Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(dvynuke85 @ 2011 04 03, 21:56)
afigenai thumbup.gif  wub.gif
o kokiu kabliuku cia varei,ar reikejo siaurint ar tiesiog viskas pagal schema ejosi ir tiek?


3 nr vaseliu variau... schemutes visisakai nekoregavau, nesiaurinau... ejosi viskas sklandziai mirksiukas.gif tik... truputuka per platokas gavosi ax.gif bet... turint pomeny, kad storejam, o ne lieknejam link senatves - nieko baisaus - priaugsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
beje... liko siulu... tai prie tu karoliu dar ir dirza pradejau narplioti ax.gif
gal kur priderinsiu ...
user posted image
user posted image

Atsakyti
Oho kiek grožių. bigsmile.gif
Tikli, iš pradžių galvojau,kad dukrai nunėrei pončą(kol ne ant modelio tai tikrai mažas atrodė).Tai norėjau sakyt ir vėl ne sau nėrei. biggrin.gif gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Asta30a, sijonas, karoliai, diržas, super 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O aš nusipirkau siūlų medaliams, tai reikia dabar skubėt,kad greičiau baigt. O megztukas visai i pabaigą,bet jaučiu teks paulėt jam dar biški.Nors gal kaip nors suspėsiu ir abu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 04 03, 23:14)
3 nr vaseliu variau... schemutes visisakai nekoregavau, nesiaurinau... ejosi viskas sklandziai  mirksiukas.gif  tik... truputuka per platokas gavosi  ax.gif  bet... turint pomeny, kad storejam, o ne lieknejam link senatves - nieko baisaus - priaugsiu  lotuliukas.gif

as busiu per kuda kabli jauciu paemusi uz tai jisai man ten nesamones ir krete doh.gif

QUOTE(asta30a @ 2011 04 03, 23:46)
beje... liko siulu... tai prie tu karoliu dar ir dirza pradejau narplioti  ax.gif
gal kur priderinsiu  ...
user posted image
user posted image

dirzas superinis thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
ar čia man gerai gaunasi? 14 metų nenėriau.. net neisivaizduoju kaip juos sujungti reikės smile.gif
Atsakyti
Tikrai, diržas superinis smile.gif
Atsakyti
Nu panos, mano medalinis jau isardytas doh.gif Jau performuojamas i ponca biggrin.gif Ir matau, kad medaliu atliks. Didziaja dali aisku bandau palikt susiuta ir ja visaip kaip lankstyt, formuot, kad tik kuo maziau siut reiktu, bet kazin ar gausis. Visa apacia palikau ir bandau pritaikyt virsu, ir kaip sunkiai sekasi pritaikyt reikiamus medalius pagal dydi, reikejo atvirksciai daryt, bet kad virsuj tie medaliai skysciausi buvo ir nutisdavo labiausiai doh.gif

Asta30a, dirzas tikrai grazus gaunasi drinks_cheers.gif thumbup.gif

Inga-Monika, man labai grazi detale 4u.gif As neneriau tos suknutes, tai neisivaizduoju, teisinga ji ar ne, bet grazi tikrai smile.gif
Atsakyti
Na medaljoninis jau perrinktas. Gal dabar labiau i skraiste per galva uzmaunama panasus ax.gif , bet dabar jau ir man patinka - patogus, nebesmunka, nebe toks sunkus, nebe per ilgos "rankoves" biggrin.gif Dabar jau tikrai zinau, kad spintoj negules, bus nesiojamas smile.gif Ir atliko 11 medaliu plius maziukai doh.gif Vel galvot, kur siulus panaudot, kokia reta tunika is gelyciu nusisnert g.gif Reiks sunaus prasyt, kad pafotkintu - ir jums pasirodysiu ax.gif

O megztukas su kasom per pecius pacioj nemylimiausioj stadijoj - viskas numegzta, reikia siut doh.gif Nu dar pagrazinimai ant rankoviu apacios nenumegzti, tai gal reik tais uzsiimt, nes ta siuvima norisi kuo toliau nustumt. O gal reik pasamdyt ka kad susiutu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
dvynuke85 kaip planuojat jungti tuos motyvus.. as jau daug tu medaliuku nusineriau.. nesumisliju kaip juos jungt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visaikitokia @ 2011 04 11, 18:17)
dvynuke85 kaip planuojat jungti tuos motyvus.. as jau daug tu medaliuku nusineriau.. nesumisliju kaip juos jungt smile.gif


asmeniskai as... blush2.gif buciau juos jungusi nerdama... t.y. nerdama antrojo medalio paskutine eile - prikabinciau pirmaji... po to treciojo medalio paskutine eile nerdama prikabinciau prie tu dvieju ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 04 11, 23:57)
asmeniskai as...  blush2.gif  buciau juos jungusi nerdama... t.y. nerdama antrojo medalio paskutine eile - prikabinciau pirmaji... po to treciojo medalio paskutine eile nerdama prikabinciau prie tu dvieju ir t.t.  rolleyes.gif

bandziau bet man negraziai gaunasi.. arba as neteisingai kabinu..
Atsakyti
Sveikos darbstuoles,
pamaciusi medaljonini sali tiesiog istirpau, o jusu darbeliai fantastiski smile.gif

Gal galetumet patarti kokius siulus rinktis saliui, kad nesiveltu drabuziai. ir kaina nesikandziotu, nes kaip suprantu apie 1 kg tikrai reikia. tikriausiai reikia, kad sudetyje butu daug akrilo?
buciau labai dekinga

noreciau megzti kazka panasaus i balta - kur nuotraukyte 1 psl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velniuke: 17 balandžio 2011 - 12:48