Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Sluoksnos ten tik pora spalvų, kažkaip nepirkau jos ten niekad, važiuoju į Lentvarį dėl latviško karšinio spalvų, nes būtent kad paletė ten plati (beveik tokia kaip siūlų oazės), o ir bazinių spalvų, kurios vis būna mieste pasibaigusios ten randu neišplėšytų po 100g smile.gif nuolaida ten paskelbta iki 30 d tik sakė kad vasarai daugiau neužsipirkinės iš Rygos, nes kaip ir baiginėjasi veltinių sezonas.
Atsakyti
dekui uz info 4u.gif
Atsakyti
O man žiauriai patiko 26 mic. sluoksna, nors plėšėsi pripažįstu įtartinai. Šitose tapukuose baltos čiut daugiau nei 100 gr., ir apie 100 gr. woolo.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Grazios, Besijuokianti, kuklaus dekoro, tavo stiliaus, zodziu 4u.gif

tai va tas plesimasis ir man uzkliuvo, nebuvo tokios purios vienodo ilgio sluoksnos.
tiesa, as saviskems nenaudojo soko terapijos, nors pilnai voliojau kilimelyje, tryniau rankomis. Vidus slepeciu liko toks labiau pasigarbanojes, lyginant su kt.sluoksna naudota slepeciu vidui.
siaip ir spalva uzkliuvo, nes tokios naturaliai gelsvos (na, man ji primine tiesiog liet.vilnos spalva) nepanaudosi slepetes isorinei daliai.
isplautos maniskes, paformuosiu ir pafotkinsiu slapias.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 26, 15:38)
O man žiauriai patiko 26 mic. sluoksna, nors plėšėsi pripažįstu įtartinai. Šitose tapukuose baltos čiut daugiau nei 100 gr., ir apie 100 gr. woolo.


fainos tapcės, pilkos....... wub.gif
Atsakyti
Besijuokianti, kokios dailios wub.gif
Atsakyti
Besijuokianti, tapukams 4u.gif

QUOTE(raganele @ 2011 03 26, 13:35)
Reiks "kas bus tas" principu rudo karšinio imtis.

Ekaterina buvo rašiusi, kad karšinys traukiasi apie 20 %. Tai nuo 10 cm-2 cm. Daugmaž laikykis tokio % ir manau bus thumbup.gif
QUOTE(kadabra @ 2011 03 26, 14:46)
isplautos maniskes, paformuosiu ir pafotkinsiu slapias.

maniškės irgi padžiautos tongue.gif , aš parodysiu, kai išdžius rolleyes.gif
man labai patiko 31 mikrono balta natūrali sluoksna: ir plėšėsi vienodai, ir vėlėsi gerai, ir švelni pakankamai tongue.gif
Atsakyti
Stai mano.
Vidus sluoksna 26 merino bg, isore - wool sluoksna/ir mano dazytos bg sluoksnos siek tiek ant virsaus, sonu bei dekoras is jos. Manau, kad geriau viskas matysis pilnai isdziuvus slepetems:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 26, 15:23)
Stai mano.

thumbup.gif liuksiškos
Atsakyti
Kadabra, tas pasigarbanojimas tai man rodos yra būdingas storesniam merinui, ir arba jis patinka arba ne smile.gif .
Aš kažkaip nedrįsau vien iš tos sluoksnos velt, vien dėl to, kad baltos, o paskui dar ir pasirodė, kad plėšės įtartinai. Bet dabar galvoju gal reik pabandyt, kad tikrai suprast kaip ten ji viena sau velias smile.gif .
Pas mano šitų irgi vidus pasigarbanojęs smulkiom smulkiom bangelės ir mane jos "veža". O baltumas man tas patiko, žinant sniego baltumo vilnos receptą (mirkymą sieros tirpale), tai man tokia daug labiau prie širdies...
Čia dar pridėti kokonai praplėšyti, prisivėlė labai gerai, ir šilko siūlai bulgariški, kurie irgi mirtinai įsivėlė (šilko gijos, naudojamos dekoravimui, paprastai man taip neįsivelia).

Nu va ir Kadabra įdėjo savąsias. Vidus tai kardinaliai kitoks. Pas mane gavos tinkliukas toks smulkiai smulkiai garbanotas.
Bet šiaip labai gražios thumbup.gif . O tavo dažytos tom "sultim" sruogos, nebedažė vėlimo eigoj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 26 kovo 2011 - 15:36
QUOTE(kadabra @ 2011 03 26, 16:23)
Stai mano.
Vidus sluoksna 26 merino bg, isore - wool sluoksna/ir mano dazytos bg sluoksnos siek tiek ant virsaus, sonu bei dekoras is jos. Manau, kad geriau viskas matysis pilnai isdziuvus slepetems:



thumbup.gif vat ir man cekava ar nedažė pačios dažyta vilna g.gif
Atsakyti
Zollia, dekui 4u.gif

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 26, 16:32)
Kadabra, tas pasigarbanojimas tai man rodos yra būdingas storesniam merinui, ir arba jis patinka arba ne smile.gif .


o man atrodo, kad stipriau besitraukiantis virsus, tiesiog priverte vidu pasigarbanoti ir tiek.
isitikinimui: kaip ir sakai, reik nuvelt vien tik is baltos, bet as jau to nesiimsiu cool.gif .

p.s. dekui, merginos. Na, zinokit nebego dazas, gal todel, kad tai nebuvo super intensyvios spalvos g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 26 kovo 2011 - 15:45