Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(bulaukiux @ 2011 02 21, 15:13)
aš kol kas lyderė pagal svrį blush2.gif ar nebūsiu per daug apžiojusi? g.gif  bigsmile.gif

tai malacius, tikrai nemanau, kad perdaug - bele ne an sonu tie kg biggrin.gif - kuo daugiau velimo, tuo daugiau kg nuo kumpiu nueis biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, iki šiandien 24.00 priimam VISAS.
Kas vėluos, nebepriisim smile.gif .
Siuntimo išlaidas galima daugmaž prisimest. Tam ir įrašiau bendrą svorį, manau bus apie 30 kg. Ten yra lentelė jų tinklapy, LT - 2 zona. Daugmaž tikrai galima pasiskaičiuot kiek bus.
Kas būna Kaune retkarčiais, aš galėsiu jūsų siuntinį palaikyt, jei kam reikės (aišku ne per ilgai, pakui kandys įsisuks nuo per ilgo stovėjimo...)
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 02 21, 17:11)
tai malacius, tikrai nemanau, kad perdaug - bele ne an sonu tie kg biggrin.gif - kuo daugiau velimo, tuo daugiau kg nuo kumpiu nueis biggrin.gif

drinks_cheers.gif aš taip ir sakau-einu į vonią su treniruokliu padirbėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 19, 20:30)
Na, jei nesivels, tai pribadysiu kilogramus meškiukų biggrin.gif

1. 0,5 kg - БЕЛАЯ (топленое молоко) Цена 1 кг – 8.80 евро;
2. 1 kg - МЕЛАНЖ (смесь белой и коричневой шерсти) Цена 1 кг – 8.80 евро;
3. 0,5 kg - КОРИЧНЕВАЯ Цена 1 кг – 9.80 евро;
4. 0,5 kg - Топс 30 микрона серый, 100 % овечья шерсть Толщина волокна 30 микрон, длинна 84 мм Цвет натуральный серо-коричневый Цена: 8.80 евро- 1 кг (фасовка любая);
5. 0,5 kg - Лиловый Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.);
6. 0,5 kg - Цикламен Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.);
7. 0,5 kg - Мериносовый топс, производство Болгария. Толщина волокна 28 микрон, длинна 84 мм Цвет натуральный светлый (топленое молоко) Цена: 12 евро - 1 кг (фасовка любая);

ir jeigu galima - aptarimuose rašo, kad užsakant galima perspėt jog perkama vėlimui ir reikalingas plonas didesnėm skiautėm šilkas - jei apsiimsit ne tik vilną užsakyti bet ir šito reikalo tai būtų labai wub.gif ):
8. 500 g - ЛОСКУТЫ 100% ШЕЛК Разного размера и цвета. Цена: 500 гр – 2 евро

Kažin nepersistengiau g.gif

Sorry, raganele, cituoju tave...neskiriu nei kur karsinys , nei kur sluoksna...bezdzione ir tiek...ziauriai neturiu laiko ilgiems pamastymams...
0,5kg - МЕЛАНЖ (смесь белой и коричневой шерсти) Цена 1 кг – 8.80 евро;
0,5 kg - КОРИЧНЕВАЯ Цена 1 кг – 9.80 евро;
0,5 kg - Цикламен Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.);
500 g - ЛОСКУТЫ 100% ШЕЛК Разного размера и цвета. Цена: 500 гр – 2 евро
ir dar noriu
2 magnetuku uzsegimam 20 mm

jau kaunietem dangus garantuotas uz varga...
man siuskit i az visa info smile.gif

aciu Jums 4u.gif
oiii tikslinu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 21 vasario 2011 - 18:38
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 21, 16:39)
Kas būna Kaune retkarčiais, aš galėsiu jūsų siuntinį palaikyt, jei kam reikės

Mano dukra mokosi Kaune, tai ji paims iš tavęs ir parveš man.
Atsakyti
mano sesuo buna Kaune daznokai, paims tikrai
Atsakyti
tai laukiu i AZ kur pervest smile.gif merginos, NEPAMIRSKITE pervest keliais litais daugiau (kokiu +3 Lt), nes bankai dazniausiai is abieju galu uz pavedimus nuraso po lita su kapeikom...
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 02 21, 21:27)
tai laukiu i AZ kur pervest smile.gif merginos, NEPAMIRSKITE pervest keliais litais daugiau (kokiu +3 Lt), nes bankai dazniausiai is abieju galu uz pavedimus nuraso po lita su kapeikom...

drinks_cheers.gif ir dar turbūt už konvertavimą į eurus g.gif
Atsakyti
Žollia, tu kirilica jiems rašei? Užsiknisiu aš ryt su ta kirilica... Jau šįryt porą valandų skaičiavau ką čia užsakinėjam biggrin.gif
Ir kol kas nieko nepervedinėjam, tik morališkai ruošiamės smile.gif . Gal dar neduos mums tos vilnos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 21 vasario 2011 - 21:26
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 21, 21:24)
Žollia, tu kirilica jiems rašei? Užsiknisiu aš ryt su ta kirilica... Jau šįryt porą valandų skaičiavau ką čia užsakinėjam biggrin.gif
Ir kol kas nieko nepervedinėjam, tik morališkai ruošiamės smile.gif . Gal dar neduos mums tos vilnos...

