Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(dvynuke85 @ 2011 04 28, 20:09)
labai dailu wub.gif
man tiesa pasakius jeigu sitam saly nera skyliu jisai man pledu pavirsta blush2.gif
dar cia toki klausima i tema turiu,pasakok kas ten pas tave su siena padaryta? biggrin.gif kaip noriu kazkok tokio,cia plyteles ar tapetas?


Ačiū 4u.gif

Čia tapetas kažkoks iš šiaudų gal pintas, žodžiu nepieštas. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Arveda, Matre, suuuuper thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Saunuoles, mergaites 4u.gif

Dabar lauksim Matres megztuko bigsmile.gif

O mano kasuotasis megztinis seniai numegztas, bet susiut neuzeina noras doh.gif Tai taip ir guli spintoj ir nezinau kiek gules g.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 04 28, 20:41)
Ačiū 4u.gif

Čia tapetas kažkoks iš šiaudų gal pintas, žodžiu nepieštas. smile.gif

fainuoliskas tapetas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios.Čia dar viena ligonė, su psichikos pažeidimais lotuliukas.gif Peržiūrėjau ir apakau.Senokai nėriau,bet jau noriu, noriu, noriu 4u.gif Noriu paklausti,kiek peržiūrėjau ,tai nei viena neneriat iš mocheros,o gal praleidau?Ir dar kaip jungiasi tie medalionai???
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 03, 09:22)
Sveikos mielosios.Čia dar viena ligonė, su psichikos pažeidimais lotuliukas.gif Peržiūrėjau ir apakau.Senokai nėriau,bet jau noriu, noriu, noriu 4u.gif Noriu paklausti,kiek peržiūrėjau ,tai nei viena neneriat iš mocheros,o gal praleidau?Ir dar kaip jungiasi tie medalionai???


Na va persiskaičiau pirmą temelę ir daug maž tapo aišku.Jau nusinėriau pavyzduką pirmo medalijono
user posted image
O čia toks vienas gigantiškas darbas po kurio seke ilga kelerių metų pertrauka.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2011 05 04, 08:35)
Na va persiskaičiau pirmą temelę ir daug maž tapo aišku.Jau nusinėriau pavyzduką pirmo medalijono

O čia toks vienas gigantiškas darbas po kurio seke ilga kelerių metų pertrauka.



o tai cia nerta is mocheriniu siulu, tas medaliukas ? smile.gif gal tik foto tai atrodo... bet ar nebus per plonas ? ax.gif

nu bet jau koks grozis nunertas bigsmile.gif vat cia tai kantrybe 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 05 06, 23:49)
o tai cia nerta is mocheriniu siulu, tas medaliukas ?   smile.gif  gal tik foto tai atrodo... bet ar nebus per plonas ?  ax.gif

nu bet jau koks grozis nunertas  bigsmile.gif  vat cia tai kantrybe  4u.gif  4u.gif

Asta,ačiū,kad atsiliepei,nes jau galvojau,kad tema numirus biggrin.gif ,ne tas bandymukas tai iš visiškos sintetikos,taigi dar siūlų nebuvau nusipirkus,o jau seile tįso,tai būtinai reikėjo pabandyti. 4u.gif Tik taip paklausiau ar iš mocheros nemezgat.Nusipirkau siūlus pusvilnę" eroika"baigiu ketvirtą medaliuką.Tik pasakykit kas tai" centrinis rutuliukas pirmam medalionui"kaip čia nerti galva neišneša.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilina: 07 gegužės 2011 - 09:09
labas kas gyvos... cool.gif ..lendu is pogrindzio biggrin.gif

as (mano baltas ,jei ka biggrin.gif )megstas is ''angora ram''-tai tu siulu sudetis-mochera su kazkokiom priemaisom mirksiukas.gif ...o kita mezgiau is pusvilnes-tai galiu drasiai pasakyt- angorinis mielesnis..ir nert smagiau buvo-vat tik kad plonesnis siulas,ir medaliuku daaaug daug daugiau reikejo biggrin.gif ..

o dziugu kad dar atsiranda ''virusuotoju'' siuo saliu mirksiukas.gif ...ir dar-nu koooks nerinys-kantr mirksiukas.gif ybe neispasakyta-saunuole thumbup.gif


tas rutuliukas-tai tas kamuoliukas ,kuris siunas i viduri...siaip,tai man atrodo tik asta ji ner thumbup.gif ,o as ,ir dauguma kitu ju nedejom mirksiukas.gif ...salis ir t mirksiukas.gif ip nuo spurgiuku ''fakt mirksiukas.gif uriskai margas'' gaunasi,tai ju kaip ir nereik... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 05 07, 10:47)
labas kas gyvos... cool.gif ..lendu is pogrindzio biggrin.gif

as (mano baltas ,jei ka biggrin.gif )megstas is ''angora ram''-tai tu siulu sudetis-mochera su kazkokiom priemaisom mirksiukas.gif ...o kita mezgiau is pusvilnes-tai galiu drasiai pasakyt- angorinis mielesnis..ir nert smagiau buvo-vat tik kad plonesnis siulas,ir medaliuku daaaug daug daugiau reikejo biggrin.gif ..

o dziugu kad dar atsiranda ''virusuotoju'' siuo saliu mirksiukas.gif ...ir dar-nu koooks nerinys-kantr mirksiukas.gif ybe neispasakyta-saunuole thumbup.gif
tas rutuliukas-tai tas kamuoliukas ,kuris siunas i viduri...siaip,tai man atrodo tik asta ji ner thumbup.gif ,o as ,ir dauguma kitu ju nedejom mirksiukas.gif ...salis ir t mirksiukas.gif ip nuo spurgiuku ''fakt mirksiukas.gif uriskai margas'' gaunasi,tai ju kaip ir nereik... ax.gif

Ačiū už pagyras,tikrai darbas buvo gigantiškas,bet gerai,kad jau preity biggrin.gif Tiklis ,ačiu,kad nuraminai,kad nelabai ir reik to spurgelio 4u.gif Kai pamačiau tą šalį,beje kitame forume,vos nenualpau biggrin.gif vat ką reiškia apsileisti ir nenaršyti visur,tai ir nežinai kas vyksta doh.gif
Atsakyti
Na, jei visgi sumastysi ta ''spurgeli'' nerti.... tai nuneri ji pagal duota schemute ir tiesiog tada prisiuvi prie medaliuko vidurio mirksiukas.gif

o as dejau juos, kadangi ir galiose pas mane bumbuliukai prideti - tai graziai ziurisi... cool.gif jei ir galuose nedesi, tai tikrai nereikia deti ir i nerini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 05 07, 10:47)
siaip,tai man atrodo tik asta ji ner thumbup.gif ,o as ,ir dauguma kitu ju nedejom mirksiukas.gif


Aš dėjau tą spurgiuką tongue.gif

Kilina, prisidedu prie pagyrų tavo darbeliui 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Merginos,kas kuo užsiimat? Mestelkit kokių virusų,nes kažkaip sėdžiu be darbo g.gif Vis neapsisprendžiu ką čia gražaus nusiraizgyt g.gif
Atsakyti
KILINa -greittt isduodi kur matei,ir kas dar toki turi lens.gif listen.gif ... biggrin.gif ....cia gi kaip skiriamasis zenklas biggrin.gif -mes turim viena kita pazinti biggrin.gif ...
Atsakyti