Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(kadabra @ 2011 03 27, 14:50)
vakar, kazkokio filmo metu isgirdau fraze, kuri man patiko: vyruose gyvena du demonai: meiles ir neapykantos, paprastai nugali tas, kuri geriau maitini (gal nepazodziui, bet mintis ta pati).
Tai va, ziurek  biggrin.gif  4u.gif

vajezus, maniškis vegetaras... Tai kurį aš ten maitinu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 27, 15:03)
vajezus, maniškis vegetaras... Tai kurį aš ten maitinu? g.gif

viena is dvieju.....tik vegetariskai biggrin.gif
Atsakyti
žollia, dailios slepetes 4u.gif
raganele, kaip faina pas jus, sniego nera bigsmile.gif Lietuvos rytuose dar pusnys...
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2011 03 27, 15:08)
viena is dvieju.....tik vegetariskai  biggrin.gif

tiksliai, ot nedašuto doh.gif biggrin.gif

Sniego seniai nebėra pietinėj kiemo pusėj, krokai, tulpės kyšo, o šiaurėj namo šešėly dar žiema...
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 27, 15:50)
vakar, kazkokio filmo metu isgirdau fraze, kuri man patiko: vyruose gyvena du demonai: meiles ir neapykantos, paprastai nugali tas, kuri geriau maitini (gal nepazodziui, bet mintis ta pati).
Tai va, ziurek  biggrin.gif  4u.gif

aš saviškiams sakau-nebudinkit many žvėries, jis ir taip neišsimiega biggrin.gif
Raganėle labai įdomi gėlė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulaukiux: 27 kovo 2011 - 16:42
žollia gražios tapkės, kaip padarai kad matytusi iš apačios kita spalva? raganele graži gėlė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2011 03 27, 19:50)
žollia gražios tapkės, kaip padarai kad matytusi iš apačios kita  spalva? raganele graži gėlė  wub.gif

Pirmą kartą dariau „du viename". Truputį neramu buvo, bet pavyko neblogai. Galėjau truputį baltą dalį storesnę daryt. Kai suklojau vieną spalvą visą ant šablono, tada vienoj pusėj dėjau ant baltos dar vieną šabloną(truputį mažesnį, kitos išmieros). O toliau klojau pilką spalvą. Šonai ir padas susijungė, o kur buvo šablonas tas antras, tai liko pilka nesusijungusi su balta. Pasižymėjau, kad nesumaišyčiau viršų su apačia. Na ir kirpimas: pirma pilka, išėmiau šabloną tą antrą, paskui ir baltą dalį iškirpau.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 27, 21:03)
Pirmą kartą dariau „du viename". Truputį neramu buvo, bet pavyko neblogai. Galėjau truputį baltą dalį storesnę daryt. Kai suklojau vieną spalvą visą ant šablono, tada  vienoj pusėj dėjau ant baltos dar vieną šabloną(truputį mažesnį, kitos išmieros). O toliau klojau pilką spalvą. Šonai ir padas susijungė, o kur buvo šablonas tas antras, tai liko pilka nesusijungusi su balta. Pasižymėjau, kad nesumaišyčiau viršų su apačia. Na ir kirpimas: pirma pilka, išėmiau šabloną tą antrą, paskui ir baltą dalį iškirpau.

zolia, vyke tapkytes thumbup.gif dar nesu bandziusi 2 in 1...bet, tavo pilkuju ikvepta-bandysiu, tikrai bandysiu thumbup.gif
Atsakyti
Panos, labai fainos tapkės, ir Žolios ir Linados thumbup.gif . Ronet, o ko savųjų neparodai?

Kaip sakoma: visos mes moterys raganos, tik šluotos skirias smile.gif
Atsakyti
Mano džiūna smile.gif Ir šiek tiek dar nejauku rodytis, Jūs merginos jau profės, o aš dar tik pradedanti ax.gif
Be to ir nuotraukas jau šimtas metų kai niekur nekėliau, tai teks pasisėdėti kol prisiminsiu kaip tai padaryti doh.gif
Atsakyti
padariau vakar iš Bg felcetavos vaikiškas tapkes 2 in 1 , dariau pirmą kartą. kažkas gavosi, bet jaučiu bus mažokos mergičkai, jau prisiklausius jūsų dėjau didesnį šabloną, bet vis tiek daug susitraukė.
Atsakyti
merginos, o kaip karsinys, aaaaa?????
Atsakyti