Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 29, 09:18)
http://www.translit.ru/

Čia 4u.gif .  Rašai įprastinėm klaviatūros raidėm, o rašosi kirilica, pvz. nesukdama galvos  rašai Trakšt, o gauni Тракшт smile.gif

aciu, Besijuokianti thumbup.gif
Atsakyti
Ronnet, nepagyriau, bet vakar vakare iš tiesų pasidžiaugiau tavom tapkutėm, ir taip tingėjau rašyt doh.gif . Bet geriau vėliau, nei niekad.
Labai labai neblogi pirmieji bandymai, aišku kur tobulėt dar yra, nemeluosiu mirksiukas.gif . Bet čia jau visom tas taikoma, visada galima dar geriau, įdomiau, naujau ir t.t.
Atsakyti
Besijuokianti aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū merginos smile.gif
Aš išmoksiu, smagu kai gali iš minkšto plaukų kamuoliuko padaryti kažką, kas labai švelniai šildo. Tapučių iš vilnos niekaip negalima net lyginti su parduotuvinėm sintetinėm, bet manau tai galima įsitikinti tik apsiavus ir panešiojus.
Bet kaip bebūtų man laaaabai patinka, nors gal ir greičiau išsinešioja, bet nedėti jokio paduko, net latekso unsure.gif eini sau parketu ar laminatu ir taip po trupučiuka pasičiuožinėji... smile.gif
Atsakyti
Vakar vakare siek tiek uzsiemiau meditacija. Ooooi, kaip senai siuvinejau doh.gif . Viska pamirsau, todel geliukai - pumpuriukai gavosi paprasti, bet pasak MB labai pagyvino slepetes. Taigi siandien pasiemiau "zydruosius pumpurelius" ir isejau miskan zibuciu ieskot. Ai nea dar ju nera... Gal kazkur saules atokaitoj jau kelia savo zyrdas galvytes zibuciu pumpureliai. O man pavyko tik pagauti rudeniska nuotaika lauke. smile.gif


user posted image


user posted image
Atsakyti
Trakst, grazios, o pumpuriukai kaip vietoj wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 29, 11:25)
Trakst, grazios, o pumpuriukai kaip vietoj  wub.gif


Aciu 4u.gif

Isigudrinau but du kart pagirta uz tas pacias slepetes. Is pradziu be pumpuriuku, o poto su pumpuriukais. lotuliukas.gif
Atsakyti
Gražūs pumpuriukai thumbup.gif .
Ir pagalvojau, kad patiko spalvinis "rakursas".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 29 kovo 2011 - 10:36
Trakšt Jūsų tapkutes man būtų gaila ant kojos dėtis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 29, 11:35)
Gražūs pumpuriukai thumbup.gif .
Ir pagalvojau, kad patiko spalvinis "rakursas".




Aciu 4u.gif

Kai spalva ir taip ganetinai "nuodinga", tai as dar nuodingesne idejau, kad ja nustelbtu. Va tokio efekto tikejausi. Nors turiu ideja ant tokios spalvos pasiuvinet krapu, agurku ir kiausiniu - butu saltiparstines slepetes. lotuliukas.gif Jetus, kaip uzsimaniau saltibarsciu. Ne ne ne spalva nenuodinga, o atvirksciai labai skani.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Ronet o tai ko jau cia taip gaila. Cia gi tik slepetes. g.gif
Atsakyti
Takšt, nesvietiškas gražumas gavosi wub.gif

Mano karšininės bulgariškos prarūgs tuoj doh.gif vietoj vėlimo lėkėm į santariškes - mano mažiausioji kalnų ožkytė labai jau galingą guzą įsitaisė doh.gif ačiūdie viskas lyg ok...
Atsakyti
Ronet, grazios slepetes 4u.gif Pirmosios kazkodel man Velykas, pavasari primine smile.gif

Trakst, thumbup.gif

Patarkit kaip gelbeti teptuka po latekso, vandeniu kazkiek nusiplauna, bet visvien visas apkibes g.gif
Atsakyti