Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

aš irgi žiūrėjau į šilko atraižas ir gijas, jei galima tai norėčiau ir tų ir oda įdomu... Truputį su saiku pas mane problemos, kai įkrentu į kokį hobį doh.gif
Atsakyti
Merginos, nusistatom gal datą vis dėlto. Visos nori, bet nieks apart Žollios užsakymo neformuoja smile.gif .
Iki vasario 21 d imtinai pvz., nes kol paskaičiuos, kol persivesim pinigelius, tai į vasario nuolaidas paskui nebetilpsim. Gal svorius dar reiks pasikoreguot...
Kas esat apsisprendę, tai labai laukiu ankčiau, nes ir suskaičiuot jus visas reiks biggrin.gif
Darot kaip jums patogu. Galit čia tuos užsakymus surašyt, geriausia nukopijuot jų rusišką aprašymą, kad būtų aišku ko jūs norit, galit į až kas nori privatumo.

Aš planuoju imt:
БОЛГАРСКАЯ КАРДОЧЕСАННАЯ ШЕРСТЬ
1) 0,5 kg - МЕЛАНЖ (смесь белой и коричневой шерсти) Цена 1 кг – 8.80 евро;
2) 0,5 kg - КОРИЧНЕВАЯ Цена 1 кг – 9.80 евро;

ТОПС, ГРЕБЕННАЯ ЛЕНТА
1) 0,5 kg - Топс 30 микрона серый, 100 % овечья шерсть, Толщина волокна 30 микрон, длинна 84 мм Цвет натуральный серо-коричневый, Цена: 8.80 евро- 1 кг (фасовка любая)
2) 0,5 kg Лиловый Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.);
3) 0,5 kg Цикламен Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 17 vasario 2011 - 12:30
Butinai reikia gauti sio men.nuolaidas, nes kitaip neidomu butu biggrin.gif .
Besijuokianti, gaudyk ir mano uzsakyma i AZ, siaip netaip sukurpiau, bet vienu momentu jau galvojau, kad nieko neuzsisakysiu doh.gif .
Oda padukams idomi, bet gal siek tiek brangoka, nemanot? Aisku, as nezinau lietuvisku kainu, gal kuri domejotes?
Atsakyti
Rusės tai iš skudurinų odinisu dėvėtus paltus karpo ir siuva. Aš turiu odos, man tokia bobutė padovanojo, prisiūt pačiai neina. Tiksliau eina, bet jei gera oda - ji stora, visi pirštai susibado. Buvau giminaitės vaikui batukus veltus padovanojus, tai ta rankinės odą užsiuvo, sakė po savaitės suplyšo. Nusprndėm galiausiai, kad lateksas geriau...
Žodžiu plona oda - nepatvari, storą baisiai sunku prisiūt, reik eit pas batsiuvį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 17 vasario 2011 - 13:31
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 17, 14:30)
Rusės tai iš skudurinų odinisu dėvėtus paltus karpo ir siuva. Aš turiu odos, man tokia bobutė padovanojo, prisiūt pačiai neina. Tiksliau eina, bet jei gera oda - ji stora, visi pirštai susibado. Buvau giminaitės vaikui batukus veltus padovanojus, tai ta rankinės odą užsiuvo, sakė po savaitės suplyšo. Nusprndėm galiausiai, kad lateksas geriau...
Žodžiu plona oda - nepatvari, storą baisiai sunku prisiūt, reik eit pas batsiuvį...


aha, batsiuvys prisiutu gal graziai, jei koks kruopstus pasitaikytu, bet geriausiai atrodytu klijuoti.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 17, 14:10)
Besijuokianti, gaudyk ir mano uzsakyma i AZ, siaip netaip sukurpiau, bet vienu momentu jau galvojau, kad nieko neuzsisakysiu  doh.gif .

