Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(<Indriuska> @ 2011 03 31, 19:52)
Sveika  4u.gif
Norejau paklausti kiek mazdaug siuliuku reiktu sitai suknelei? noriu pirkti siulus internetu ir nezinau kiek pirkti. ir is kokiu siuliuku cia neri?
Aciu  blush2.gif

neriu is tokiu siuliuku
http://www.wollywood...GARNE/a-P000097
kiek reikes tai net neissivaizduoju,jauciu,kad tikrai nemazai.pradziai turiu 6kamuoliukus po50gr-125metrai.kadangi man situ siuliuku parde prie pat darbo,tai nelabai ir stengiuosi tiksliai suskaiciuot blush2.gif neriu 2nr kabliuku 4u.gif
Atsakyti
kažkada rodžiau, kad mezgu, tai įdedu kelias foto savo žaliuko - patapusio trumparankove liemene blush2.gif

Fotografas aš, o su šiandienos apšvietimu ir dar per veidrodį nepavyko foto normalių padaryt... Bet gal vaizdą susidarysit ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 01 balandžio 2011 - 10:29

Aaagnex, grazu, pavasariska thumbup.gif
O del rankoviu persigalvojai ar siulu nebeuzteko? Kiek atsimenu, lyg ilgom rankovem turejo buti g.gif Bet siaip labai fainai gavosi, dar jei ant juodo golfuko uzvilkt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 04 01, 12:43)
Aaagnex, grazu, pavasariska thumbup.gif 
O del rankoviu persigalvojai ar siulu nebeuzteko? Kiek atsimenu, lyg ilgom rankovem turejo buti g.gif Bet siaip labai fainai gavosi, dar jei ant juodo golfuko uzvilkt wub.gif

persigavojau biggrin.gif siūlų liko ir nemažai...

Ant juodo ir nešiosiu... tik dabar ant greičio nepasitaikė po ranka biggrin.gif
Atsakyti

Gal kas megzta siuo metu Ralph Lauren megztuka? g.gif
Galvoju apie ji blush2.gif negaliku ramiai miegot naktim lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2011 04 01, 15:29)
Gal kas megzta siuo metu Ralph Lauren megztuka?  g.gif
Galvoju apie ji  blush2.gif negaliku ramiai miegot naktim  lotuliukas.gif  doh.gif


Na aš vis dar jo nepabaigus.Kraštelį apnėrinėju ir jau netoli pabaiga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2011 04 01, 16:29)
Gal kas megzta siuo metu Ralph Lauren megztuka?  g.gif
Galvoju apie ji  blush2.gif negaliku ramiai miegot naktim  lotuliukas.gif  doh.gif


Aš dar jo nepradėjus lotuliukas.gif , dėl to sąžinė graužia doh.gif , ir vidinis balsas liepia megzt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 04 01, 11:29)
kažkada rodžiau, kad mezgu, tai įdedu kelias foto savo žaliuko - patapusio trumparankove liemene  blush2.gif

Fotografas aš, o su šiandienos apšvietimu ir dar per veidrodį nepavyko foto normalių padaryt... Bet gal vaizdą susidarysit  ax.gif

user posted image user posted image

oi kaip pavasariu dvelkia,grazu.super graziai ziurisi rastukas thumbup.gif
Atsakyti
dvynuke85 kur neri suknele, norjau pklausti del zenklinimo, kaip issisifruoja tas juodai uztusuotas kiausinis? visi zenkliukai aiskus.. nerandu ka tas reiskia..
Atsakyti
QUOTE(Inga-Monika @ 2011 04 01, 19:58)
dvynuke85 kur neri suknele, norjau pklausti del zenklinimo, kaip issisifruoja tas juodai uztusuotas kiausinis? visi zenkliukai aiskus.. nerandu ka tas reiskia..



neneriu sio grozio, bet itariu, kad...
4 arba 6 (pagal siulu stori arba pagal norima pumpurelio stori) stulpeliai su uzmetimu isneriami is vienos akies ir suneriami kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergiotės 4u.gif
Užkrito man akin va šitas meno kūrinys ax.gif Toks sakyčiau ratuotas,medalijonuotas,tai kaip ir tikčiau jums kompanijon.Ar naujus ligonius imat? Vietų yr? biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
tadam- biggrin.gif mano poncas man brangiausiajai blush2.gif

user posted image

realiai spalva panasesne sitoj foto,tik daug sodresne-tamsesne

user posted image

kada nors idesiu ir ant modelio mirksiukas.gif
Atsakyti