Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

QUOTE(dvynuke85 @ 2011 03 29, 01:53)
nu ziuriu pakolkas kokios siulu sanaudos,nes kamuolelis 3eu,is kamuoliuko isejo 2.5motyvo.reikes kokiu 30arba ir daugiau,dar sijonas,tai skaiciuojuos kiek ta suknele man ''atsistos'' biggrin.gif kaip ta baltute,tik pas mane siuliukas zydras.
user posted image


čia gi mano vestuvinės transformacija biggrin.gif

Juoda uoga, namų kompe, turiu nuodorą išsisaugojus, įdėsiu vakare mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 03 29, 09:27)
dvynuke85, o grožis koks suknutės  bigsmile.gif , gal chemutę turi ? wub.gif  bigsmile.gif

turiu tuoj sumesiu ka turiu 4u.gif forget,jei tu turi papildomu prie to ka sumesiu,mestelk ir tu mirksiukas.gif nes turiu itarima,kad pas mane cia gal truksta kazko po kompo mirties.
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
va ka turiu pasinerus,bet nezinau,gal visgi baltos norisi jos man g.gif tikra spalva pirmoj fotkej 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvynuke85: 29 kovo 2011 - 11:28
Nu man tai gražu g.gif nenorėčiau baltos schmoll.gif O tu nutrauki siūlą? Sesuo, kai nėrė, tai, kad mažiau būtų mazgų, pabaisusi medalį, pertempdavo tokio ilgio, kiek reikia iki kito medalio vidurio, ir nerdavo sekantį, tada mazgų nelieka

Nežinau ar aiškiai parašiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 29 kovo 2011 - 11:31
QUOTE(Forget @ 2011 03 29, 12:31)
Nu man tai gražu g.gif  nenorėčiau baltos  schmoll.gif  O tu nutrauki siūlą? Sesuo, kai nėrė, tai, kad mažiau būtų mazgų, pabaisusi medalį, pertempdavo tokio ilgio, kiek reikia iki kito medalio vidurio, ir nerdavo sekantį, tada mazgų nelieka

Nežinau ar aiškiai parašiau  biggrin.gif

pakolkas cia niekas netraukta,nes norejau paziuret kiek issineria is 1kamuoliuko,tai padariau kaip tavo sese,tiesiog palikau kiek reikia ir tiek.tokie nemazi tie motyvai man gaunasi.o tu dar kazkokiu papildomu schemu prie to ka ikeliau turi?
Atsakyti
Net neįsivaizduoju kas ten yra, nes turiu nuorodą, kur yra šita suknelė ir kelio schemos. Negaliu dabar pažiūrėt, namų kompe mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 03 29, 13:31)
Nu man tai gražu g.gif  nenorėčiau baltos  schmoll.gif  O tu nutrauki siūlą? Sesuo, kai nėrė, tai, kad mažiau būtų mazgų, pabaisusi medalį, pertempdavo tokio ilgio, kiek reikia iki kito medalio vidurio, ir nerdavo sekantį, tada mazgų nelieka

Nežinau ar aiškiai parašiau  biggrin.gif


Dėkui, Merginos, už schemas 4u.gif 4u.gif 4u.gif , Forget, tavo sesuo - genijus bigsmile.gif , gera mintis tik siūlą pertempti iki kito motyvo vidurio drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Ziuriu juodauoga beveik viena pati temute palaikai, saunuole 4u.gif

Dvynuke85, saunus sijonukas thumbup.gif , tiesa, man patiktu ilgesnis siek tiek, bet cia jau reik matuotis, ziuret, kaip tas ilgis, tikiu, kad tau ir taip labai tinka Idomu butu foto ant taves pamatyt ax.gif

Juodaauoga, tavo visi darbeliai thumbup.gif , kada tu speji tiek visko g.gif Aguonos labai grazios wub.gif

Asta30a, nu ir as nekantrauju tavo sijona pamatyt, jau isivaizduoju ta grozi bigsmile.gif

Dvynuke 85, suknele labai grazi wub.gif , tik man nebutu kur eit su ja, nes ji jau tokia vasariska, turi rengtis kai pakankamai silta, o man jau tada su rankovem ir tokiu uzdaru kaklu apsirengt ka be sansu - buciau slapia is karto - man visada ziauriai karsta doh.gif Nebent kazkaip perdirbt ja, padidint iskirpte ir nesiot kaip kokia tunika ant golfuko kokio kad ir dabar g.gif

Matre, auuuu!!!! Kur megztukas? biggrin.gif

Forget, nieko nemezgi/neneri dabar? vis dar odos, karoliai, virvutes?

Agnex, kaip medaliai?

O as kad uzstrigau su savo kasuotuoju per pecius(okutanaja kosami) megztiniu, permezginejau milijona kartu doh.gif , tiksliau pacias kasas trumpinau 2 kartus, jau po dekoratyvinio susiuvimo, kakla permezginejau 9 kartus gun_bandana.gif gun_bandana.gif , liemeni siaurinau viena karta irgi ardziau po dekoratyvinio susiuvimo jau, rankoves numezgiau dvi skirtingo ilgio, sakau ziuresiu kuri geriau, ir ka jus galvojat - abi per trumpos lotuliukas.gifbash.gif Nors nusisauk, nu bet dabar jau kasos ir kaklas tvarkoj, liemuo irgi, tai liko rankoves karsta.gif Nu sakau, vistiek as ji pribaigsiu cool.gif
Atsakyti
smina, ištvermės "pribaiginėjant" mezgtuką mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Užverčiau temą savo nebaigtais megztais rakandais doh.gif , šitaip ataskaita daviau kad aktyviai rankdarbiauju lotuliukas.gif
( visai gėdos nebeturiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 03 29, 13:03)
Dvynuke85, saunus sijonukas thumbup.gif , tiesa, man patiktu ilgesnis siek tiek, bet cia jau reik matuotis, ziuret, kaip tas ilgis, tikiu, kad tau ir taip labai tinka Idomu butu foto ant taves pamatyt ax.gif 

specialiai tau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
dvynuke85, be žodžių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , labai tinka sijonukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 03 29, 16:39)
dvynuke85, be žodžių  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , labai tinka sijonukas  thumbup.gif

aciuks.gif
Atsakyti
dvynuke85 - oho kaip gražu wub.gif Kažkaip ant lovos trumpesnis atrodo blush2.gif Labai tau toks ilgis tinka ax.gif

Pasirodau darbinį variantą medaljoninio šalio... Dydis 1,7/1,1m...

Ant manęs foto bus vėliau... jeigu matot kažką, ką būtų jūsų akim galima pataisyt - prašom šaukt garsiai... ax.gif Spalva šiek tiek šviesesnė ax.gif

user posted image
Atsakyti