Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(kadabra @ 2011 03 26, 16:41)
isitikinimui: kaip ir sakai, reik nuvelt vien tik is baltos, bet as jau to nesiimsiu  cool.gif .


o bendrai tai gal ir imsiuos g.gif , juk turiu padazius dar tos vilnos, tai i vidu desiu sia balsvai/gelsva, o isore darysiu is dazytos biggrin.gif

na, vienu zodziu, jau kai pati pradedu save cituoti, tai jau matyt reikia eiti nuo kompo... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 26, 15:57)

na, vienu zodziu, jau kai pati pradedu save cituoti, tai jau matyt reikia eiti nuo kompo...  tongue.gif

lotuliukas.gif

Kadabra slepetes thumbup.gif

Atsakyti
Kadabra, gražios spalvos smile.gif dievinu žydrą wub.gif Kokiu ten tarchunu dažai? gražios jūrinės tokios spalvikės gavosi to sūkuriuko.
O ta baltoji neminkšta gaunasi? Planuoju ją tašikės viduj, bandysiu kišenes mokytis daryt, reik standokos.
Atsakyti
Man tai neminkšta, netgi priešingai. Iš tos pat tamsiai pilkos (viršutinės) buvau vienspalves vėlus, tai šitos gavos plonesnės ir gerokai kietesnės. Ir traukėsi labai daug, pamatavau šabloną tai 43 cm. buvo, o gavos 37 dydis.
Įdomu pas Kadabrą kiek susitraukė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 26 kovo 2011 - 16:53
Besijuokianti, as nematavau, jei idomu - pamatuosiu, bet nustebau paskaicius pas tave, kad gavosi plonesnes, nes mano akim ziurint, pas mane gavosi irgi plonesnes, nei kitos veltos anksciau, kur deta buvo tiek pat vilnos.
Bet del standumo... biggrin.gif - vat, Raganele, tu kisenes pavelk ir tada mums pasakysi, nes man ta balta nelabai standi, greiciau minksta. Mano slepeciu virsus is kt.sluoksnos gavosi kietesnis, lygesnis.

Oi, Raganele, tarchunas ten geras - limonadinis gerimas, t.y.maistiniais dazais gavosi, kad daziau.

Dekui, Dago 4u.gif
Atsakyti
Tai vat, teks velt vien tik iš baltos, kad sužinot. Pas mane abiejų spalvų ir plaukai labai žiauriai persimušė, vidus toks murziukas pasidarė, bet baltas į išorę irgi labai stipriai pasidavė, tik kai viršuj padrabstyta balto šilko, tai nelabai į akais krenta, bet ant pado tai žiauriai matos smile.gif . Pas tave žiūriu švariai baltos viduj g.gif , gal iš kitos vilnos vėlėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 26, 18:15)
Tai vat, teks velt vien tik iš baltos, kad sužinot. Pas mane abiejų spalvų ir plaukai labai žiauriai persimušė, vidus toks murziukas pasidarė, bet baltas į išorę irgi labai stipriai pasidavė, tik kai viršuj padrabstyta balto šilko, tai nelabai į akais krenta, bet ant pado tai žiauriai matos smile.gif . Pas tave žiūriu švariai baltos viduj g.gif , gal iš kitos vilnos vėlėm biggrin.gif


pagal viska, Besijuokianti - tikrai is kitos lotuliukas.gif
o tas spalvu persimaisymas man grazu, bet kai jo nenoriu tada jau tenka atsargiai suktis. Veliau dvisluoksnes, kur sluoksniai nesukibe, tai dejau net sablona kociojant, kad tik plaukiukai nesusimaisytu smile.gif

p.s. bet pas tave susitrauke tai bezboznai sakyciau g.gif . Pas mane sablonas 36cm ilgio, o suveliau iki 38/39 dydzio. Naudojai verdanti?
Atsakyti
Aha, 2 virduliukus ant galo supyliau, bet nemėčiau, tik kočiojau. Daugiau pabijojau, nes vėl vaikiškos būt gavęsi...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 26, 14:27)
Nepamiršk, tu vyno negali gert, nes mano protezus uždažysi mirksiukas.gif ...

Daug kas pirko karšinio, vos ne visos, bet matyt sluoksna labiau traukia.

nedazo protezu... tik naturalu emali tongue.gif

saunuoles, tapces puikios thumbup.gif
Atsakyti
doh.gif atvyniojau visą temą atgal, kad sužinočiau, kokį perkūną aš ten užsisakiau, pas mane ne 26, o 28 mic. sluoksna pieniškai balta. Vadinasi tos bandymų dar nebuvo, dabar pas mane bandosi, bet vėl ne tapkės, o obuoliai, žiūrėsim.
Atsakyti
o tos pieniskos bg turejo g.gif , man lygtais, kad kazkokios moloko nebuvo g.gif ?
Atsakyti
nebuvo karšinio natūralaus moloko, o topso daug storių visokių
Atsakyti