Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

Merginos, kurios mezgete medaljonini shali, galit man blondinei paaiskinti, ar visos schemos su klaidom? doh.gif kazkokia nesamone gaunasi... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2011 03 19, 20:30)
Merginos, kurios mezgete medaljonini shali, galit man blondinei paaiskinti, ar visos schemos su klaidom?  doh.gif  kazkokia nesamone gaunasi... sad.gif


visos schemutes teisingos mirksiukas.gif
paprasciausiai nuo vaselio bei siulu storio reikia pasikoreguoti... vienoms reikejo dadeti, kitoms pamazinti akiu skaiciu... ar kaip kitaip pakoreguoti... siaip, mano atveju, matyt siulas atitiko vaselio stori - del to as nei vienos schemutes nekoregavau... tik nerdama ''ramunele'' neriau stulpeliais su vienu uzmetimu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 03 19, 19:39)
visos schemutes teisingos  mirksiukas.gif
paprasciausiai nuo vaselio bei siulu storio reikia pasikoreguoti... vienoms reikejo dadeti, kitoms pamazinti akiu skaiciu... ar kaip kitaip pakoreguoti... siaip, mano atveju, matyt siulas atitiko vaselio stori - del to as nei vienos schemutes nekoregavau... tik nerdama ''ramunele'' neriau stulpeliais su vienu uzmetimu  cool.gif

Pasiseke... unsure.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2011 03 19, 21:30)
Merginos, kurios mezgete medaljonini shali, galit man blondinei paaiskinti, ar visos schemos su klaidom?  doh.gif  kazkokia nesamone gaunasi... sad.gif

Neatsimenu kuriems medaliams, bet ir man reikejo "pasikoreguoti"....As ziurejau merginu nunertus medalius albume ir ziurejau kas realiai turi gautis mirksiukas.gif
Sveikos visos 4u.gif
Pirmiausiai noriu pasidziaugti darbeliais, juodauoga nu "Serviatkinas" kokio grozio bigsmile.gif O nuo pavadinimo, tai zvengiau 15min lotuliukas.gif Nuo to pasidare dar grazesnis biggrin.gif thumbup.gif Ziauriai noriu pamatyti kaip atrodo uzsidejus. Gali ir ne juros fone nusifotkint topsecret.gif
tiklio svarkelis super thumbup.gif Man aklai vistai nesimato kur kuri puse doh.gif Zodziu nusprendziau - kad ir tas ir kitas variantas labai grazus 4u.gif
Man buvo vaizdo plokte saibom isejusi, tai sedejom be kompo savaite, po to puoliau mokslus darytis, nes neturejau su kuo, tai zodziu mano salis mirties taske kol kas verysad.gif Prasau kalti prie gedos stulpo 000189.gif
Kadangi pati prasausi, gal ne taip skaudes user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 19 kovo 2011 - 21:31
Poeme dėkui už pagyras lotuliukas.gif , pavadinimas drabužiams savaime prilimpa, vieniems - rimtas "vardas" duodamas , kitiems pravardė biggrin.gif. Prisiprašė tas rūbas tokio vardo, nes tos staltiesės su rankovėm " a la drabužio" pavidalu man ramiai gyventi nedavė doh.gif , vienos mezga staltieses iš moheros ir nešioja kaip sijonus ir balines suknias wub.gif , kitos neria staltieses su rankovėmis - ir nešioja kaip puošnų kazdieninį rūbą cool.gif
Apsiverčiau mezgimais, tik akys iš po siūlų matosi, paskutiniu metu atrodau maždaug taip ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 03 19, 23:06)
Poeme dėkui už pagyras  lotuliukas.gif ,  pavadinimas drabužiams savaime prilimpa, vieniems - rimtas "vardas" duodamas , kitiems pravardė  biggrin.gif.

Supratau, supratau - vardas, pavarde.... gerai kad asmens kodo dar nesuteiki lotuliukas.gif
Juokauju zinoma mirksiukas.gif
Zinok as irgi su malonumu geriau siulais apsiversciau, nei knygom, formulem ir pan. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 03 19, 17:06)

Matre, as tai nesiaurinau ne kiek to apmezgimo krastelio. Jau rasiau, kaip akis rinkau, dabar neprisimenu tiksliai, bet pridejau dar ju kas trecia ir kas ketvirta berods, kai rinkau pirmojoj eilej. Bet as 3cio Nr. vaseli naudojau. Man lyg nebangavo. O tu truputi apmezgus matavaisi? Gal kai uzsidesi, issitemps ir nebebanguos? Man ir dabar, kai baigtas tas megztinis, kai uzsidedu kaip tik lug noretusi platesnio to krasto (ne eiliu daugiau, bet kad issitemptu daugiau), tai as ji vis patampau dar i sonus biggrin.gif O kaip platint as nelabai issivaizduoju, nebent pacioj pirmoj eilej, kol visi stulpeliai vienodi, o sekanciose taigi nebesigaus rastas g.gif


Tai vat aš ir dariau pagal tave ax.gif Bet apačia man bangavosi.Buvau apnėrus gal 4 eiles,pasimatavau.Viršus kaip ir nieko, o apačioj bangos. Nuardžiau, biški sumažinau dadėjimus. Žiūrėsiu kas gausis.
Atsakyti
juodauoga thumbup.gif wub.gif
man beliko 9eiles sijono,jau audziu minti kas cia bus sekanciam plane biggrin.gif dar prie viso to praeita savaite lt sakute nusipirkau,reiks ddar ja isbandyt ax.gif
ka kitos nuziureje esat?
Atsakyti
Radau pas rusaites palaidinukės ir suknelės nėrimą iš apvalių motyvų, nenutraukiant siūlo: http://club.osinka.r...59a88ed45510000
user posted image
Šitas dalykas man labai parūpo rolleyes.gif , pamačiau - ir noriu išbandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 03 20, 14:51)
Radau pas rusaites palaidinukės ir suknelės  nėrimą iš apvalių motyvų, nenutraukiant siūlo: http://club.osinka.r...59a88ed45510000
user posted image
Šitas dalykas man labai parūpo  rolleyes.gif , pamačiau - ir noriu išbandyt ax.gif

Mmmmm i ji jau senai seile varvinu
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 03 20, 14:51)
Radau pas rusaites palaidinukės ir suknelės  nėrimą iš apvalių motyvų, nenutraukiant siūlo

mmmm kaip idomiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 03 20, 14:51)
Radau pas rusaites palaidinukės ir suknelės  nėrimą iš apvalių motyvų, nenutraukiant siūlo:

Superrr wub.gif
Kaip tik vasara ant nosies ax.gif
Atsakyti