Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(aaagnex @ 2011 05 09, 20:13)
aha - 11-12 eiles mirksiukas.gif

Aš tai ne pagal schemą, o iš akies jungiau  blush2.gif Nu bet turi gautis negarbanotos tos eilės... Lapelių lyg ir tinkamas skaičius gavosi pas tave g.gif

Paardysiu paskutinias eiles ir sumazinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 09, 20:34)
Paardysiu paskutinias eiles ir sumazinsiu.
eile
Paaiškinkit man kaip jūs nėret 12 eilę?Kažką ne
taip padariau matomai blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 09, 21:41)
eile
Paaiškinkit man kaip jūs nėret 12 eilę?Kažką ne
taip padariau matomai blush2.gif  blush2.gif


Aš pagal schemą nėriau.4 pynelės kilpos,5žemi stulpeliai į tas vietas kur ir priklauso. g.gif Ir dar po to apnėriau viską stulpeliais su užmetimu,kad lengviau prisiūt po to būtų.
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 08, 20:23)
Labas vakaras.Baigiu antrąjį medaliuką.Rytoj pasirodysiu-įvertinsit,kažko  jūsų šaliuose nerandu tokio biggrin.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif tik, kai parodei foto, supratau apie koki medaliuka kalbi bigsmile.gif taigi mes visos ji nerem - tai vienas is graziausiu ir populiariausiu medaliu... tik pas mus lapeliai suglude, tai ir atrodo kitaip cool.gif

Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 05 09, 23:00)
lotuliukas.gif  tik, kai parodei foto, supratau apie koki medaliuka kalbi  bigsmile.gif  taigi mes visos ji nerem - tai vienas is graziausiu ir populiariausiu medaliu... tik pas mus lapeliai suglude, tai ir atrodo kitaip  cool.gif

O tai mano negražus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 10, 07:48)
O tai mano negražus? blush2.gif

Va perneriau,bet vistiek truputi banguojasi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 10, 10:55)
Va perneriau,bet vistiek truputi banguojasi
user posted image

Dabar daug geriau mirksiukas.gif

Šito jau neardyk, o kitą kai nersi, tai gali kokią vieną kitą pynelės akį ir nusukt biggrin.gif Taigi neprivaloma schemų laikysis... daryčiau arba po 1 stulpelį mažiau arba bent po 1 pynelės akį kiekvieną kartą... o nerdama sekančią eilę jei matyčiau, kad garbanojasi dar keliose vietose pasiaurinčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 05 10, 11:26)
Dabar daug geriau mirksiukas.gif

*Šito jau neardyk, o kitą kai nersi, tai gali kokią vieną kitą pynelės akį ir nusukt biggrin.gif *Taigi neprivaloma schemų laikysis... daryčiau arba po 1 stulpelį mažiau arba bent po 1 pynelės akį kiekvieną kartą... o nerdama sekančią eilę jei matyčiau, kad garbanojasi dar keliose vietose pasiaurinčiau rolleyes.gif

* drinks_cheers.gif
*as kai pradedu improvizuot del to,kad schemu nebutina laikytis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 10, 09:55)
Va perneriau,bet vistiek truputi banguojasi
user posted image


Vat... cia tai ''ramunele'' thumbup.gif sauniai gavosi 4u.gif
Atsakyti
Ačiū,mergaitės už patarimus ir pagyrimus 4u.gif Dar kartą paardžiuspaskutines eiles gavau norimą rezultatą.Jau turiu dvi ramuneles.Pradedu trečią. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilina: 11 gegužės 2011 - 14:10
Sveikos iš ryto.Štai mano ramunėlės
user posted image
Atsakyti
Nors sakoma "pavelavusiems -kaulai",bet man sekasi,turiu daug patarėjų,nes dauguma jau baigusios savo grožius.Pradėjau trečiąjį ir sustojau kaip ta baronka pasidaro????? blush2.gif
Atsakyti