Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(raganele @ 2011 03 29, 12:56)
Takšt, nesvietiškas gražumas gavosi wub.gif

Mano karšininės bulgariškos prarūgs tuoj doh.gif vietoj vėlimo lėkėm į santariškes - mano mažiausioji kalnų ožkytė labai jau galingą guzą įsitaisė doh.gif ačiūdie viskas lyg ok...



Aciu 4u.gif

nu jau vaikai tokie. Ir tiem ozkytem ir oziukams nevisad kalnu prireikia. Maniskiam po du kartus galvos siutos. doh.gif Pamenu, kai dickis buvo koks triju metu ir sokramas nuo fotelio galva prasiskele, kad bliaut eme :" tai dabar ka, is galvos oras iseis ir as mirsiu?" Nu neuzauga vaikai be tokiu nuotykiu. Svarbu, kad viskas laimingai. Pati minute kokia prigulk, pailsek, o velt suspesi, nesupus dar vilna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 29 kovo 2011 - 12:06
Trakst, fainuuulkos kokios....

mano neispildytos vizijos- siuvinejimas... nors esu jau siuvinejus, tokias a la rytietiskas vienas, labai vargau, kol tuos ornamentus "aukso" siulais issiuvinejau...bet rezultatas buvo -puikus !!!
Atsakyti
Trakšt, gražu wub.gif . Prie to rudeninio medžių fono taip gerai tapukų spalvą įsipaišo.
Atsakyti
Aciu uz pagyras. 4u.gif Nu mano vizijoj buvo irgi rimtesni ziedai ir pumpurai. Bet ranka reikia atmust tam. Esu issiuvinejus dygsniais staltiesele nemaza ir serveteliu, bet dabar jau pamirsta. Tai cia gan paprastas motyvas toks gavosi. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
  Nu neuzauga vaikai be tokiu nuotykiu.

Mano jau keturis kart siūtas ir paskutinis kartas rudeni ivyko. Mokytoja paskambino ir pasakė , kad sūnui praskelta galva. Kai atbėgau ,galvojau nukrisiu, tokia skyle pamačiau ir pagalvojau , kad tik nenukrist visu vaiku akivaizdoj doh.gif . Jau norėčiau , kad tie nuotykiai baigtusi .Nes jau ir kliniku siuvykloj mus kaip ir pažista ax.gif .
Atsakyti
Trakst, niu kokios mielos, pavasarinės ir romantiškos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Is BG sluoksnos, vidus - sluoksna balta naturali 26 mik. -
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dago, jaukios 4u.gif
jei ne paslaptis, kiek vilnos sudejai gramais?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 29, 13:15)
Dago, jaukios  4u.gif
jei ne paslaptis, kiek vilnos sudejai gramais?


Aciu! Po 100 gr abieju spalvu.
Atsakyti
QUOTE(Dago @ 2011 03 29, 14:18)
Aciu! Po 100 gr abieju spalvu.


normaliai. Man vis vaidenasi, kad plonai gaunasi. Mano tos zydros, ale vandenines irgi tokios plonokos atrodo, nors deta uztektinai.
bet va Trakst tai storos paskutines siuvinetos. Trakst, kiek tu sukrovei vilnos gr?
Atsakyti
Dago, simpatiskos. bigsmile.gif

kadabra ui, senai nebesveriu vilnos. Kiek klojasi, tiek kloju. Jei vilna plona 18 mikronu - 8 sluoksnius ( kartais uzplaukia ir 10, bet tokio permatomu), jei vilna stora, kaip antai bulgaru - 6. Nu as sukloju 6, tada apmaigau ir nutariu ar ddar reikia 2 ar ne. Nu pagal stori ziuriu. g.gif
Atsakyti
labutis, trakšt, Dago gražios tapkutės mirksiukas.gif
Atsakyti