Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

Nu va unsure.gif O mano toks storas sijonas, kad nei pasijonio nereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 02 17, 14:00)
Turiu trikotažinį juodą, geros kokybės pasijonį, atsidžiaugti negaliu : tinka beveik visiems sijonams smile.gif

išduok paslaptį, kas per pasijonis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 02 17, 20:22)
išduok paslaptį, kas per pasijonis smile.gif


Nieko paslaptingo : prieš gerus 10 metų pirkau jį latviško trikotažo "Lauma " parduotuvėje, sumokėjau nemažai, bet tikrai vertėjo smile.gif.....ar dabar tokių yra - nežinau smile.gif
Atsakyti
lindexe yra tikrai geru elastinio tvirto trikotazo-pasijoniai ir apatinukai. Turiu toki-po visomis megztomis tamsiomis suknelemis ir sijonais nesioju. Kaina -didoka, bet daiktas tikrai geras. Ir "rinkes" prispaudzia-figura pagrazina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 17 vasario 2011 - 19:25
Kiba ir aš tuoj susigundysiu tokiu sijonu smile.gif

Kaunietės merginos, gal kas matėt kurioj nors pardėj Vernito pusvilnės baltos spalvos? Mano taške nėra, ir nebus dar tikrai kokias dvi savaites. O man medaliams dar kokių 500g reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 02 17, 21:22)
lindexe yra tikrai geru elastinio tvirto trikotazo-pasijoniai ir apatinukai. Turiu toki-po visomis megztomis tamsiomis suknelemis ir sijonais nesioju. Kaina -didoka, bet daiktas tikrai geras. Ir "rinkes" prispaudzia-figura pagrazina smile.gif


Vikse, čia Vilniuj lindexas, kurioj vietoj jis ? mano pasijonis "skystokas " nieko neprispaudžia, bet jo patogumas ir smagumas verčia jį nešioti prie visų sijonų beveik kiekvieną dieną rolleyes.gif ...mielai ir kitą panašų įsigyčiau wub.gif
Atsakyti
Nezinau, kuriame tu mieste smile.gif Vilniuje Lindex'as yra Gedimino 9 ir Akropolyje, Kaune-Mole, Siauliuose- Akropolyje, Panevezyje-Babilone ir Klaipedos BIG'e. Gal dabar ir dar kur nors yra smile.gif

Tiesa, dar Vilniuje Oze
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 17 vasario 2011 - 20:23
QUOTE(matre @ 2011 02 17, 20:48)
Kiba ir aš tuoj susigundysiu tokiu sijonu smile.gif

Kaunietės merginos, gal kas matėt kurioj nors pardėj Vernito pusvilnės baltos spalvos? Mano taške nėra, ir nebus dar tikrai kokias dvi savaites. O man medaliams dar kokių 500g reikia verysad.gif

Bijau suklaidinti, bet man atrodo, kad parduotuveje ABC yra. Ji randasi taikos prospekte.
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 02 17, 22:16)
Nezinau, kuriame tu mieste smile.gif Vilniuje Lindex'as yra Gedimino 9 ir Akropolyje, Kaune-Mole, Siauliuose- Akropolyje, Panevezyje-Babilone ir Klaipedos BIG'e. Gal dabar ir dar kur nors yra smile.gif

Tiesa, dar Vilniuje Oze


Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2011 02 17, 20:39)
Bijau suklaidinti, bet man atrodo, kad parduotuveje ABC yra. Ji randasi taikos prospekte.


Ačiū,gal jie jau užsivežė,nes anksčiau neturėjo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 02 17, 20:22)
lindexe yra tikrai geru elastinio tvirto trikotazo-pasijoniai ir apatinukai. Turiu toki-po visomis megztomis tamsiomis suknelemis ir sijonais nesioju. Kaina -didoka, bet daiktas tikrai geras. Ir "rinkes" prispaudzia-figura pagrazina smile.gif

Aciu uz info. Varysiu ir as savo rinkem pasijonio ieskot 4u.gif
Atsakyti
Keletas "ratuotojo " megztuko mezgimo variantų, raštas truputį pakeistas:

iš pusvilnės siūlų:
user posted image

iš merino vilnos:
user posted image
Atsakyti