Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(Velniuke @ 2011 04 17, 13:46)
Sveikos darbstuoles,
pamaciusi medaljonini sali tiesiog istirpau, o jusu darbeliai fantastiski smile.gif

Gal galetumet patarti kokius siulus rinktis saliui, kad nesiveltu drabuziai. ir kaina nesikandziotu, nes kaip suprantu apie 1 kg tikrai reikia. tikriausiai reikia, kad sudetyje butu daug akrilo?
buciau labai dekinga

noreciau megzti kazka panasaus i balta - kur nuotraukyte 1 psl.

panašaus į Tiklio ar į Astos30a? Nes skirtumas tikrovėj manau nemažas turėtų būt ax.gif

jeigu nori storais labai siūlais, tai tai tada imk geriau bent 50 proc akrilo. nes aš nėriau iš 100 proc vilnos, bet sunku suformuot - labai tamposi medaliai, o su akrilu jie tokie stabiliau formą laiko...

Pigiausias variantas manau būtų vernito pusvilnė g.gif
Atsakyti
as neriau is 70 proc acrilo... siaip man suejo 1,7 kg siulu... bet as neriau ji is dideliu medaliu, jis gavosi man kazkur 1,1 x 1,8 (tiksliai nebepamenu), o dabar tingiu eit matuot ax.gif
Atsakyti
labai aciukas uz konsultacija
QUOTE(aaagnex @ 2011 04 17, 15:49)
panašaus į Tiklio ar į Astos30a? Nes skirtumas tikrovėj manau nemažas turėtų būt ax.gif

jeigu nori storais labai siūlais, tai tai tada imk geriau bent 50 proc akrilo. nes aš nėriau iš 100 proc vilnos, bet sunku suformuot - labai tamposi medaliai, o su akrilu jie tokie stabiliau formą laiko...

Pigiausias variantas manau būtų vernito pusvilnė g.gif

o vernito pusvilne neapvelia drabuziu?
Atsakyti
QUOTE(Velniuke @ 2011 04 18, 11:14)
labai aciukas uz konsultacija

o vernito pusvilne neapvelia drabuziu?

Nesu turėjus vilnos, pusvilnės ar net akrilo, kuris apveltų drabužius g.gif Man drabužius apvelia tk mochera, bet ir ta - tik prastesnės kokybės... ax.gif

Taigi šituo klausimu negaliu patart...
Atsakyti
Mergaites, neriancios balta suknute is sesiakampiu, narau jums nebloga puslapiuka mirksiukas.gif

http://rankdarbiai.u.../forum/10-47-12
Atsakyti
asta30a ikeltas sijonelis nerealus 1psl. vakar vakare perziurejau visa temele kaip Jums sekasi. Noreciau sau nusinerti. Uzveskit pradedanciaja kokius siulus pasirinkti ir koky nr vaseli. Nenoriu kad gautusi trumpas (jau nebeatsimenu niko blush2.gif , nors rezultatas vistiek uzsivilkus grazus). Ir kiek matkeliu nusipirkti ne neisivaizduoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 22 balandžio 2011 - 11:04
ir kaip dabar atsiminti g.gif ...
siulai 98 proc coton ir 2 proc elastano
100 g - apie 350 m (tiksliai nebepamenu)...
neriau 2,5 nr vaseliu... mano nerimas yra tamprus ...
mirksiukas.gif
rasta atrodo kartojau 14 kartu...
Atsakyti
kadangi siuluose ziniu nulis tai bijau nusipirkti netinkamus. esu tik is maxi nerusi savo dukriukui krikstynoms apdarelius. kazi ne per plonas siuliukas? turbut reiktu kazko kito g.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2011 04 22, 14:23)
kadangi siuluose ziniu nulis tai bijau nusipirkti netinkamus. esu tik is maxi nerusi savo dukriukui krikstynoms apdarelius. kazi ne per plonas siuliukas? turbut reiktu kazko kito g.gif


galima ir is jo... tik reikes daug daugiau akiu uzsideti ir kelis papildomus rastus danerti, jei nenori trumpucio... jis gausis smulkesniu rastu... o jei nertum is dvigubo - gausis kietas ir nemalonus rolleyes.gif

beje... as sunaudojau 700 g savo siuliuku... bet jie pas mane storoki buvo smile.gif
Atsakyti
o neatsimenat kokios firmos siuliukai rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2011 04 22, 16:49)
o neatsimenat kokios firmos siuliukai rolleyes.gif ?


as juos pirkau e'bay... ir tai paskutinius paemiau, kaip pardavejas sake, tokiu nebegamina ax.gif
Atsakyti
Su šventėmis, mielosios user posted image

Pasveikauuuuuuuuuu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Šiandien jau bandysiu pasipuošt ir gal pavyks nufotografuot ax.gif
Atsakyti