Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

lauksim bigsmile.gif
Atsakyti
as jau irgi ikabinau 20eilute sijono . ax.gif trumpokas sakyciau gaunasi, o mezginys kaip ir ipusetas. gausiu ilginti rolleyes.gif
Atsakyti
O aš jau antrą medaljoninį baigiau ir atidaviau. Tik nuotraukos dar nesukeltos.Dabar eilė megztuką pabaigt atėjo irgi nedaug jau likę.Vis neapsisprendžiu kokio pločio to nerto krašto reikia smile.gif
Atsakyti
Pasipuošti taip ir nepavyko biggrin.gif Per daug karšta biggrin.gif Tik rudeniop teks man jį ištraukti biggrin.gif
Tai foto tik be manekeno biggrin.gif

user posted image

user posted image


Šiaip tai norėčiau dar tokį pat nunerti , nes labai patiko bet nežinau ar nešiosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2011 04 26, 18:56)
Tai foto tik be manekeno  biggrin.gif



Saunuolyte thumbup.gif thumbup.gif
Labai sauniai atrodo skraiste... labai dailiai ir kruopsciai nunerta wub.gif
tik... ar ne per ilga ? bent jau foto atrodo laaabai ilga rolleyes.gif

Matre !!!!! a tu da gyva ?!?! bigsmile.gif as jau galvojau, kad musu merginos taip ir dingo darbuku nepabaigusios unsure.gif o jos pasirodo, tyliai, ramiai... bet patriotiskai uzbaigineja thumbup.gif 4u.gif

o as jau siulu ieskausi stai siam groziui wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 04 26, 22:42)
Saunuolyte  thumbup.gif  thumbup.gif
Labai sauniai atrodo skraiste... labai dailiai ir kruopsciai nunerta  wub.gif
tik... ar ne per ilga ? bent jau foto atrodo laaabai ilga  rolleyes.gif


Ačiū 4u.gif Per ilga tikrai nėra, nes mano pačios ūgis 180 cm , tai man kaip tik rolleyes.gif Gal išeis iki draugės kokios nulėkt kada , paparašysiu kad nufotkintų rolleyes.gif
Atsakyti
Arveda, labai gražu 4u.gif

QUOTE(asta30a @ 2011 04 26, 22:42)

Matre !!!!! a tu da gyva ?!?!  bigsmile.gif  as jau galvojau, kad musu merginos taip ir dingo darbuku nepabaigusios  unsure.gif  o jos pasirodo, tyliai, ramiai... bet patriotiskai uzbaigineja  thumbup.gif  4u.gif

o as jau siulu ieskausi stai siam groziui  wub.gif



Nenurašyk manęs taip greit biggrin.gif Megztukui teko pagulėt,nes buvau prižadėjusi baigt šalį iki pavasario. Per Velykas pasitaikė puiki proga jį atiduot,tai ir skubėjau pabaigt.

Labai graži suknelė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 04 26, 22:42)
Saunuolyte  thumbup.gif  thumbup.gif
Labai sauniai atrodo skraiste... labai dailiai ir kruopsciai nunerta  wub.gif
tik... ar ne per ilga ? bent jau foto atrodo laaabai ilga  rolleyes.gif

Matre !!!!! a tu da gyva ?!?!  bigsmile.gif  as jau galvojau, kad musu merginos taip ir dingo darbuku nepabaigusios  unsure.gif  o jos pasirodo, tyliai, ramiai... bet patriotiskai uzbaigineja  thumbup.gif  4u.gif

o as jau siulu ieskausi stai siam groziui  wub.gif

user posted image

oi kokia grazute wub.gif
ar yra nerianciu ta sesiakampiu suknute kur as zydra?kaip jum iseina detale nr5? g.gif
seilei pavarvint ir kad medaliu neuzmirstume biggrin.gif
atnesu ir cia is moterisku temos
http://www.danabuf.c...l...detail&id=7
Atsakyti
Arveda didis.gif
Atsakyti
Štai ir mano dublis Nr.2
user posted image

user posted image

Vakar pabaigiau ir megztuką,bet kol kas neplautas ir nefotkintas. Nelabai jis man limpa, banguojasi ties apnėrimu, reikia kažkaip patempt ar užsegimą kokį gudresnį sugalvot.O gal pasitaisys kai išplausiu g.gif

Tai kuo dabar užsiimt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 28 balandžio 2011 - 13:53
QUOTE(matre @ 2011 04 28, 13:51)
Štai ir mano dublis Nr.2


Wouch !!!! tikra manosios kopija thumbup.gif
Super darbukas wub.gif

Ale, tikrai dar mergaites dar nenurasytos... darbuojasi... tyliai ir kruopsciai kaip bitutes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 04 28, 14:51)
Štai ir mano dublis Nr.2
user posted image

labai dailu wub.gif
man tiesa pasakius jeigu sitam saly nera skyliu jisai man pledu pavirsta blush2.gif
dar cia toki klausima i tema turiu,pasakok kas ten pas tave su siena padaryta? biggrin.gif kaip noriu kazkok tokio,cia plyteles ar tapetas?
Atsakyti