Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

AHOY... biggrin.gif

KAIP GAVANAT?

nu gerai gerai,bifki jus apleidau-bet SKAITAU IR DOMIUOS 4u.gif ...

nu neriu ir sali sau brangiajai biggrin.gif ..ir paltuka-megstuka mamytei mezgu...ir vat ka vakar pabaigiau-per pura vakaru...galima nesiot is abieju pusiu biggrin.gif ...nes nu niekaip neapsisprendziau kuri grazesne lotuliukas.gif ...

user posted image


nu bet zinokit tas siuls ''super merino'' mani kazkaip nezavi g.gif ..tamposi tie medaliai kazkaip g.gif ..anas mano angora buvo man mielesnis unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Smina, dėkui 4u.gif
Forget laikykis, nieko amžino nėra...ateina galas ir blogiems dalykams mirksiukas.gif
Tiklio švarkelis bigsmile.gif , labai gražus 4u.gif
Visoms mezgančioms, neriančioms gražių idėjų ir smagaus mezgimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pavyzdys, kokią virvutę nusinerti vietoj paprastos pynelės:
user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Forget, tikiuosi, nieko labai blogo unsure.gif , laikykis 4u.gif Kas per rankdarbiai - vel is laikrasciu pini gal? bigsmile.gif

Asta30a kas per kursai? Su mezgimu nesusije? bigsmile.gif

Matre, nu tai jau sviesa tunelio gale biggrin.gif Nu laukiam jau labai foto ant manekenes smile.gif

Tikli, super daiktas gavosi 4u.gif , rimtai abi puses gerosios. Man vistik gerosios akys gal graziau, bent jau foto, bet cia tik mano nuomone 4u.gif Iki tavo tempu man doh.gif
Del tu merino super, jie man virbalais viskas tvarkoj mezgasi, o vat vaseliu, kazkaip skiriasi, atsisuka, pesiojasi - irgi buvo nepatogus, buvau bandzius pradzioj viena medali. Dabar savo "kasuotaji" megztini is tokiu mezgu.

Agnex, matyt dabar tokia salio stadija, kai "vaizdas nedziugina" biggrin.gif juk dauguma per ja praejom, o kai skyles uzsikamso, visi medaliai susidelioja - vaizdas kazkaip ima ir atsistoja i vieta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 03 11, 15:18)

Matre, nu tai jau sviesa tunelio gale biggrin.gif  Nu laukiam jau labai foto ant manekenes smile.gif



Nu šviesa tunelio gale jau turbūt nebetoli biggrin.gif Tik neramu nes apačia pasigarbanoja.Kol kas turiu kokias 2eiles apnėrus,kažin nebesiraitys toliau? g.gif

O jau grožių merginos prigaminusios 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 03 11, 16:18)
Sveikutes 4u.gif

Forget, tikiuosi, nieko labai blogo unsure.gif , laikykis 4u.gif  Kas per rankdarbiai - vel is laikrasciu pini gal? bigsmile.gif




Nea, nieko blogo biggrin.gif Ruosšiuosi šiokiems tokiems pasikeitimams. Nesilaukiu biggrin.gif

Sutažas ir "indėniški" iš odelių ir karolių rolleyes.gif
Atsakyti
Aptilo tema, jau net sunku surast rolleyes.gif

Kaip sekasi sijonus nert? ax.gif

Ką dabar gaminat? g.gif rolleyes.gif

Atsakyti
Merginos, ar jums megztinio apačia bangavosi.Aš turbūt rato kraštus per laisvai mezgiau, tai šiek tiek bangavosi.Jau buvau apnėrusi kokias 4 eiles, bet teko ardyt nes banguojasi. Mažinau stulpelių skaičių,tai nežinau ar bus kas geriau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 03 18, 07:57)
Kaip sekasi sijonus nert?  ax.gif



as tai vis dar prie sijonuko sedziu... vis maziau to laiko jam belieka unsure.gif bet dar neperdegiau - norisis kuo greiciau nusinerti wub.gif vakar kaip tik pasijoni jau nusipirkau thumbup.gif

QUOTE(matre @ 2011 03 18, 08:35)
Merginos, ar jums megztinio apačia bangavosi.Aš turbūt rato kraštus per laisvai mezgiau, tai šiek tiek bangavosi.Jau buvau apnėrusi kokias 4 eiles, bet teko ardyt nes banguojasi. Mažinau stulpelių skaičių,tai nežinau ar bus kas geriau. g.gif


gali banguotis del didelio akiu skaiciaus... as tiksliai nebepamenu, bet atrodo kad kas trecia ir ketvirta stulpeli sunerdavau kartu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 03 18, 12:26)

gali banguotis del didelio akiu skaiciaus... as tiksliai nebepamenu, bet atrodo kad kas trecia ir ketvirta stulpeli sunerdavau kartu...  smile.gif


Tai tu pirmoj eilėj jau siaurinai kai apnerinėt pradėjai? g.gif Nes aš kažkiek platinau.
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 03 18, 13:16)
Tai tu pirmoj eilėj jau siaurinai kai apnerinėt pradėjai? g.gif Nes aš kažkiek platinau.


as jau nuo pirmosios siaurinau... bet cia gi priklauso nuo vaselio storio unsure.gif as su ganetinai storu vaseliu apnerinejau...
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 03 18, 13:25)
as jau nuo pirmosios siaurinau... bet cia gi priklauso nuo vaselio storio  unsure.gif  as su ganetinai storu vaseliu apnerinejau...


Aš su nr.4 vašeliu neriu,irgi toks neplonas atrodo.Nu vargas man su tuo megztiniu doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Matre, as tai nesiaurinau ne kiek to apmezgimo krastelio. Jau rasiau, kaip akis rinkau, dabar neprisimenu tiksliai, bet pridejau dar ju kas trecia ir kas ketvirta berods, kai rinkau pirmojoj eilej. Bet as 3cio Nr. vaseli naudojau. Man lyg nebangavo. O tu truputi apmezgus matavaisi? Gal kai uzsidesi, issitemps ir nebebanguos? Man ir dabar, kai baigtas tas megztinis, kai uzsidedu kaip tik lug noretusi platesnio to krasto (ne eiliu daugiau, bet kad issitemptu daugiau), tai as ji vis patampau dar i sonus biggrin.gif O kaip platint as nelabai issivaizduoju, nebent pacioj pirmoj eilej, kol visi stulpeliai vienodi, o sekanciose taigi nebesigaus rastas g.gif
Atsakyti