Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

cool.gif cool.gif
QUOTE(netikėtai @ 2011 04 02, 14:36)
Sveikos mergiotės 4u.gif



Sveika sveika apsirgusi 4u.gif

as irgi vis ieskau kokio uzkrato... dairausi i vasarines ilgas sukneles (tipo vestuvine ar kazkas panasaus)... ax.gif

QUOTE(tiklis @ 2011 04 02, 14:36)
tadam- biggrin.gif  mano poncas man brangiausiajai blush2.gif



ooooohhhhooooo !!!! bigsmile.gif
kaip miela vel matyti ratuotuosius wub.gif
Tikli, labai sauniai ir ispudingai atrodo thumbup.gif isivaizduoju ant modeliuko - dar idealiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga-Monika @ 2011 04 01, 20:58)
dvynuke85 kur neri suknele, norjau pklausti del zenklinimo, kaip issisifruoja tas juodai uztusuotas kiausinis? visi zenkliukai aiskus.. nerandu ka tas reiskia..

nu va asta parase,bandziau taip kaip ji rase,bet man tada nestovejo tas visas motyvas,tada as tuos pumpurelius darau kitaip.kaip cia dabar isaiskint g.gif zodziu padarau uzmetima,tada kisu kaip,kad nertum akute,tada neisnerus jos istrauku,tada vel uzmetu ir vel pertraukiu,taip kiek sirdis geidzia norimo storio pumpuriuko.galiausiai pertraukiu per tuos visus uzmetimus ir viskas.tikiuosi supratai blush2.gif dar norejau pasakyt,bet pamirsau,kad kai dariau tuos pumpuriukus kaip asta rase,man jie pasirode tokie stamboki,kadangi noriu ja i darba detis,manau alkunem ir rankom jie butu nepatogus,tai pasitobukinau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvynuke85: 02 balandžio 2011 - 19:49
QUOTE(tiklis @ 2011 04 02, 14:36)
tadam- biggrin.gif  mano poncas man brangiausiajai blush2.gif



Tikli, jau koks fainas bigsmile.gif , negaliu atsiziuret wub.gif Kokia gera forma sugalvojai medaliams, man jau kyla noras savaji taip persiuti. Isivaizduoju, kad daug patogiau toki nesiot butu, nei smuks, nei kris nuo peciu, nei galvot kuo susegt, nenutis galai priekyje nuo svorio - nu vieni privalumai g.gif Super super, jauciu perdarinesiu rolleyes.gif Reik paskubet, nes jau tuoj nesiojimo sezonas atsidarys biggrin.gif
Atsakyti
va koks dar medaliukinis
user posted image
o cia siaip ideja
user posted image
Atsakyti
OI ACIU UZ PAGYRAS blush2.gif ...
atnesu antmodelinio vaizdo biggrin.gif

user posted image

user posted image

na atrodo pavyko isgaut tikra spalva biggrin.gif ..


siaip ideja apie TOKI PONCA IKVEPE BIELRA wub.gif ...
Atsakyti
Sveikutes, rodausi ir as jau savaji VS sijonuka ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 03 balandžio 2011 - 18:31
asta30a abaldet swoon.gif swoon.gif nu jau figurocka doh.gif superinis sijonas, labai graziai atrodo, o jau karoliai kokie fainuoliai ainainai thumbup.gif
tikli labai fainas poncas thumbup.gif nu va kokia geda blush2.gif visos jau po 2 numezge, o as.... ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif wow swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Labai labai labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Asta30a, nu labai dailiai, elegantiskai sijonukas atrodo 4u.gif Tau labai labai tinka wub.gif Ir visai kitoks negu dvynukes85, o abi ta pati mezget biggrin.gif Matai, spalva, ilgis, ant kito modelio, kiekvienas savaip zavus, bet taviskis tau laaaabai tinka thumbup.gif Ir karoliai superiniai drinks_cheers.gif

Tikli, nu fantastika 4u.gif Kai ne ant modelio, man jis atrode mazesnis, o dabar matau, kad toks nemazas, rimtas drabuzis thumbup.gif
Atsakyti
AAAATIIIDUUOOOKKK gun_rifle.gif KAROLIUS IR SIUJUONA-GREIT....

kur gyveni? lens.gif listen.gif ...nu gi negalima sitaip zmoniu traumuot TOKIAIS vaizdais doh.gif ...pliam,tik vieno viruso atsikraciau,jau vel zaraza uznese doh.gif ...ASTA-GAUSI MAN gun_rifle.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites, uz pagyras blush2.gif siaip ir man jis patinka... labai patogu su juom ir praktiska rolleyes.gif
beje... kad butu patogiau ir nesmuktu jis man zemyn (nes pakankamai sunkus) as ji prie ''golfiuko'' prineriau thumbup.gif taigi cia kaip ir suknele tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 04 03, 19:27)
Sveikutes, rodausi ir as jau savaji VS sijonuka  ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image

afigenai thumbup.gif wub.gif
o kokiu kabliuku cia varei,ar reikejo siaurint ar tiesiog viskas pagal schema ejosi ir tiek?
Atsakyti