Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(tiklis @ 2011 05 07, 13:31)
KILINa -greittt isduodi kur matei,ir kas dar toki turi lens.gif  listen.gif ... biggrin.gif ....cia gi kaip skiriamasis zenklas biggrin.gif -mes turim viena kita pazinti biggrin.gif ...

Mergaites,mačiau tik originalą ideta craftladies,nes išėjo iš kalbos,kad viena neria Nikki Epstein šalį,paklausiau kas tai?ir tada įdėjo nuotraukytę ir pasakė apie šią temą


Man tie spurgeliai labai gražu,bet nors užmuškit nesupratu,kaip nert pagal šią schemutę,atrodo neesu naujokė,bet niekaip nedašunta. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 07, 13:54)
Mergaites,mačiau tik originalą ideta craftladies,nes išėjo iš kalbos,kad viena neria Nikki Epstein šalį,paklausiau kas tai?ir tada įdėjo nuotraukytę ir pasakė apie šią  temą 
Man tie spurgeliai labai gražu,bet nors užmuškit nesupratu,kaip nert pagal šią schemutę,atrodo neesu naujokė,bet niekaip nedašunta. g.gif  g.gif


Nu ten paprasti žemi stulpeliai,neri ratu ir viskas.Kai kur paplatini,po to siaurini. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 05 07, 12:28)

Merginos,kas kuo užsiimat? Mestelkit kokių virusų,nes kažkaip sėdžiu be darbo g.gif  Vis neapsisprendžiu ką čia gražaus nusiraizgyt g.gif


as tai pradejau raizgyti sia suknele... ax.gif

user posted image

QUOTE(Kilina @ 2011 05 07, 12:54)
Man tie spurgeliai labai gražu,bet nors užmuškit nesupratu,kaip nert pagal šią schemutę,atrodo neesu naujokė,bet niekaip nedašunta. g.gif  g.gif


nuneri 4 pynuciu kilpa, ja sujungi...
1 eile. - viena pynele, 8 zemi stulpeliai (z.s.) i ziedo viduriuka, sujungi su pirmaja isnerta kilpele...
2 eile. - 2 z.s. i pirmaji stulpeli, 1 z.s. i antraji stulpelis, 2 z.s. i treciaji stulpeli, 1 z.s. i ketvirtaji stulpeli ir t.t.... gausis 12 z.s....
3 eile. - kaip ir 2 eile. 2 z.s. i pirmaji stulpeli, 1 z.s. i antraji stulpelis, 2 z.s. i treciaji stulpeli, 1 z.s. i ketvirtaji stulpeli ir t.t.... gausis 18 z.s....
nuo 4 iki 9 eiles. - visi zemi stulpeliai. 18 z.s....
10 eile. - 2 z.s. sukabini i viena z.s.... gausis 9 z.s.... (tas asmeniskai as prikimsu siuos rutuliukus ''idaru'', nes veliau juos sunkiau uzpildyti)...
11 eile. - tiesiog kaip jau beiseina sukabini po 2 ar 3 z.s. kartu, kad nebeliktu skylutes mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai ačiū už jūsų nuoširdumą. 4u.gif ,tiesiog nesupratau to žymėjimo tas kryžiukas su minusiuku viršuje-stulpelis be užmetimo į vieną (nežinau nei kaip išversi)polupetlių.


Suknelė nuostabi,o aš dar labai trepsiu ties paltu is gedifros,gal matėt 2010 m 10nr rankdarbių kraitelė.
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 07, 14:58)
Labai ačiū už jūsų nuoširdumą. 4u.gif ,tiesiog nesupratau to žymėjimo tas kryžiukas su minusiuku viršuje-stulpelis be užmetimo į vieną (nežinau nei kaip išversi)polupetlių.
Suknelė nuostabi,o aš dar labai trepsiu ties paltu is gedifros,gal matėt 2010 m 10nr rankdarbių kraitelė.


kryziukas - zemas stulpelis...
o minusiukas zymimas apacioje, o ne virsuje wink.gif taip nurodoma vieta i kuria reikia kabinti nauja kitos eiles stulpeli... ta prasme, kad nerti reikia i zemutini stulpeli, o ne i tarpeli tarp stulpeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 05 07, 15:26)
as tai pradejau raizgyti sia suknele...  ax.gif



Suknelė graži,bet ne mano figūrai blush2.gif Kažkaip blaškaus ties tokia žalsva su daug kvarbatkų ir dar viena... kol neapsisprendžiau,neveikiu nieko blink.gif
Atsakyti
Labas vakaras.Baigiu antrąjį medaliuką.Rytoj pasirodysiu-įvertinsit,kažko jūsų šaliuose nerandu tokio biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, Merginos, jau darbelių gražumas !!!! swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Kilina sveikutė prisijungus prie ligonių būrio 4u.gif
Mane reikia va taip va bash.gif pdaužyti, nebeprisiverčiu megzti verysad.gif ... sijoną neriu gal jau antras ar trečias mėnuo g.gif
Atsakyti
Na štai baigiau blush2.gif labai jau garbanotas gavosi.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 09, 19:18)
Na štai baigiau blush2.gif labai jau garbanotas gavosi.
user posted image

negražiai sujungimas gavosi g.gif Kai baigiasi garbanoti lapeliai turi susijungt gražiai į skritulį be jokių pasigarbanojimų - tokį bus labai sunku prisiūt mirksiukas.gif

Ne kietas gavosi? Mes dauguma jį nėrėm stulpeliu su užmetimu... tu matau žemais nunėreis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 05 09, 19:47)
negražiai sujungimas gavosi g.gif Kai baigiasi garbanoti lapeliai turi susijungt gražiai į skritulį be jokių pasigarbanojimų - tokį bus labai sunku prisiūt mirksiukas.gif

Ne kietas gavosi? Mes dauguma jį nėrėm stulpeliu su užmetimu... tu matau žemais nunėreis ax.gif

Kas link kietumo tai normaliai,bet labai jau garbanotas gavosi,nors neriau griežtai pagal shemą.Sujungimą tai turi omenyje,kai nęriau pynutę ir stulpelius dvyliktoje eileje???
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 09, 20:06)
Sujungimą tai turi omenyje,kai nęriau pynutę ir stulpelius dvyliktoje eileje???

aha - 11-12 eiles mirksiukas.gif

Aš tai ne pagal schemą, o iš akies jungiau blush2.gif Nu bet turi gautis negarbanotos tos eilės... Lapelių lyg ir tinkamas skaičius gavosi pas tave g.gif
Atsakyti