Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

ui silku tai visu tikriausiai reikejo plonesniu, nes visos velimam tikriausiai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2011 02 22, 13:15)
ui silku tai visu tikriausiai reikejo plonesniu, nes visos velimam tikriausiai mastau.gif


tikrai taip g.gif
Besijuokianti, gal dar eis paprasyt 4u.gif
Atsakyti
Šiaip jie savo saite rašo, kad mažus gabaliukus ir storesnius nededa iš vis. Tik pgl specialių prašymą juos deda (paprastai kas lėles gamina), o tie rinkiniai tai kaip suprantu įvairūs.
Už savo užsakymus esat atsakinga kiekviena atskirai smile.gif, aš savo nuožiūra nieko nedarašau ir nekeičiu. Nebent netyčiom ką nors ne taip įpaišysiu doh.gif ...
Beto, manau dar nevėlu prašyt plonesnių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 22 vasario 2011 - 12:24
as irgi kazkaip nepagalvojau ,kad reiktu silko plonesnio prasyti.bet tikrai butu geriau plonesnis wub.gif
Atsakyti
Visoms plonesnio?

Galutiniai kiekiai (32.2 kg):

1. Besijuokianti (2,540 kg);
2. Kadabra (3,5 kg);
3. Žollia (3,5 kg);
4. Bulaukiux (4 kg 520 g);
5. Raganėlė (4,5 kg);
6. Dago (3.5 kg);
7. Barric (3 kg);
8. Linada (1 kg 140 g) + magnetiniai užsegimai;
9. Katinytis (1 kg);
10. Blanšytė (1 kg);
11. Stewie (0.5 kg);
12. Juperi (2 kg)+ magnetiniai užsegimai;
13. Corrie (1.5 kg) + masažuokliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 22 vasario 2011 - 13:03
tai va, dabar sugaudyt visas sunku.
Bet galvoju, kad gi ivelimui naudos, tai tikrai geriau plonesnis g.gif .
Dekui tau, ziuresim ka cia gausim. Besijuokianti, dar pabandyk paprasyti, kad neuzmirstu pavadinimu parasyti prie kiekv.vilnos ipakavimo, nes jiems tai gal suprantama, o mes gi kaip? Lengviau bus skirstyti.
Atsakyti
plonesnio blush-anim-cl.gif: bet jei ka - tiks visoks. man ir storesnis isvelia smile.gif
Atsakyti
Aga, kai jau sakysim, kad tikrai kainos tinka, tai pasakosim kaip pakuot ir tų šilkų tada plonų prašysim. Dabar dar anksti smile.gif .
Tik, kad nepamiršt...
O dėl įvėlimo - tai žiūrint ką velia. Šalikėliams tai plini gerai, bet visai ploni tapkėms - klausimas. Aš tokį skaidrų minkštą įvėlinėjau, tai jį vilna tiesiog "suėdė".
Atsakyti
Man kaip bus taip bus, ta prasme išeis paprašyt gerai , neišeis irgi gerai ax.gif .
Atsakyti
Tiesa, kadaangi turim kiekvienos prekės tikslų kiekį, galima būtų paskaičiuot ir bendrą sumą. Gal kas norit biggrin.gif , paskui palygintumėm su jų paskaičiavimais.
Aš šiandien jau prisiskaičiavau, pasuoju dar ką nors skaičuot, bet šiaip įdomu apie kokią sumą kalba eina...
Atsakyti
man sluoksna šilko tai nesuvalgo, o į karšinį labiau patinka liną įbanguot smile.gif kiek daugmaž už kg siuntimo gaunasi gal kas primetėt?
Atsakyti
Suskaiciavau. Man gavosi - 312,41 eu (jeigu nesuklydau).
Butu smagu, kad dar kas nors permestu, patikrinimui.

p.s. cia tik prekiu kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 22 vasario 2011 - 13:42