Aš persijungiau visą abėcėlę į RU. Ant mano klaviatūros yra ir rusiškos raidės. Bet jau labai ilgai rašiau doh.gif
Na, jei ir paklysi truputį tuose kiekiuose, tai nieko baisaus. Paskui pasidalinsim tą, ką gausim 4u.gif Duos duos tos vilnos, tik ir laukia užsakymų.
O pavadinimus tų vilnų tiesiog kopinau nuo jų svetainės ir dėjau į el. laišką. Paskui tik pataisinėjau ką reikia. mažiau galvojimo kokią raidę spaust.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 22 vasario 2011 - 07:29
Laiškas bulgarams. Į klaidas nekreipkit dėmesio, tikiuosi supras smile.gif . Dabar laukiam atsakymo, siunčiam tai Ekaterinai visokias geras mintis ir t.t., kad pritaikytų nuolaidas biggrin.gif

Добры день,

Хотели бы заказать у вас шерсть в Литву.

- БОЛГАРСКАЯ КАРДОЧЕСАННАЯ ШЕРСТЬ
1) БЕЛАЯ (топленое молоко) - 1.5 кг;
2) МЕЛАНЖ (смесь белой и коричневой шерсти) - 3.5 кг;
3) КОРИЧНЕВАЯ - 3 кг;

- КРАШЕННАЯ БОЛГАРСКАЯ КАРДОЧЕСАННАЯ ШЕРСТЬ
1) Сирень - 0.5 кг;
2) Сиреневый дым - 0.5 кг;
3) Оливковый - 0.5 кг;

- ТОПС, ГРЕБЕННАЯ ЛЕНТА
1) Мериносовый топс, толщина волокна 26 микрон, цвет белый натуральный - 3 кг;
2) Мериносовый топс, толщина волокна 28 микрон, цвет натуральный светлый (топленое молоко) - 1.5 кг;
3) Топс,100% овечья шерсть, толщина волокна 31 микрон, цвет натуральный белый - 0.8 кг;
4) Топс,100% овечья шерсть, толщина волокна 32 микрон, цвет натуральный светлый (топленое молоко) - 0.5 кг;
5)Топс 30 микрона серый, толщина волокна 30 микрон, цвет натуральный серо-коричневый - 2.3 кг;
6) Лиловый родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая)Только в феврале! - 4 кг;
7) Цикламен родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая)Только в феврале! - 4 кг.

- ШЕЛК
1) ЛОСКУТЫ 100% ШЕЛК, разного размера и цвета - 6.5 кг (из них 0,5 кг просили потонше и побольше размером куски).

- ВОЛОКНА ШЕЛКА
1) Волокна шелка (волнистые, мягкие, блестящие) - 60 гр.
2) Коконы обработанные, мягкие - 40 гр.

- ФУРНИТУРА ДЛЯ СУМОК
1) Арт. 0007, магнитные кнопки для сумок и кошельков,
Цвет металл, диаметр 10 мм - 2 шт.
2)Арт. 0008, магнитные кнопки для сумок
Цвет желтое золото, диаметр 20 мм - 4 шт.

- АКСЕССУАРЫ ДЛЯ ВАЛЯНИЯ
1) Массажер роликовый пластиковый - 2 шт.

Вес без фурнитуры и аксесуаров - 32 кг 200 гр.

Хотели бы узнать цены, сколько будет стоить посылка (и объявленная стоимость), будет ли какие нибудь скидки и все остальное, что вам покажеться вазным.

Извиняюсь за ошыбки.

Спасибо!

Atsakyti
[quote=Besijuokianti,2011 02 22, 10:25]
Laiškas bulgarams. Į klaidas nekreipkit dėmesio, tikiuosi supras smile.gif . Dabar laukiam atsakymo, siunčiam tai Ekaterinai visokias geras mintis ir t.t., kad pritaikytų nuolaidas biggrin.gif

thumbup.gif . laukiam.
Atsakyti