Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Trakst @ 2011 03 25, 07:45)
Tai bent su ja reiks pusiau sokolada lauzt ir linados padeka dalintis.  lotuliukas.gif  Niekaip nesugalvoju, kaip Besijuokianciai atsidekot.  blush2.gif

oi nu buč žinojus, "šokolado" būč daugiau įdėjus, ką jau ten dalintis doh.gif tikiuosi nors kas nors nebandyto yra. tas baltas be pavadinimo - tai ir nežinau kas, įtariu bambuką, bet nesu tikra. reikia per senus užsakymus paisknisti

man labai patiko šilko garbanėles siųstos. ir kokonai įdomaiia tarodo, papešiojus tiks vėlimui. tik šilkas toks, kaip čia pasakius, nu bet galų gale aš noekad nesu turėjus 0,5 kg šilko namie biggrin.gif sueis lelių rūbeliam, dar kam.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 25, 09:21)
Kadabra, tai aš ne apie tai, kad nepirkt reikia. Čia bandau visaip tau logiškais argumentais  įsiūlyt pasiryžt kokį porą bulvių maišiokų vilnos veštis biggrin.gif . O iš tikro tai atostogos yra atostogos, ir reikia atostogaut savo malonumui, o ne įsipareigot kažkam vilnos parvešt 4u.gif Norėsis važiuot aviukų žiūrėt, nesinorės - nevažiuot...


Besijuokianti, as tokios pacios nuomones, ir pati mielai jungsiuosi vel prie sekancio jusu uzsakymo, o ir imsiu panasius kiekius kaip ir tu. Nors pas mane visas palepes kambario kampas uzkistas vilna, ale protingai mastant, jeigu galvoji is jos ka daryti ir toliau, nereikia bijoti pertekliaus tongue.gif .
Beje, pati galvoju, kad tikrai reikia dalinti siuntinius po miestus. Vilnieciu yra nemazai, galetu atskira siuntini susiformuoti, aisku informavus bg apie tai, kad turetu omeny bendra suteikta nuolaida pritaikyti. Kaune - mes, dar ir kt.merginos is kur prisijungtu, manau butu patogiau.
O aviuku as ir gr prisiziuresiu, pagyvensiu menesiuka kita tarp aviu/ozku bandu, gal slapcia ir koki kuoksta ispesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš 100% už šitą ir dar jos norėsiu : Топс 30 микрона серый, 100 % овечья шерсть
Толщина волокна 30 микрон, длинна 84 мм
Цвет натуральный серо-коричневый

Va tašiukas iš jos ir bulgariškas šilkas, net storesnį gerai "įkabino", pešėsi ilgais plaukais, klojosi, vėlėsi puikiai:
user posted image
Atsakyti
labai graži tašė wub.gif o po kiek imat vilnos 0.5 kg vienos spalvos(BG), nes gundausi ir aš, kažkaip ant tapkių pasinešiau biggrin.gif ir tiek giriat BG vilną.
Atsakyti
raganele Ai ai kokia raganele... bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif .


Bg vilna puikiai veliasi, tik mergaites, nevalgykit jos. Mano katinas po laselinem guli jau. verysad.gif Nu ne visai guli, bet laselines jam stato, vaistus leidzia. Ir itariu ne nuo vilnos jam cia, o nuo tu pabarstuku nuo kandziu. Vat. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 25, 12:26)
Bg vilna puikiai veliasi, tik mergaites, nevalgykit jos. Mano katinas po laselinem guli jau.  verysad.gif  Nu ne visai guli, bet laselines jam stato, vaistus leidzia. Ir itariu ne nuo vilnos jam cia, o nuo tu pabarstuku nuo kandziu. Vat.  verysad.gif


eik tu sau unsure.gif . Sveikatytes pukuotajam, te greiciau atsigauna, gales lekt laukais, jei leisi, aisku 4u.gif

p.s. Raganele wub.gif
Atsakyti
Ačiū už wub.gif

QUOTE(Trakst @ 2011 03 25, 11:26)
raganele Ai ai kokia raganele...  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif .
Bg vilna puikiai veliasi, tik mergaites, nevalgykit jos. Mano katinas po laselinem guli jau.  verysad.gif  Nu ne visai guli, bet laselines jam stato, vaistus leidzia. Ir itariu ne nuo vilnos jam cia, o nuo tu pabarstuku nuo kandziu. Vat.  verysad.gif

Jetus vajetus vargšas katinytis... Reik kelt vilną ir rakint savo žaidimų kambarį, nors mano katė puslaukinė ir ten neina, bet 3 žulikėliai visur zuja, viena vs dar viską laižo unsure.gif o tų pabarstukų ir pas mane yra vilnoj
Atsakyti
QUOTE
Jetus vajetus vargšas katinytis

Man tai visai su sveikata gerai, va trakšt katinui liūdniau ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 25, 12:44)
Man tai visai su sveikata gerai, va trakšt katinui liūdniau  ax.gif  lotuliukas.gif


tongue.gif
Atsakyti
tai vat man dabar klausimas - ar nebus nuo tu kandziu nuodu zmogui po to alergijos, kai nesios tapkytes? ar issiplaus jie? as tai sergu irgi 38,5, gripas matyt tai nieko neveliau dar, nes pries tai dar ranka pasiplykiau verdanciu vandeniu tai zodziu kokia savaite nieko negalesiu
Atsakyti
Gavau iš Katios laiškutį su vilnos pavyzdėliais wub.gif . labai mažiukai kuošteliai. bet spalvų tai gražių wub.gif Sluoksnos 9 spalvos ir karšinio 12. VISOS SPALVOS LABAI GRAŽIOS. Neįsivaizduoju, kaip pasirinkt g.gif . Norėčiau visų bent po 1 kg turėti blush2.gif (ot gobša)
Visos tos pačios, kaip ir jų tinklapyje. Kaip Besijuokianti sakė, tai atitinka nuotraukose spalvą. (ne taip kaip)woole[/COLOR]
ai ai ai, pamiršau Raganeles tašiuką pagirti. Labai dailus. 4u.gif O kokiu procentu susitraukė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 25 kovo 2011 - 13:34
Nu taigi jinai ne nupurkšta, o tabletės tik įdėtos, beje gan stipraus kvapo. Biški patrupėję vietom matyt nuo kelionės. Aš vėliau irgi tą natūralią pilką sluoksną, papurtai biški ir tie trupinukai išlaksto. O plovimo/trynimo metu tai iš vis nieko ten nelieka.
*****, visoms stengiaus tų tablečių įdėt kas natūralios užsakėt, sako natūralią labai kandys mėgsta. Jau geriau būč nedėjus doh.gif
Kicka laikykis 4u.gif
Atsakyti