Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 25, 14:31)
Mergai, išsižiojus presavau visaip Juperi vilnelę, ir tik šiandien apsižūrėjau, kad viršutinių dantų protezus pamečiau.

Pačiai man pravers...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 25 kovo 2011 - 14:39
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 25, 15:31)
Mergai, išsižiojus presavau visaip Juperi vilnelę, ir tik šiandien apsižūrėjau, kad viršutinių dantų protezus pamečiau. Plyyyyz, gal kuri radot, atsilyginsiu... Tokie gražūs pagal užsakymą zuikio dantų protezai pagaminti buvo...

bigsmile.gif isidejus sian...galvojau kad teeee mano lotuliukas.gif nuuu biski spaudzia, ale kentet galima


QUOTE(kadabra @ 2011 03 25, 15:36)
tai nieko, Juperi tik apsidziaugs lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 25 kovo 2011 - 14:40
Vėl negerai doh.gif . Protezai tai tik vieni buvo... pasirodo jau trūksta...
Atsakyti
sveikos mergaites smile.gif
per velai pamaciau kad vilna siunciates, kita kart tikrai noreciau prisijungt prie pirkimo.
gal kam per daug gavosi? gal kas parduot kiek nors noretu?
mielai nupirkciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 25, 14:42)
Vėl negerai doh.gif . Protezai tai tik vieni buvo... pasirodo jau trūksta...

Aš įtariu, kad dar nepastebėjai, jog ir apatinį pametei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 25, 15:31)
Mergai, išsižiojus presavau visaip Juperi vilnelę, ir tik šiandien apsižūrėjau, kad viršutinių dantų protezus pamečiau. Plyyyyz, gal kuri radot, atsilyginsiu... Tokie gražūs pagal užsakymą zuikio dantų protezai pagaminti buvo...

Zollia, kaip supratau, jau, kad prisipazinom-teks grazint...as virsutini- tu apatini tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 25, 16:17)
Zollia, kaip supratau, jau, kad prisipazinom-teks grazint...as virsutini- tu apatini tongue.gif

oi panos, su jumis taip linksma lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man visai abu praverstu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
o kada ruosetes siustis ? gal ir mane priimsit ? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
raganele, liuksiškai atrodo thumbup.gif
O dekoras taip dera prie niko;)
Atsakyti
Karosimi, nu kad tik išsidalinom, gal kokį mėnesį nesisiųsim. Juolab spalvų daugiau norim, o jas dar tik bando. Bet jaučiu kai grupelė jau pradės nerimaut, tai ir pradėsim krūtėt ta linkme smile.gif

Trakšt, o jau vilnietės visos atsiėmė?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 25, 18:52)
Karosimi,  nu kad tik išsidalinom, gal kokį mėnesį nesisiųsim. Juolab spalvų daugiau norim, o jas dar tik bando. Bet jaučiu kai grupelė jau pradės nerimaut, tai ir pradėsim krūtėt ta linkme smile.gif

Trakšt, o jau vilnietės visos atsiėmė?




Taip.... Ten prie tu popieriuku, kur rupestingai surasei, kokia kur vilna, galejai dar parasyt, kad valgyt negalima lotuliukas.gif Nu tik nepergyvenk. Mano kacas aplamai toks ekstremalas i keistus nuotykiuds linkes. Nu visu katinai kaip katinai, paziuri i vilna ir nueina, o maniskiui ja est reikia. Tu del to tikrai nekalta. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Nea nevisos. Turiu silko maisiuka dar to katuko geltono, atrodo stiwie. Neklystu? Ryt katinui reiks dar laseline vezt statyt, tai busiu Vilniui, neisvaziuoju. Jei ka. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 25 kovo 2011 - 18:47