Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Ronet, nerodysi tapokyčiu sekanti kart nepriims vilnos užsisakinėt smile.gif lotuliukas.gif . Kadangi pati nepirkau , tai dabar tik seile varvinu ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Ronet,2011 03 28, 08:11]
Jūs merginos jau profės,
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na, kur jau, ne visos čia profės. Nors man parodyk, jei profėm nerodai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 28, 11:06)
Ronet, nerodysi tapokyčiu sekanti kart nepriims vilnos užsisakinėt smile.gif  lotuliukas.gif . Kadangi pati nepirkau , tai dabar tik seile varvinu  ax.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Katinyti, tave tas pats liecia - nenuvelsi slepeciu - irgi nepriimsim tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu nu ir idomu, kas cia profe pas mus? cool.gif As tai tik su karuna, bet ne profe. bebe.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ronet rodyk, Ronet rodyk, Ronet rodyk lens.gif lens.gif lens.gif
Atsakyti
Tai , kad man vilnos gaila, pigiai nepirkau , o negi dabar priversit 18 mikronine naudot tapkėms lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 28, 11:26)
Tai , kad man vilnos gaila, pigiai nepirkau ,  o negi dabar priversit 18 mikronine naudot tapkėms  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



O ka, as naudoju. ax.gif
Atsakyti
Ir aš naudoju. Bet atradus bulgarus, gal nebereiks.
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 28, 11:06)
Ronet, nerodysi tapokyčiu sekanti kart nepriims vilnos užsisakinėt smile.gif  lotuliukas.gif . Kadangi pati nepirkau , tai dabar tik seile varvinu  ax.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


sake ir ant saves pasisake tongue.gif
QUOTE(kadabra @ 2011 03 28, 11:22)
Katinyti, tave tas pats liecia - nenuvelsi slepeciu - irgi nepriimsim  tongue.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 28, 11:26)
Tai , kad man vilnos gaila, pigiai nepirkau ,  o negi dabar priversit 18 mikronine naudot tapkėms  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nuuu bet fantastika, merginos! Jus superines...mano atgrubusiom rankom 18 mic ir saliam per plona, o jom tapcem -pats tas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu prieš jus nepašokinėsi matau lotuliukas.gif . Tai dabar reik sugalvot kokiu aš ju norėčiau ane, nes velsiu tik vienas ir tik sau biggrin.gif. Kad tik jau tos vilnos galėčiau užsisakyt, kad tik galėčiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE
drinks_cheers.gif

Ale prabilo avinukas, kurio darbo rezultatus irgi jau matėme taip senokai , kaip ir praėjusios žiemos sniega lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 28 kovo 2011 - 10:40
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 28, 11:37)
Ale prabilo avinukas, kurio darbo rezultatus irgi jau matėme taip senokai , kaip ir praėjusios žiemos sniega lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nuuu as prisipaziistu...kad be Muzos man ne velimas... schmoll.gif patikekit vyno buvo , bet nebuvo kas buteli atkemsa lotuliukas.gif

noreciau ta BG karsini ismegint...tik...kad... reik iki namu pirma parsinest...matau jau ir as vizija, tokiu paprastu , paprastuciu... su medinem detalem...gal pavyks ka savaitgali suregzti...

o ,kad tema mano ant zomko uzrakyyta,esu nubausta- tai ir upo ner... ne "aferistem" velt... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 28 kovo 2011 - 10:47
ojej, matau reiks prisimint kaip tos nuotraukos keliamos smile.gif Ai juk dar tik mokausi, tai klaidos galimos blush2.gif O vilnelės tai dar norėsis lotuliukas.gif
Nju merginos, šiek tiek kantrybės tegul išdžiūna, o tada gal pabandysiu įkelt savo "šedevrą" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 28, 11:31)
Speju, kurie automatiskai persisuka - tie persukti, o kiti ne. Spek, kaip pas mane?  lotuliukas.gif


taip pat lotuliukas.gif

QUOTE(Katinytis @ 2011 03 28, 11:37)
Nu prieš jus nepašokinėsi matau  lotuliukas.gif . Tai dabar reik sugalvot kokiu aš ju norėčiau ane, nes velsiu tik vienas ir tik sau  biggrin.gif.


viskas - laukiam Katinycio sliopkiu - tu vienu, graziu ir nepakartojamu wub.gif

QUOTE(Juperi @ 2011 03 28, 11:45)
schmoll.gif patikekit vyno buvo , bet nebuvo kas buteli atkemsa  lotuliukas.gif


ner vyru ant lietuvos zemes tongue.gif
Atsakyti