O man va taip ir nutiko, ziurinejau ziurinejau, keista man ta stora vilna pasirode, kazkaip neisbandyta, o ir dar ilgokai neisbandysiu, nes gimdymas arteja, sunkiais rankdarbiais nebesinori uzsiiminet, tai nusprendziau gal su kitu siuntimu prie jusu prisijungsiu, busit isbandziusios, o ir as jau gal pagimdzius busiu blush2.gif bus daugiau jegu tapukus velt... ax.gif
Atsakyti
Man labai patiko tavo pasirinkimas, Besijuokianti 4u.gif jauciu pakartosiu, tik kaika pakeisiu

Aš planuoju imt:
БОЛГАРСКАЯ КАРДОЧЕСАННАЯ ШЕРСТЬ
1) 0,5 kg - МЕЛАНЖ (смесь белой и коричневой шерсти) Цена 1 кг – 8.80 евро;
2) 0,5 kg - КОРИЧНЕВАЯ Цена 1 кг – 9.80 евро;

ТОПС, ГРЕБЕННАЯ ЛЕНТА
1) 0,5 kg - Мериносовый топс, производство Болгария.
Толщина волокна 28 микрон, длинна 84 мм
Цвет натуральный светлый (топленое молоко)
Цена: 12 евро - 1 кг (фасовка любая)
2) 0,5 kg Лиловый Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.);
3) 0,5 kg Цикламен Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.).

kiek suprantu apie 100 lt gaunasi + siuntimas dar kazkiek, būtų gerai gaut i AZ saskaitele, kur pervest pinigiukus smile.gif tik nelabai cia gaudausi kiek uz siuntima, ale issirinkau savo spalvas, ogi ziuriu tavo beveik tokie pat pasirinkti, nu gerai cia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 17 vasario 2011 - 21:05
Barric, tai kai visos surašys ko nori, tuomet duosim bulgarams paskaičiuot. Tuomet ir išsidalinsim tas išlaidas, nes kol kas nieks neaišku.

Kol kas turim smile.gif :
Žollia, Kadabra, Bulaukiux, Barric ir aš.

Jei kas buvot planavusios užsisakinėt ir persigalvojot, gal brūkštelkit į šią temutę, kad nelauktumėm jūsų...
Atsakyti
Na, iki 21 d. jei nebeatsilieps niekas, tai ir užsakom, ane? O kas abejoja, sekantį kartą jau galės apsispręsti- turėsim atsiliepimų kalnus smile.gif
Atsakyti
o atskirą temą sukūrėt smile.gif aš apsirgautai atitrūkau
Atsakyti
Kažin bus dar norinčių, ar jau visos apsireiškė? g.gif
Atsakyti
Na, jei nesivels, tai pribadysiu kilogramus meškiukų biggrin.gif

1. 0,5 kg - БЕЛАЯ (топленое молоко) Цена 1 кг – 8.80 евро;
2. 1 kg - МЕЛАНЖ (смесь белой и коричневой шерсти) Цена 1 кг – 8.80 евро;
3. 0,5 kg - КОРИЧНЕВАЯ Цена 1 кг – 9.80 евро;
4. 0,5 kg - Топс 30 микрона серый, 100 % овечья шерсть Толщина волокна 30 микрон, длинна 84 мм Цвет натуральный серо-коричневый Цена: 8.80 евро- 1 кг (фасовка любая);
5. 0,5 kg - Лиловый Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.);
6. 0,5 kg - Цикламен Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.);
7. 0,5 kg - Мериносовый топс, производство Болгария. Толщина волокна 28 микрон, длинна 84 мм Цвет натуральный светлый (топленое молоко) Цена: 12 евро - 1 кг (фасовка любая);

ir jeigu galima - aptarimuose rašo, kad užsakant galima perspėt jog perkama vėlimui ir reikalingas plonas didesnėm skiautėm šilkas - jei apsiimsit ne tik vilną užsakyti bet ir šito reikalo tai būtų labai wub.gif ):
8. 500 g - ЛОСКУТЫ 100% ШЕЛК Разного размера и цвета. Цена: 500 гр – 2 евро

Kažin nepersistengiau g.gif
Atsakyti