dovanot negaliu (sirdid neleidzia tongue.gif ), o nelabai kada yra nesiot rolleyes.gif kad ir pirmasis vos 3-4 kartus uzsidetas buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 05 14, 10:34)
taigi visos jau pasipuosusios su jais  mirksiukas.gif  kai kurios net po du nusinerusios - taip patiko ji nerti  bigsmile.gif
as irgi mielai dar nerciau viena - tik, kad dovanot negaliu (sirdid neleidzia  tongue.gif ), o nelabai kada yra nesiot  rolleyes.gif  kad ir pirmasis vos 3-4 kartus uzsidetas buvo  smile.gif

O kodel negali puoštis?juk galima vietoj megstinėlio užsimest ,tiesiai ,ant maikutės
Atsakyti
o as jau sijonely beveik baigiau. puse liemens nusineriau ir pradejau mastyt ka cia su juo daryt g.gif . gal gumele det ar koky raistely, kazko laisvokas man jis, o jei sumazinsiu liemeny neikisiu uzpakalio
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2011 05 15, 20:41)
o as jau sijonely beveik baigiau. puse liemens nusineriau ir pradejau mastyt ka cia su juo daryt g.gif . gal gumele det ar koky raistely, kazko laisvokas man jis, o jei sumazinsiu liemeny neikisiu uzpakalio

Įverčiau kokį kaspiną,ar margą skarelę.Na kas tinka pagal pačio sijonėlio faktūrą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilina: 17 gegužės 2011 - 07:47
Kilina aciu taip ir padarysiu 4u.gif . turbut atlasine juostele versiu, na ziuresiu gal pagal pasijoni rasiu identiska spalvyte ax.gif
Atsakyti
Sveikos,mielosios,kažko niekas nesirodo čia.O aš jau baigiau visus medaliukus,mano manymu, liko linksmiausia dalis surinkti viską į visumą.
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 18, 20:01)
Sveikos,mielosios,kažko niekas nesirodo čia.O aš jau baigiau visus medaliukus,mano manymu, liko linksmiausia dalis surinkti viską į visumą.

As medaliukus nusineriau dar pries Kaledas, bet vis nerandu laiko ju susiuvimui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 05 18, 22:01)
As medaliukus nusineriau dar pries Kaledas, bet vis nerandu laiko ju susiuvimui  doh.gif

Tai ,kaip sakoma,jeigu nėra noro,tada ir nėra laiko smile.gif Aš tai jau šiandien bandysiu klijuoti,mezgiau ,kaip sakoma vienu atsikvėpimu,tai jau jokiu būdu neužmesiu.
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 19, 08:17)
Tai ,kaip sakoma,jeigu nėra noro,tada ir nėra laiko smile.gif Aš tai jau šiandien bandysiu klijuoti,mezgiau ,kaip sakoma vienu atsikvėpimu,tai jau jokiu būdu neužmesiu.

Mergaites, gal turit minčių kaip visą tai apjungti?
Atsakyti