Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Nu taigi šito dalyko gali reikėt ir palaukti kokius 9 mėnesius , nes gi kaip koki kūdiki kol pagimdysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 28, 12:57)
Nu taigi šito dalyko gali reikėt ir palaukti kokius 9 mėnesius , nes gi kaip koki kūdiki kol pagimdysiu  lotuliukas.gif

tu tik "laukis"...o mes jau tau i pagalba su skatinanciais ateisim... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nju merginos parodysiu savo pabandymus smile.gif Laaaaabai stipriai nekritikuokite, nes dar tik keletą esu suvėlusi, čia mano debiutas lotuliukas.gif

Nelabai žinau kaip čia įkelti nuotraukas, o ieškoti jau nebesinori šiandien ax.gif tai įkeliu nuorodą, va šios iš bulgariškos sluoksnos ir šilko: http://public.fotki....i/img-0153.html

Visa kita iš karšinio, bet ne iš bulgariško, nors šiek tiek kreivoka, bet man miela, dar tik bandau kas ten kaip daroma smile.gif http://public.fotki....net/veltinukai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 28 kovo 2011 - 19:43
Ronet, man mielos wub.gif , ypac tos juoda/oranzine ir zydros su tokiu susuktu dekoriuku.
Atsakyti
Ačiū Kadabra smile.gif Svarbiausiai, kad man patiko vilnelę glostyti, išmoksiu kol visus gimines apdovanosiu lotuliukas.gif

spalvos šiek tiek skiriasi nei realiai, nes kaip bebandžiau nufotografuoti, bet elektros šviesa spalvą visvien pakeičia. Ten juodasu raudona pamaišyta, o bulgariška vilna tai padekoruota su tokia labai pavasariška žalia daugiaspalve sluoksna, o nuotraukoj gavosi tokia purvina žalia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 28 kovo 2011 - 20:07
Ronet, visai gražios 4u.gif . Po truputį ir ranką atidirbsi, dar geriau gausis.
Aš šiandien su storąja slioksna BG plušejau, rytoj gal jau bus pradžiūvusios demonstracijai smile.gif
Atsakyti
Tikiuos, kad vėliau geriau gausis smile.gif Dabar dar sunkoka storį nutaikyti kiek dėlioti, iš sluoksnos ir su šilko įvėlimu pirmą kartą bandžiau, sekančiom dėčiau mažiau sluoksnių, man plonesnės labiau patinka ir šabloną šiek tiek ilgesį reikėtų daryti, nesitikėjau, kad tiek trauksis, kraščiukus irgi reiktų ilgėliau paglostyti... dar daug ką reikia mokytis smile.gif
Merginos, juk Jūsų darbus bežiūrėdama ir susigundžiau išmokti, seniai jau žvalgausi, net tas temas perskaičiau, kur Trakšt tik tik pradėjo velti:) Ačiū merginos, kad gundot pabandyti ir dalinatės savo patirtimi notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronet @ 2011 03 28, 21:02)
Ten juodasu raudona pamaišyta, o bulgariška vilna tai padekoruota su tokia labai pavasariška žalia daugiaspalve sluoksna, o nuotraukoj gavosi tokia purvina žalia  doh.gif


man grazi ta zalia.

QUOTE(žollia @ 2011 03 28, 21:28)
Aš šiandien su storąja slioksna BG plušejau, rytoj  gal jau bus pradžiūvusios demonstracijai smile.gif


ir kaip ta storoji?
Atsakyti
Man nesivelianti diena - tik suklojau storos sluoksnos ir rudo karšinio tapkes. Galim drąsiai bulgariškas avis pramint ilgaplaukėmis - norint atplėšt karšinį, reikėjo kaip sluoksną "iš tolo" imt biggrin.gif
Aš visai norėčiau savo gryną bulgarišką produktą su ragana nusiųsti parodyti Katiai, kokiu adresu reikia? Kažin ar kirilicą prisiminčiau, kadaise ir sutartis surašydavau, bet dabar atmintis sutrumpėjusi iki mano kiemo ribų lotuliukas.gif
Atsakyti
Raganėle, tai BG tinklapy yra jų meilas, tai tuo gali ir siųst. Arba galima dar kokią savaitėlę palaukt, ir kas norės kelis darbus bendrai jiems parodyt... Gali kiekviena prie savo darbelio po kelis žodžius parašyt. Nežinau, kaip sugalvosim taip darykim smile.gif .
Šiaip kaip suprantu Katia labai stipriai užsiėmus, nes atsako paprastai gan po ilgo laiko arba tokio pobūdžio "atsakysiu vėliau, atsiprašau"...
O kirilicos nereik, užtenka transliteraciją naudot ir baigta.
Atsakyti
Ronet oi man labai patiko tavo tos pilkai zalios. Spalva thumbup.gif wub.gif . Viskas man ten graziai dera ir tokia kazkokia paslatim atsiduoda. Geraja prasme galetu vadintis "pelkiu princece" arba "raistas". Pati as beveik raiste guvenu (kaime). Dievinu pelkes. Ten viskas paslaptinga taip. O va jau ana savaitgali gerves raiste sukavo.... Dievinu ta garsa. O tavo slepetes tai primena, manau tai nerealiai gerai. Jos turi savo nuotaika, dvasia ir spalva. Puiku. thumbup.gif Visokie ten techniniai dalykai... bala ju nemate, nepastebejau trukumu. biggrin.gif Tik va plonint tai nereikia jei ne kojines darai. ax.gif

Fotografuoti yra geriausia lauke, kai grazus oras.


As savo filecitavas dailinu gelytem, bo priekabi as sau kazko. Tai veliau gal cia idesiu isdailintas. ax.gif


Besijuokianti o kas yra tavo transliteracija. Turiu omeny, ka naudoji?


Su sita BG vilna slepeciu tema kazkokia pratustejusi. g.gif
Atsakyti
http://www.translit.ru/

Čia 4u.gif . Rašai įprastinėm klaviatūros raidėm, o rašosi kirilica, pvz. nesukdama galvos rašai Trakšt, o gauni Тракшт smile.gif
Atsakyti