Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Ačiū už rūpestėlį dėl šilkelio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tiek daug gerų atsiliepimų apie bg vilną, prašysiuos į jūsų būrį vėl ax.gif
Atsakyti
O ziuriu jau visai cia persikelet su visom tapkem. biggrin.gif

Besijuokianti, Kadabra - as apakus. Abejos tiesiog tobulos, labai grazios, su per. Nu tikrai apsalus nuo slepeciu grozio jusu. bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 27, 11:38)
Besijuokianti, Kadabra - as apakus. Abejos tiesiog tobulos, labai grazios, su per. Nu tikrai apsalus nuo slepeciu grozio jusu.  bigsmile.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


vajetus, Trakst, tai kaip dabar tave atsildyt reiks scare.gif , tik nesakyk, kad to muzinio reikalausi biggrin.gif ...
o kur tavosios firmines?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 27, 11:40)
vajetus, Trakst, tai kaip dabar tave atsildyt reiks  scare.gif , tik nesakyk, kad to muzinio reikalausi  biggrin.gif ...
o kur tavosios firmines?



Dabar ne tik atsilt, bet ir prereget turesiu. biggrin.gif

Idedu i slepeciu tema, nes tai ne BG vilna. Tik labai jau nepeikit, blush2.gif jautri as kazkokia, dar apsivergsiu. lotuliukas.gif Ai nepatenkinta as jomis.
Atsakyti
Vėliau iš 28 mic sluoksnos tapkutes, naudojau didžiąją dalį baltos natūralios sluoksnos, tik viršuj dėjau dekorui kitokią. Nju tai labai man patiko ją velti wub.gif vėlėsi lengvai, o traukiasi irgi gražiai. Spalva man ta natūrali balta graži wub.gif man gražiau tokia, nei ta sniego baltumo apdorota su chemija. Virinto vandens nepyliau, nuo 31 cm susitraukė 6 cm, būtų ir daugiau traukęsi, bet būčiau nebeįkišusi kojos ax.gif Tokios tvirtos gavosi.
Jei visai trumpai, tai man laaaabai patiko iš jos velti thumbup.gif Tapukams man ji ideali smile.gif Šilkas irgi gražiai įsivėlė smile.gif
Atsakyti
neapsiverg biggrin.gif
aš bulgarišką išbandžiau ir pirmą kartą tokias storas vėliau. meniškės paprastai būna plonesnės nei įprasta, užtat labai mielos ant kojos - lanksčios, o tos storos, tvirtos. gaila kad ne sau - kažkam. tai nežinau kaip nešiosis.
šiurkščios, kanda, bet vėlėsi gerai, tik iš pradžių kažkaip nenorėjo dirbti, pūtėsi, bet paskui super. viskas bulgariška - vilna, šilkas, tik linas iš Lietuvos, ale nebūtinai lietuviškas biggrin.gif apskritimai nevienodi, bet mane užknisti ima simetrija, vienodumas- čia rankų darbas, ne fabriko, staklių, ir kompų, todėl leidžiu sau "nedaibaigti" ir nesuvienodinti. nors galėčiau, bet ar tikrai to reikia? idealaus vienodumo. lyg prilygimas mašinom ir jų tobulumui - privalumas. aš taip nenoriu, bent jau po šio savaitgalio - be vaikųųųųų, vyrooo, su vyynu ir vooonia smile.gif filosofiškai taip smile.gif
beje, šilkas "suėstas" nesuprasi kad ne kitos spalvos vilna biggrin.gif riektų matyt storesnei vilnai storesnį šilką naudot.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 27 kovo 2011 - 11:53
Pagaliau išdžiūvo BG vilnos šlepetės. Net nebežinau, kurioj temoj talpinti g.gif Vidus 31 mikrono sluoksna, viršus-rusvai-pilka sluoksna 30 mikronų. Iš 37 cm ilgio liko 26 cm. Vėliau tol, kol traukėsi. Pyliau ir verdantį. Tiek žinių.
user posted image

Iš arčiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 27 kovo 2011 - 14:28
Mane užvežė tos natūralios gan spalvotos spalvos wub.gif gražu labai, Žolia, faini ir linados skrituliukai.

Aš tik atseit į temą - mat atlape natūralių spalvų gėlė iš bulgariškų vilnų ir šilkų ir mano naujas avataras lotuliukas.gif
user posted image
Užsiutau ant mb, o jis "tikrąją mane" pagavo - tik šluotos geros trūksta ir pakilsiu devil.gif
Atsakyti
Tą gėlę tai ir iš arčiau būtų cekavna apžiūrėt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 27 kovo 2011 - 14:36
QUOTE(raganele @ 2011 03 27, 15:31)
Užsiutau ant mb, o jis "tikrąją mane" pagavo - tik šluotos geros trūksta ir pakilsiu devil.gif


ui..., uzuojautai tb tongue.gif
Atsakyti
Turiu ir iš arčiau, ant išverstos raganiškos tašės, man labai patiko pilkosios sluoksnos faktūra, viduj ji irgi puiki:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(kadabra @ 2011 03 27, 14:39)
ui..., uzuojautai tb  tongue.gif

nieko, išgyvens kaip nors irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 27, 15:41)
nieko, išgyvens kaip nors irnesakyk.gif


vakar, kazkokio filmo metu isgirdau fraze, kuri man patiko: vyruose gyvena du demonai: meiles ir neapykantos, paprastai nugali tas, kuri geriau maitini (gal nepazodziui, bet mintis ta pati).
Tai va, ziurek biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 27 kovo 2011 - 14:50