Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(aaagnex @ 2011 03 29, 16:53)
*dvynuke85 - oho kaip gražu wub.gif Kažkaip ant lovos trumpesnis atrodo blush2.gif Labai tau toks ilgis tinka ax.gif

Pasirodau darbinį variantą medaljoninio šalio... Dydis 1,7/1,1m...

Ant manęs foto bus vėliau... jeigu matot kažką, ką būtų jūsų akim galima pataisyt - prašom šaukt garsiai... ax.gif Spalva šiek tiek šviesesnė ax.gif

*user posted image

*uz tai ir neneriau daugiau,nes itariau,kad jisai baigsis pacioj netinkamiausioj vietoj ilgio atzvilgiu.aciu uz grazu zodi 4u.gif
*man grazu wub.gif ta spalvyte tai isvis,tokia vasara kvepia.pernai suknelyte is tokios spalvytes siulu neriau.
Atsakyti
kliausyyyk aaagne,jei dar liko siulo-idek nors maziuku medaliuku prie 1s mirksiukas.gif ten dabar atrodo kaip ''iskasta'' blush2.gif

dvynuke- wub.gif jau KOKIOS KOJOS bigsmile.gif ...SU TOKIOM KOJOM TIK TOKIUS SIUJONUS IR NESIOT thumbup.gif ...

AAAGNE-NU GRAZU wub.gif


kas dar-AI- LAAAABS PUPOS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 03 29, 16:25)
specialiai tau biggrin.gif


wub.gif

QUOTE(aaagnex @ 2011 03 29, 16:53)
dvynuke85 - oho kaip gražu wub.gif Kažkaip ant lovos trumpesnis atrodo blush2.gif Labai tau toks ilgis tinka ax.gif

Pasirodau darbinį variantą medaljoninio šalio... Dydis 1,7/1,1m...

Ant manęs foto bus vėliau... jeigu matot kažką, ką būtų jūsų akim galima pataisyt - prašom šaukt garsiai... ax.gif Spalva šiek tiek šviesesnė ax.gif



labai labai wub.gif

Va kokią nuorodą turiu, nieko naujo, turbūt:
http://www.liveinter.../post135895574/
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 03 29, 13:03)
Matre, auuuu!!!! Kur megztukas? biggrin.gif



Aš čia biggrin.gif Megztukas į pabaigą važiuoja,buvau išardžius apnėrimą visą, sumažinau stulpelių skaičių ir atrodo nebesibanguoja. smile.gif

O medaliai padėti spintoj, neturiu siūlų.Mano taške jų greitu laiku neturės, reiks gal savaitgalį šturmuot pardes ir ieškot siūlų doh.gif

QUOTE(dvynuke85 @ 2011 03 29, 16:25)
specialiai tau biggrin.gif



super 4u.gif Kai ne ant manekenės tai atrodė labai trumpas smile.gif

QUOTE(aaagnex @ 2011 03 29, 16:53)
Ant manęs foto bus vėliau... jeigu matot kažką, ką būtų jūsų akim galima pataisyt - prašom šaukt garsiai... ax.gif Spalva šiek tiek šviesesnė ax.gif



Liuks ir spalva tikrai labai graži. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 29 kovo 2011 - 20:21
QUOTE(aaagnex @ 2011 03 29, 16:53)
dvynuke85 - oho kaip gražu wub.gif Kažkaip ant lovos trumpesnis atrodo blush2.gif Labai tau toks ilgis tinka ax.gif

Pasirodau darbinį variantą medaljoninio šalio... Dydis 1,7/1,1m...

