Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

eveka,nuorodele thumbup.gif
ka mergiotes dabar uzeme nerti ar kas planuose?
VS sijonas uzkniso negyvai,bet baigiau karsta.gif jau taip netiko mano siulai tam sijonai,baisiausiai platejo beneriant,siaurinai,siaurinai jau i gala isvis uzkniso,bet baigiau.
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 03 24, 15:32)
eveka,nuorodele thumbup.gif
ka mergiotes dabar uzeme nerti ar kas planuose?
VS sijonas uzkniso negyvai,bet baigiau karsta.gif jau taip netiko mano siulai tam sijonai,baisiausiai platejo beneriant,siaurinai,siaurinai jau i gala isvis uzkniso,bet baigiau.


tai pala pala... akur foto ?!?!? bigsmile.gif
noooorim fotosesijos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 03 24, 16:36)
tai pala pala... akur foto ?!?!?  bigsmile.gif
noooorim fotosesijos  cool.gif

kad nelabai jis man patinka,na ne to tikejausi,tai ir nesirodau biggrin.gif pagal tas visas schemas man butu saules kliosas isejes,tai baisiausiai vargau as su juo ir tai ne visai toks kokio norejau doh.gif
nu gerai rodau.siulas dar nenukirptas,nes galvoju ar nepatraukus uz to galo ir neisardzius biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
dvynuke85, labai gražus sijonukas thumbup.gif , trumpam sijonėliui labai tinka ir spalva šviesi ir toks platumas wub.gif

Aš pabandžiau nerti ta ratukinę palaidinukę nenutraukiant siūlo. Nuneriau "juodraštį " iš ardytų siūlų, nuotraukos dar neįkeltos, pamačiau kas negerai, kai pradėsiu nerti "švaraštį" iš gerų siūlų - tuomet klaidų gal bus mažiau ax.gif
Šiandien netikėtai griebė įkvėpimas nert vasarai rankinę....bet blush2.gif , vietoj rankinės galingą sagę rankinei nunėriau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 03 24, 20:09)
Šiandien netikėtai griebė įkvėpimas nert vasarai rankinę....bet  blush2.gif , vietoj rankinės galingą sagę rankinei nunėriau  cool.gif

tai pala pala... a kur foto ?!?!? bigsmile.gif lotuliukas.gif
eveka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa frusty.gif aciu thumbup.gif
Jau zinau ko noriu doh.gif
dvynuke VS sijonas bus toks trumputis? bigsmile.gif Fainas, baltas....tikras vasarinis prie nudegusio kuno wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 24 kovo 2011 - 19:41
Poeme, fotosesija sagės bus photo.gif ( kol kas be rankinės blush2.gif ) gerą pusdienį terliojausi aš su ja, tad nusprendžiau atidėti fotografavimus...kol kas tik pati į ją žiūriu, o kitiems nerodau vacation4.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Paskutinieji laisvalaikio darbai :

Nertas sijonas " Pieva migloje", siūlai medvilnė su viskoze
user posted image

Rašto fragmentas:
user posted image

Nerta sagė "Aguona", skirta rankinei. dydis 20x20 cm, pakabuko ilgis ~17 cm
user posted image

Mažesnė "Aguona" dydis 15x15 cm, pakabuko ilgis 12 cm
user posted image

bandymas nerti "ratukinę" palaidinukę nenutraukiant siūlo:
user posted image

Būsimas vasarinis drabužis "Ramunėlės" . Rašto fragmentas:
user posted image



Atsakyti
na va... pabaigiau ir as savaji VS sijona thumbup.gif kai isdzius - imesiu vaizdu rolleyes.gif

dabar neriu karolius ir dirza prie jo cool.gif
ir ieskau kito viruso bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 03 28, 23:27)
na va... pabaigiau ir as savaji VS sijona  thumbup.gif  kai isdzius - imesiu vaizdu  rolleyes.gif

dabar neriu karolius ir dirza prie jo  cool.gif
ir ieskau kito viruso  bigsmile.gif

kaip noriu nuotraukos,jau issivaizduoju koks grozis bus wub.gif as apsiziurejau,kad neturiu 5virbaliuku tai bolero lauks kol pradesiu dirbt ir tada i siuline dazniau uzsuksiu,tada ir virbalus nusipirksiu.tuo tarpu bandau suknei pasinert motyvus,kad paziuret kiek siulu eina ir pasiskaiciuot kiek kainuos man suknele.
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 03 28, 22:34)
kaip noriu nuotraukos,jau issivaizduoju koks grozis bus wub.gif as apsiziurejau,kad neturiu 5virbaliuku tai bolero lauks kol pradesiu dirbt ir tada i siuline dazniau uzsuksiu,tada ir virbalus nusipirksiu.tuo tarpu bandau suknei pasinert motyvus,kad paziuret kiek siulu eina ir pasiskaiciuot kiek kainuos man suknele.


nersiesi suknele ? kokia? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 03 28, 23:42)
nersiesi suknele ? kokia?  bigsmile.gif

nu ziuriu pakolkas kokios siulu sanaudos,nes kamuolelis 3eu,is kamuoliuko isejo 2.5motyvo.reikes kokiu 30arba ir daugiau,dar sijonas,tai skaiciuojuos kiek ta suknele man ''atsistos'' biggrin.gif kaip ta baltute,tik pas mane siuliukas zydras.
user posted image
Atsakyti
dvynuke85, o grožis koks suknutės bigsmile.gif , gal chemutę turi ? wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti