Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Oi mano tai kilogramas, pasirodo vietoj taško kableli sugebėjau padėt.Mano dvi pakuotės po puse kg mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 02 21, 12:41)
Oi mano tai kilogramas, pasirodo vietoj taško kableli sugebėjau padėt.Mano dvi pakuotės po puse kg  mirksiukas.gif .


ten ar ten tas kilogramas, sunaudosi irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Na tas tai taip , bet nenorėčiau su savo pirkiniais atsidurti kitoj duru pusėj .Jau ir taip namai virte karoliuku , vilnu ir audiniu sandėliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 02 21, 12:50)
Na tas tai taip , bet nenorėčiau su savo pirkiniais atsidurti kitoj duru pusėj .Jau ir taip namai virte karoliuku , vilnu ir audiniu sandėliu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


matytum mano darbo kambari blush2.gif . As darau daugiau nei kelis darbus is karto (skirstomi: kai vaikai miega ir kai nemiega, kai linksmi ir kai zirzia tongue.gif ), o kur dar visos zaliavos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 21, 11:58)
matytum mano darbo kambari  blush2.gif .

tai darbo kambayts tam ir yra....
o kai jo neturi - butas tampa darbo - "darbo butas" kur visuose gluose iškaišiota, kad net pati užmiršti turinti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 21 vasario 2011 - 12:46
Kaip truksta kokiu 3kg unsure.gif (gal kokia didesne nuolaida butu galima ispesti g.gif ).
O kur Juperi, kur Trakst? Ar persigalvojo?

QUOTE(linada @ 2011 02 21, 13:34)
tai darbo kambayts tam ir yra....
o kai jo neturi - butas tampa darbo - "darbo butas" kur visuose gluose i6kai6iota, kad net pati u=mir6ti turinti doh.gif


kiek dziaugsmo buna kai atrandi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 21, 12:43)
Kaip truksta kokiu 3kg  unsure.gif (gal kokia didesne nuolaida butu galima ispesti  g.gif ).
O kur Juperi, kur Trakst? Ar persigalvojo?
kiek dziaugsmo buna kai atrandi  biggrin.gif

jei atrandi.... hihihi.gif
o jei atrandi tik nusipirkus visko iš naujo...jokio džiaugsmo unsure.gif
Atsakyti
Tai vienas kg papildomas dar yra. O šiaip pakuotei reikia pasilikt užmest, mačiau ten jie ne taip mažai uždeda. Kažin ar neskaidys mums to siuntinio. Kaip tuos beveik 30 kg reiks namo parsitįst bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 21, 14:18)
Tai vienas kg papildomas dar yra. O šiaip pakuotei reikia pasilikt užmest, mačiau ten jie ne taip mažai uždeda. Kažin ar neskaidys mums to siuntinio. Kaip tuos beveik 30 kg reiks namo parsitįst bigsmile.gif


o tau i namus neatnesa? man tai pastininke ar siuntu tarnyba visada iki duru.
tik rimtai, kaip su tokiu kiekiu biggrin.gif ?

p.s. manau, kad bus per kurjeriu tarnyba, o jie gi ne tokius krovinius atitempia iki duru.
beje, saunu butu, kad bulgarai prie kiekvienos prekes paminetu ir pilna jos pavadinima, nes kitaip kaip mes atskirsim kur kokia vilna? na su spalvom tai aisku, bet kaip su sluoksna balta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 21 vasario 2011 - 13:27
nu ir gal primestu siuntimo išlaidas - gal sužinojusios įkainius, nebesinorės biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 21, 11:36)
Moteros, kol kas turim 27 kg 160 gr.
Akcijoj - atrakcijoj dalyvauja:
1. Besijuokianti (2,5 kg);
2. Kadabra (3,5 kg);
3. Žollia (3,5 kg);
4. Bulaukiux (4 kg 520 g);
5. Raganėlė (4,5 kg);
6. Dago (3.5 kg);
7. Barric (3 kg);
8. Linada (1 kg 140 g) + magnetiniai užsegimai;
9. Katinytis (1 kg).

aš kol kas lyderė pagal svrį blush2.gif ar nebūsiu per daug apžiojusi? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Įpakavimui jie skaičiuos tokiam kiekiui apie 1 kg, nes kai aš teiravausi dėl 20 kg, tai įpakavimui skaičiavo 600 g.
Aš dar smailinau akis į visokias smulkmenas, bet šįkart didvyriškai atsispirsiu. Palieku sekančiam užsakymui šilką ir kt. gerus dalykėlius rolleyes.gif didis.gif
Atsakyti