Ant manęs foto bus vėliau... jeigu matot kažką, ką būtų jūsų akim galima pataisyt - prašom šaukt garsiai... ax.gif Spalva šiek tiek šviesesnė ax.gif

user posted image

Man cia ne mezginys,o meno kurinys 4u.gif Neturiu zoziu,prasitrink az,negaliu parasyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzelee @ 2011 03 29, 22:15)
Man cia ne mezginys,o meno kurinys 4u.gif Neturiu zoziu

Tavo nuomonė man svarbiausia rolleyes.gif

Ačiū visoms už pagyrimus wub.gif
Atsakyti
Labadien mergytes 4u.gif

QUOTE(dvynuke85 @ 2011 03 29, 15:25)
specialiai tau biggrin.gif



dvynuke85, su tokiom kojom isvis sijono nereik biggrin.gif Atrodo super thumbup.gif ir ilgis pats tas. Man, kaip ir daugumai, ant lovos jis daug trumpesnis atrode g.gif , o ant manekenes - idealiai wub.gif

Aaagnex, labai grazus salis wub.gif , nebus gaila atiduoti? biggrin.gif

As vakar nenumezgiau ne vienos eiles blush2.gif reikes susiimti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 03 30, 13:07)
Labadien mergytes 4u.gif
*dvynuke85, su tokiom kojom isvis sijono nereik biggrin.gif  Atrodo super thumbup.gif  ir ilgis pats tas. Man, kaip ir daugumai, ant lovos jis daug trumpesnis atrode g.gif , o ant manekenes - idealiai wub.gif

*Aaagnex, labai grazus salis wub.gif , nebus gaila atiduoti? biggrin.gif

*As vakar nenumezgiau ne vienos eiles blush2.gif  reikes susiimti cool.gif

*aciuks.gif
* drinks_cheers.gif man butu gaila.
*pas mane irgi tokia pati nepasisekusi diena,nenuneriau nieko vakar.siandien dar reikia i parde spaust batu ieskot ir kelniu,nes rytoj mano katinos dienos baigiasi ir griztu i darba doh.gif cray.gif nebus kada man nert ir megzt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 03 30, 12:11)

*pas mane irgi tokia pati nepasisekusi diena,nenuneriau nieko vakar.siandien dar reikia i parde spaust batu ieskot ir kelniu,nes rytoj mano katinos dienos baigiasi ir griztu i darba doh.gif cray.gif nebus kada man nert ir megzt verysad.gif


Oi kaip uzjauciu 4u.gif Kaip as nelaukiu tos dienos, kai reiks i darba eit doh.gif Nezinau, kaip reiks viska suspet tada. Apie mezginius isvis teks pamirst turbut verysad.gif O tu kokioj armijoj ar oro gvardijoj dirbi gal bigsmile.gif Pas juos ten mazai atostogu vaiku auginimui duoda. O tu irgi taip anksti grizti, matau suneliui tik 6 men dar unsure.gif
Atsakyti
Ai, prisiminiau doh.gif kad tu ne Lietuvoj gyveni, todel taip greit i darba turi eit. Bet kokiu atveju nelinksma, laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 03 30, 14:23)
Oi kaip uzjauciu 4u.gif  Kaip as nelaukiu tos dienos, kai reiks i darba eit doh.gif  Nezinau, kaip reiks viska suspet tada. Apie mezginius isvis teks pamirst turbut verysad.gif O tu kokioj armijoj ar oro gvardijoj dirbi gal bigsmile.gif Pas juos ten mazai atostogu vaiku auginimui duoda. O tu irgi taip anksti grizti, matau suneliui tik 6 men dar unsure.gif

aha,airijoj as cia apmokamu dekretiniu tik 6menesiai ir tai iskaiciuojant laika iki gimdymo doh.gif dirbu as UPS pervezimuose,oro bet gvardija biggrin.gif nenoriu ziauriai sikart,kai paskaiciuoju,kad man is algos kai sumokesiu auklei ir atmesiu kelione liks tiek kiek as auklei sumoku,tai net verkt norisi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 03 29, 12:27)
turiu tuoj sumesiu ka turiu 4u.gif forget,jei tu turi papildomu prie to ka sumesiu,mestelk ir tu mirksiukas.gif nes turiu itarima,kad pas mane cia gal truksta kazko po kompo mirties.
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
va ka turiu pasinerus,bet nezinau,gal visgi baltos norisi jos man  g.gif tikra spalva pirmoj fotkej 4u.gif
user posted image
user posted image

Sveika 4u.gif
Norejau paklausti kiek mazdaug siuliuku reiktu sitai suknelei? noriu pirkti siulus internetu ir nezinau kiek pirkti. ir is kokiu siuliuku cia neri?
Aciu blush2.gif
Atsakyti